Отзывы покупателей о Набор для нагревания табака Glo Hyper+ Black (4820215624404) 8

3,7

• Геннадий Данильченко

Користуюсь півроку, нарікань не маю. Свої функції виконує.

• Андрей Рожков

До цього був простий Hyper. Цей у порівнянні краще. Перші затяжки не гарячі, куриться м'ягше, горло не дере. Мабуть виробник щось допрацював.
    Сервіс Розетки на висоті.

Достоинства:
    Працює без нарікань
    Недостатки:

Андрій, дякуємо за відгук. Раді що вам все сподобалось. Це дуже важливо для нас!

• Марина Бугай

Заказала 31 июля сегодня 5е все ещё нет…. Почему вы не предупреждаете что так долго идёт заказ? Знала б здесь не заказывала б!!

Достоинства:
    Пока нет
    Недостатки:
    Не знаю ещё
    • Гість

В особистому кабінеті який статус? Коли мали доставити? На гарячій лінії мають знати де саме товар.

• Віталій Крижанівський

Поверніть мені гроші,я товар оплатив 28.02
    Ще не відправили.
    Номер замовлення 733591977

Рекомендуємо звернутися до чату підтримку в зручний канал зв'язку. ссылка

• Андрій

Після майже року користування Hyper подарували цей. Питання до представника: в чому саме тут плюс? Як на мене, це Hyper мінус:
    1. Зарядний пристрій;
    2. Кабель;
    3. Ампер прийому заряду.

Хіба, що плюс:
    1. Розмір (трохи піднабрав в об'ємі, хоч і не суттєво, та спершу було не звично)
    2. Півтори години часу заряджання...

Я розумію, що економіка повинна бути економною, криза і все таке, але забрати блок зарядки з кабелем, та поставити дешевший модуль заряджання за тіж, якщо не більші гроші, що й Hyper - це вже жлобство.

Достоинства:
    Яскравіший індикатор
    Недостатки:
    1. Немає зарядного пристрою і кабеля. 2. Довго заряджається.

Як соціально відповідальна компанія ми докладаємо багато зусиль для зменшення впливу нашого бізнесу на довкілля. В рамках глобальної ініціативи ми відмовляємось від блока живлення у комплекті девайсів glo™ pro та glo™ hyper+, а також прагнемо мінімізувати використання пластикових елементів в упаковці.

До набору входить:
      пристрій для нагрівання тютюну glo
      USB-кабель
      щітка для чищення
      інструкція користувача glo

Час заряджання девайса glo hyper+ - до 3,5 год. Якщо у вас девайс заряджається довше вказанного часу, просимо звернутись на 8008.

• Егор

Достаточно хороший и удобный девайс! Буст – работает шустро

Достоинства:
    Эргономичность, цена

• Дмитрий Яремчук

Пользовался 1.5 месяца.
    Позавчера он заглючил. Это не механическая поломка, а какой-то сбой в системе. В сервисном центре сказали, что не могут заменить, так как есть царапина.
    В колл-центре сказали, что не могут заменить, так как при покупке я не зарегистрировал устройство на сайте и выбросил коробку. Ремонт произвести нельзя, можно только купить еще 1 аппарат, который через 1.5 месяца снова заглючит и нужно будет снова покупать новый аппарат!
    В Телеграме перестали отвечать на сообщения!

Достоинства:
    Меньше Айкоса
    Недостатки:
    Быстро разряжается, заглючил через 1.5 месяца после использования и нет возможности его отремонтировать

Дмитро, нам шкода, що ви зіткнулися з неприємною ситуацією. Для девайсів передбачена гарантія. Активується вона після того, як пристрій успішно пройшов реєстрацію. Якщо ви викинули коробку і не встигли зареєструвати девайс, обмін, на жаль, не можливий.

• Іван Галушко

Придбав в іншому місці, дійшло швидко, доставка безкоштовна. 10 років стажу курця. Вже на протязі 5 років страждаю від кашлю та запалення дихальних шляхів. Кидати курити наміру не мав, тому вирішив спробувати аналоги звичайних сигарет. Перший день користування, тільки на glo, звичайну цигарку не курив, бажання немає. Перша думка - топ. Це дійсно те, що варто спробувати. Якщо ви хочете отримати те саме задоволення від куріння, але з трішки меншою шкодою для організму - це для вас.

Достоинства:
    Вартість, практичність, дизайн, використання
    Недостатки:
    Не виявлено

Іван, дякуємо за відгук. Раді що вам все сподобалось. Це дуже важливо для нас!