Вишиванка дуже сподобалась...ціна приємна, якість гарна( вже прали). Вишивка виглядає дуже ніжною гарний колір. Горловина гарно лягає навколо шиї( бо буває що виглядає як розтягнута). Край рукава теж гарно лягає на руці. Задоволена дуже і рекомендую. Дійсно за таку ціну крута вишиванка!