Отзывы покупателей о Смесь сухая молочная Friso Vom 1 Comfort для детей от 0 до 6 месяцев 400 г (8716200724326) 4

Смесь нам подошла , после нутрилонов, нан и тд. Стул отличный , регулярный , коликов не было , не срыгивает кашу ! Очень ею довольна. Заказываем постоянно на розетке , уже около 6 месяцев , сжечь дешевле всего
Недостатки: Не везде продаётся
Суміш супер,оновила свій дизайн
Достоинства: У моїх діток немає зригувань та запорів,їдять її на ура
Недостатки: Дуже дорога,так як у мене двійня,то дуже дорого
Перейшли на Friso Vom 1 Comfort після того як почали спостерігати що після годування Similac Gold 1 (також дуже хороша суміш) малюк досить часто зригує і мучиться від коліків, особливо під час годування (думаю що ми якраз попали в тих 5% яким Similac не підійшов) Що можу сказати по даній суміші :
1. Дитина стала спокійніша, сон став менш тривожнішим.
2. Їсть малюк її набагато краще, не крутися , не кричить, 180 мл. на одному диханні.
3. Почали спостерігати що випорожнення стали частішими і нормалізувалися, немає поносів.
4. Що саме цікаво, зригувань практично немає, це не може не радувати, думаю що це через те що суміш густіша.
5. Дуже зручна банка, з дозатором який знаходиться чуть не на п'єдесталі =) тобто при відкритті банки тобі не потрібно копирсатися в суміші і шукати ту мірну ложечку =)

Дуже важливий нюанс по даній суміші, вона досить густа, розбавляти її потрібно в достатньо теплій (можливо навіть гарячій воді, потім остудити) і добре вимішувати, і використовувати соску яка при інтенсивності смоктання збільшує отвір (такі є в AVENT) тому що суміш густа і через соску в якій отвір мінімальний вона просто не буде проходити і Ви не будете знати чому малюк нервується і погано їсть.

Надіюсь комусь в майбутньому це пригодиться =)

Всім добра і спокійних ночей!
Достоинства: Немає зригувань, нормалізувалися випорожненя і гарно засвоюється
Недостатки: густа, потрібно розводити в теплій воді і гарно вимішувати

Достоинства
Недостатки