Отзывы покупателей о Клавиатура проводная GamePro Headshot USB (GK398)

71 отзыв

• Євген
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Можливість натискати 3 клавіши ?
    Так як шось вона на ігрову клаву непохожа, при підключенні і вкл., ігри PUBG дана клавіатура нереагує на деякі рухи !
    Софт чи драйвери для виправлення даної проблеми буває?
    Дякую

Достоинства:
    Дизайн підсвітка супер
    Недостатки:
    Не для ігор !

Доброго дня, Євген! Дякуємо за ваше питання. У випадку якщо комбінації клавіш не спрацьовують, рекомендуємо переглянути налаштування управління для вашої гри. Також згідно з Законом України "Про захист прав споживачів" ви маєте право на повернення товару належної якості протягом 14 днів. Сподіваємось надалі будемо радувати вас нашим товаром.

• Андрей Будниченко

Дуже гарно світить

Достоинства:
    Працює добре
    Недостатки:

Доброго дня, Андрій! Дякуємо за ваш відгук. Ми дуже раді, що вам сподобалась клавіатура GamePro GK398 та її підсвітка. Користуйтесь з легкістю та задоволенням.

• Денис Сугак

Хорошая клавиатура, беру второй раз, предыдущая проработала 3 года

Достоинства:
    Подсветка, удобно печать и не нромкпя
    Недостатки:
    Не выявил

Доброго дня, Денис! Дякуємо за ваш відгук. Чудово, що вам сподобалась клавіатура та її підсвітка. Чудово, що ви отримали зручність у користуванні. Впевненні ви отримаєте гарний досвід та задоволення з нашим товаром.

• Назар Б'ятець
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Клавіатура нормальна, для друку та ігор накшталт кс, танків піде. Але є дуже важливий нюанс який відрізняє звичайну клаву від ігрової, це можливість натискати комбінації клавіш одночасно, тобто ігри типу пабгу, або радуги з цією клавою не пограєш, максимум клава підтримує два одночасних натискання.

Достоинства:
    Тиха, недорога клавіатура для друку.
    Недостатки:
    Неможливість натискати 3 клавіші одночасно.

Доброго дня, Назар! Вдячні за ваш відгук. Нам дуже шкода, що клавіатура не підійшла для ваших потреб. Нагадуємо, що згідно з Законом України "Про захист прав споживачів" ви маєте право на повернення товару належної якості протягом 14 днів. Сподіваємось надалі зможемо радувати вас нашим товаром.

• Татьяна Григорян
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Беру ребенку для игр. Не жалкое если сломается. Хватает такой на год, если не стучать сильно по ней, хватит на дольше. Просто обычная клава, ее украшение - это подсветка.

Достоинства:
    Цена, дизайн, красивая подсветка
    Недостатки:
    Качество пластика на вид не очень

Добрий день,Тетяна! Вдячні вам за відгук та вибір GamePro. Користуйтесь із задоволенням. З повагою,GamePro!

• Дар'я Сухолуцька
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дуже класна за якістю , чоловік задоволений, зручна, приємні кольори підсвітки. Замовляла десь пів року тому, нарікань не має.

Достоинства:
    Ціна= якості, швидка доставка
    Недостатки:
    Недоліків не знайдено.

Добрий день,Дар'я! Вдячні вам за корисний відгук та вибір GamePro. Користуйтесь із задоволенням. З повагою, GamePro!

• Артем Р
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

І так, купив клавіатуру. Більше мінусів чи плюсів. Клавіші високі, подібні до механічних, із-за високих клавіш і великими отворами між ними важко друкувати, а ще тим більше якщо швидко, виходить з помилками, особливо пробіл саме геморойне місце де лівий бік залипає і ще пробіл потрібно не натискати, а вдавлювати в клавіатуру. По друге підсвітка, пишуть що вона гарна, але дуже слабенько світить, вночі просто треба призирати, в мене попередня клавіатура на 60грн. дешева але там підсвітка супер. Для друку і для ігор, де потрібно швидко переключати дуже не підходить. Це скоріш за все клавіатура для старших людей. Як для мене це не клавіатура, а сплошний клопіт.

Достоинства:
    Просто дивитися
    Недостатки:
    Сама клавіатура.
  • Олександр Товкач

начали залипать кнопки спустя меньше года

Недостатки:
    начали залипать кнопки спустя меньше года
  • Игорь
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

А теперь начинается самое интересное, решил ее вернуть на следующий день которую купил за наличку в пункте выдачи г. Полтава Зеньковская, 5. Работники Розетки запускают "дурочку", осмотрев клавиатуру и убедились что она в состоянии новой, без дефектов отказались вернуть деньги что товар принят на диагностику (они не в состояние проверить клавиатуру) и сервисный центр может отказать если нарушены условия эксплуатации. Мол ждите звонка и если вы не ответите возврат денег вообще становится проблематичным. Если все таки мне решат вернуть деньги то у них я не получу, а за ними мне нужно ехать через весь город в центральный пункт Розетки.

Достоинства:
    мягкий ход клавиш, ничего не скрипит
    Недостатки:
    клавиатура крайне не удобна, так званная подсветка, так ее НЕТ, есть АЛЯ светомузыка, при свете настольной лампы шрифт читается с трудом. Большое растояние между клавиш удобства для игре не добавляет, до Esc без лишних телодвижений не дотянутся.
    • Николай Горбарук

А как же возврат товара в течение 14 дней ? Розетка такая розетка.

• Дубровский Роман
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Плохое качество сборки из дешевого пластика, неудобные и скрипящие клавиши, краска начала слазить через 2 месяца.

Достоинства:
    Подсветка
    Недостатки:
    Качество материалов
    • Дмитро Хомяк

а что ти хочеш за эту цену?

• Макс
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Покупал год назад, за такие деньги просто огонь, по началу немного скрипела но уже всё прошло, клавиатурой более чем доволен! Особенно радует подсветка)

Достоинства:
    Подсветка\Работает с Хbox
    Недостатки:
    Был скрип пробела
  • Анастасия Гржимало

7 месяцев в работе. Всё устраивает. Соответствует описанию. Всё работает

• Игорь Стеценко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

В сервисный центр невозможно дозвониться.
    Может телефон указан неверно? Звонил 050 774 62 46

Достоинства:
    ребенку поонравилась
    Недостатки:
    перестала работать еще месяц не прошел
  • Анна Антошкина

Все работает!

Анна, вітаємо!
      Вдячні за Ваш відгук та вибір клавіатури GamePro.
      Приємного користування!

• Тимощук Юлия
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Клавіатура повністю відповідає опису.
    Працює добре,світиться яскраво.

Достоинства:
    Відповідає опису
  • Никита Ледовских
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Яркая подсветка, удобная в работе.

• Юрій Сахарута

...

Достоинства:
    гарна підсвітка клавіш
    Недостатки:
    клавіші скриплять трішки
  • Александр Проценко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Отличная клавиатура и подсветка красиво переливается разными цветами советую!!!

Достоинства:
    Удобная и красивая подсветка
    Недостатки:
    Не нашёл!!!

Олександр, доброго дня!
      Дякуємо за Ваш відгук та вибір продукції GamePro.

• Денис Сердюк
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Не работают кнопки под мультимедиа,не блокируется кнопка вин.

Денис, доброго дня!
      На продукцію GamePro діє обмінна гарантія терміном 12 місяців. Для того, щоб ви нею скористалися, вам необхідно звернутися в Сервісний Центр Розетка - ссылка

• Людмила Стицюра
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

За месяц начала залипать d, и скрипит пробел

• Артем Русановский
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

WASD стераются очень быстро... ну на пол года думаю хватит. и еще для ксеров: шифт+s+4 не работает!!! часто обламывает когда надо гранату достать....

Достоинства:
    цена
    Недостатки:
    не критичные
  • Юрій Ждан
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дитина клавіатурою повністю задоволена. Підсвічування приємне. Особливо режим мерехтіння. Є підставки

Доброго дня, Юрій Ждан!

• Luda Igorivna
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Клавіатура проста і в одночас надійна. По вазі легка. Ношу постійно з собою. Саме таку я собі шукала.

Доброго дня, Luda Igorivna!

• Сергей Сидорков
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

всё работает нормально, я доволен.

Достоинства:
    работает нормально
    Недостатки:
    не знаю

Доброго дня, Сергій Сидорков!

• Александр Стрельченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Бюджетная и красивая клавиатура. Вполне за свои деньги

Доброго дня, Олександр Стрельченко!

• Діма Новіч
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Клавіатура з подіумом для підтримки кисті руки. Клавіші натискаються швидко і легко. Не відбивають по пальцям наче там супер пружина стоїть. Для ігор і офіса вона комфортна. Реєстрація натискань реєструється швидко

Достоинства:
    Ціна співпадає по якості
    Недостатки:
    Хотів би ще один додатковий юсб порт в клавіатуру

Доброго дня, Діма Нович!

• Людмила Стицюра
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Всё хорошо, но скрипит кнопка space

Достоинства:
    Дешевая, подсветка
    Недостатки:
    Скрипт space
    • Представитель поставщика

Добрый день, Людмила Стицюра!
      Благодарим Вас за отзыв и выбор продукции GamePro.

• Оксана Пономар
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Обслуговування Розетки жахливе, і доставка теж кашмар. Дуже не рекомендую брати взагалі товари в Розетці. Якби мені не терміново було відмовилась би від замовлення. Перш ніж купляти тут знайдіть інших поставщиків, нерви будуть ціліші.

Достоинства:
    Товар непоганий а ле знайдіть альтернативу в іншого постачальника.
    Недостатки:
    Доставка і обслуговування.
  • ВИКТОР ПОПКО
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Чудова клавіатура за свої гроші, давно хотів таку. Я не геймер, але постійно працюю на комп'ютері ввечері. а мені вже дано не двадцять років підсвітка вкрай потрібна :) Дуже задоволений1

Достоинства:
    Дешева, хороша яскрава підсвітка
    Недостатки:
    Для мене немає
    • Представитель поставщика

Доброго дня, Виктор Попко!

• Макс
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Взял эту клавиатуру по скидке. и скажу что она своих денег действительно стоит, но за такую цену не рассчитывайте что придет что-то идеальное)
    Сначала была проблема с ентерном, после нажатия клавиши бэкспейс ентер начинал издавать щелчок, но это уже прошло. Но появился скрип в пробеле, не то чтобы это критично но чуть раздражает всё таки, надеюсь что клавиатура свой гарантийный срок срок отживет без других проблем)
    P.S клава с Xbox работает

Достоинства:
    Дешёвая, хорошая подсветка
    Недостатки:
    Скрип кнопок, качество сборки
  • Валерий Черпаков
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Хорошая клавиатура. Раз выдержала игровые нагрузки у сына, то про надёжность можно не рассуждать. Ещё б управлять цветами и яркостью подсветки - вообще б цены не было.

Достоинства:
    Чёткое срабатывание клавиш. Пальцы не устают. Подсветка не утомляет и очень удобна ночью.
    Недостатки:
    После миниклавиаиуры не хватает управления цветовой палитрой подсветки
  • Артем Смагін
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Не дорога бюджетна клавіатура. Доволі легка в користуванні. Запаху не було дешевого китаю. Переносити з собою можна. Підсвічування приємне і не ріже очі. Покупкою задоволений

• Ігор Санін
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Клавіатура з простим дизайном. Нічого лишнього. Роботою задоволений повністю. Користуюсь вже більше 3 місяців. Все добре працює.

• Виталий

Подскажите, у вас коробка была с пломбами?

• Ілля Сумін
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Клавіатура нормальна, не з самого кращого пластика, але за таку суму хороша клавіатура, заспокійлеве rgb світло , не яскрава и не сліпить очи.

Достоинства:
    Гарне rgb свіьло, і не сліпить очи.
    Недостатки:
    Ще не знайшов.
  • Игор Ватсак
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Клавіатуру доставили швидко на дивлячись на те що зараз святкові сни. Система встановила драйвера сама. Plug and Play допоміг все автоматично встановити. Це моя перша клавіатура з підсвічуванням. Повністю задоволений покупкою

Достоинства:
    Швидко доставили
    Недостатки:
    Не знайшов
  • Виктор
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Клавиатура выполнена из цельного пластика. Не люфта и не скрипит. По качеству довольно хорошая. Проблем с получением не было.