Отзывы покупателей о Наушники Hator Hypergang 2 Black (HTA-910)

93 отзыва Код:  391482222
  • Максим
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Наушники в общем я плохие хороший звук хороший качество но микрофон не очень он подойдёт только для общения в Discord Telegram и так далее для стримов он не предназначен

Достоинства:
    Чёткий громкий звук
    Недостатки:
    Немного тяжелые, микрофон издает писк, ужасный провод постоянно закручивается это очень раздражает

Вітаємо!
      Інформація не відповідає дійсності. Мікрофон даної моделі гарнітури чи не найкращий на ринку ігрових гарнітур, переконатися у цьому можна переглянувши будь-який огляд та приклад запису. Вам краще звернути увагу на якість джерела сигналу\звукову карту, якість звучання гарнітур з аналоговим підключенням буде залежати виключно від рівня звукової карти.
      Стосовно кабелю - кабель сам по собі не має властивості скручуватись, це відбувається в процесі експлуатації, коли берете гарнітуру однією стороною, а повертаєте назад іншою.

• Матвей Маменко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

В своем ценовом сегменте одни из лучших наушников. Лично моя придирка, это то что у первой версии были лучше амбушюры

Достоинства:
    Звук, микрофон, возможность замены провода и микрофона, удобные

Вітаємо! Вдячні Вам за високу оцінку та вибір продукції HATOR :)  Бажаємо довготривалого та комфортного користування!

• Микола Ткаченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купіть хайпер х за таку суму. і порівняйте. небо і земля. Зробили , якісно.

Достоинства:
    Звук топ. Все можна докупити. Кабель мікро . звукову.
    Недостатки:
    не знайшов

• Юрий Харитошин
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Прочитавши відгуки та подивившись огляд на ютубі очікував отримати кращий мікрофон з навушниками, але по факту мікрофон такий же як у "китайця" за втричі дешевшу ціну.
    Звук, якість збірки на висоті. Навушники коштують своїх грошей.

Достоинства:
    гарний звук, нормальний мікрофон
    Недостатки:
    очікував кращий мікрофон
  • НАТАЛІЯ Галябарда
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Навушники прийшли все добре якшо в вас непрацює права частина запхайте посельніше кабель

Достоинства:
    хороший звук. мягкая амбишура

• Петро

Якість

• Ваня Димов

Мне попался брак(

Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням ссылка

• Володимир
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купив для використання з PS 5 Slim. Що можна сказати про навушники - це годнота за свої кошти, навіть геймпад консолі їх зміг розкачати, чого я не очікував. Не тріщать навіть на максимальному рівні гучності, трохи не вистачає найнижчого басу, але в цілому аудіокартина доволі добротна, приємний бас, адекватні середні та високі - з ПК, я думаю, взагалі імбовий звук можна витягнути з них. Але звісно звук не аудіофільський, проте для своєї ніші приємно здивує. Крутий комплект: дуже знадобився короткий кабель до геймпаду. Колесико гучності,знімні мікрофон та кабелі до карми. Пакування, дизайн, ергономіка, якість збірки - все круто. Тестування звуку через геймпад консолі - тому думаю звук буде ще кращим при підключенні до інших джерел.

• Миколай

Вітаю. Хочу купити на ps5, вони нормально працюють через геймпад? Дякую.

• Владислав Кузнєцов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

круті навушники за такою ціною

Достоинства:
    зручні,хороший звук
    Недостатки:
    поки невиявив

• Артем

Рекомендую!

• Исаков Дмитрий
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Звук чудесный, микрофон тоже.
    На этом все его плюсы закончились.
    Очень легко погнуть рамки амбрушюр, а "наполнитель с эффектом памяти" делает уродскую форму амбрушюр, от чего крайне неудобно ушам и щекам.
    Так же старая мода с Hypergang EVO - амбрушюры облезут в короткий срок.

Достоинства:
    Качественный объемный звук, микрофон.
    Недостатки:
    Амбрушюры: наполнение и крепление.
    • Кирило

"погнуть рамки амбрушюр"...

• Богдан Беляк

Користуюсь рік, нічого не гнеться та не облазить. За свої гроші топ, типу оцінка в 1 зірочку не виправдана та предвзята.

• Андрій Кондратьєв
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Звук за такі гроші норм, а мікрофон просто божественний, від мікрофона в навушниках ти нічого хорошого не очікуєш, а коли перевірив то приємно здивувався від того наскільки він звучить чітко та якісно, людям без мікрофона він згодиться

Достоинства:
    Мікрофон, амбушури та с'ємність проводів
    Недостатки:
    Не бачу

• Ігор
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ось лише деякі з їх чудових характеристик:
    Настільки зручні, що ви можете в них танцювати танго навіть з котом.
    Настільки стильні, що навіть єдинороги їм заздрять.
    Настільки потужні, що змусять вашу собаку співати оперу (ну, або хоча б гавкати в ритмі).
    Я щиро рекомендую Hator Hypergang 2 Black (HTA-910) всім, хто хоче додати трохи більше драйву у своє життя.
    Це не просто навушники, це – портал у світ музичної нірвани!
    P.S. Якщо ви все ще не вірите мені, просто спробуйте Hator Hypergang 2 Black (HTA-910) самі. Я гарантую, що ви будете в екстазі!

Достоинства:
    Все
    Недостатки:
    Покищо немає

• Богдан Коваль

ви зробили помилку купивши цы навушники

• Вячеслав Бондаренко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Навушники непогані за свої гроші, але інколи чути тихеньке клацання і фоновий шум. Перестав працювати мікрофон через 3 місяці використання

Достоинства:
    Звук навушників, на мою форму голови чудово сидять
    Недостатки:
    через 3 місяці використання перестав працювати мікрофон

Вітаємо! Шкодуємо, що Вам довелось зіштовхнутись із негативним досвідом.
      На дану модель миші діє гарантійний термін 24 місяці, у Вас є можливість звернутись до сервісного центру для діагностики та безкоштовного обслуговування: ссылка

• Дмитро
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Вибирав між цими і Razer blackshark v2. Ці сподобались більше. Вибирав саме з 3,5 бо маю нормальну мат. плату з хорошим аудіо. Звук дуже гарний і чистий. Можна навіть музику послухати) У мікрофона теж звук досить чистий при запису. Єдині 2 мінуси, але це ну дуже субʼєктивно:
    1. Мікрофон записує гарно, але досить тихо. Перевіряв налаштування - там все по максимуму.
    2. Я планував користуватись навушниками у геймерському кріслі полулежачи з геймпадом у руках. І для цього пропустити кабель зверху стола і за ним вже на підлогу до компьютера. Яким же був мій подив, коли у комплекті мене зустрів в не кабель подовжувач до ньго, а 2 різні кабелі - один до приставок, планшетів і т.д., а інший вже до компьютера. Його довжини ледь вистачило, щоб підключити його таким чином, як мені потрібно( Але всеж таки вистачило))
    У цілому можу рекомендувати ці навушники до покупки!

Достоинства:
    Якість звуку, якість мікрофону, матеріали, зовнішній вигляд
    Недостатки:
    Хотілося б щоб кабелі були трохи довшими, а мікрофон трохи гучнішим

• Євгеній Селіванов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Брал на замену HATOR Hellraizer. Думал что Hypergang 2 будут намного лучше, но увы очень сильно ошибся.

Неожиданности начались уже с первых минут использования, во-первых это ужасное качество микрофона, слышны какие-то шипения/крехтения, во вторых качество самого звука, а конкретнее его отсутствие. Сравнивая эти наушники с их младшим братом Hellraizer, можно сказать что у Hypergang звук какой-то дешевый и плоский.

Достоинства:
    Удобно сидят на голове
    Недостатки:
    Ужасное качество звука, что наушников что микрофона

Вітаємо!
      Все схоже на те, що під'єднали кабель та всі роз'єми до кінця\клацання. Також варто звернути увагу і на якість звукової карти, так як гарнітура має аналогове підключення та загальна якість звучання буде залежати виключно від якості джерела сигналу.

• Євгеній Селіванов

Гарнитура была подключена правильно и до конца, как к передней, так и к задней части пк, результата 0. Так же попытался воспользоваться ВАШЕЙ звуковой картой crystal 7.1, микрофон она частично исправила, но звук все так же оставлял желать лучшего.

• Володимир Кривобоков
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

користуюсь вже півроку, і дуже задоволений якістю.

Звук - я точно не скажу що я експерт і моя думка буде аргументована - але за усі роки користування різними недорогими навушниками ці найкращі що я юзав. Об'ємний звук, позиціонування в іграх дуже точне, музика слухається приємно, фільми також. Атмосфера відчувається гарно

Мікрофон - мікрофон звичайний як для такої вартості, але те що його можна зняти це очевидний плюс. На гучність чи фонові шуми ніхто не скаржиться, плюс гнеться у різних напрямках.

Форма - найкраще що тут є. Дуже зручні, навіть не доводилось звикати до них як з попередніми моїми навушниками. Мені підійшли ідеально. М'які, гнучкі, легкі. Амбушюри повністю закривають вуха, що відбувається навколо майже не чути.

Комплектація - Два дроти різної довжини (один з них коротший на один вихід 3.5, інший довший на два виходи). і в цілому коли розпаковуєш відчуття що товар зроблений на совість, для людей.

В цілому якщо бюджет дозволяє - це гарний вибір, якщо не очікуєте від навушників чогось космічного - точно не будете розочаровані

Достоинства:
    Вага, мікрофон, звук, комплектація
    Недостатки:
    було б добре якби був перехідник в комплекті

• Кирило Карпенко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Навушники дуже класні, але через неделю вмер дріт і перестав працювати мікрофон(не перегнув). На іншому дроті для телефону що йшов в комплекті все працювало))

Достоинства:
    Звук, мікрофон, якість
    Недостатки:
    Вмер дріт

Вітаємо!
      Схоже на те, що під'єднали кабелі та роз'єми не до упору\клацання, також варто перевірити регулятор мікрофона на кабелі.

• Альберт Прокопюк

• Богдан Коновалов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Хороші навушники, користуюся ними вже другий місяць. Задоволений якістю виводу та якістю вводу звуку. Розчарований тим, що мікрофон при мінімальному дотику відключаєтсья й доводиться його перепідключати вручну. Майте не увазі, що можуть тиснути на вуха, тому весь день в них не посидиш.

Достоинства:
    Якість звуку та мікрофона, хороша конструкція та матеріали, 2.5 метра кабель.
    Недостатки:
    Тиснуть на вуха при довгому використанні, вимикаєтсья мікрофон якщо його задіти.
  • Дмитро Вознюк
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Звук як у китая за 1к, не сказав би що вони стоять своїх грошей, мікро не такий як його хвалили зовсім але легше переплатити 1-2к і заказати від другого бренду де буде реально нормальній мікро і звук, мені попався брак, дуже тихо працює 1 наушник, звуком не задоволений тому що китай за 1к такий самий один в одни(

Достоинства:
    Мабуть ніякої
    Недостатки:
    Погано працує 1 наушник

Вітаємо!
      Якість мікрофона у даній моделі гарнітури чи не найкраща серед ігрових гарнітур на ринку. У цьому можливо переконатись переглянувши відеоогляди у мережі із прикладом запису.
      Описані вище недоліки - це результат або не до кінця дотиснутих роз'ємів, або не якісного джерела сигналу\звукової карти.

• Шевченко Егор
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купив ці навушники все ок але є один мінус непрацює мікрофон

Достоинства:
    Якісний звук
    Недостатки:
    Непрацючий мікрофон

Вітаємо!
      Не зафіксовано жодного випадку не працюючих гарнітур "з коробки". Варто перевірити механічну частину чи дотиснули всі кабелі та роз'єми гарнітури до упору клацання та регулятор на кабелі. Для додаткової консультації діє пряма тех. підтримки, що на офіційному сайті HATOR.

• Вадим

Сьогодні, забрав.
    Сидів в них десь година 5, звук просто чудовий, чіткий об'ємний, і саме головне він чистий, без зайвого.
    Мікрофон якісний, як для звичайно в нього дуже чистий звук"перевіряв на диктофоні".
    Просто скажу, навушники чудові, рекомендую брати

Достоинства:
    За свої гроші, кращє що можна купити)
    Недостатки:
    Поки не виявия

Вітаємо! Вдячні Вам за високу оцінку та вибір продукції HATOR :) Бажаємо довготривалого та комфортного користування!

• Анастасия Карапетян
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Підключити навушники було складно, оскільки пристрій не знаходив, однак це не все, під час спілкування, мікрофон дахливо шумить та не чутно жодного слова.

Достоинства:
    Зручні
    • Євгеній

Скоріше за все ви не дотиснули до кінця штекер. Буває що чути що він наче зайшов, але це оманливий заук. Треба візуально слідкувати й сильніше тиснути якщо є зазор. Так в мене знайомий жалівся на попередню модель, поки я йому те саме не сказав і він радів від щастя))

Вітаємо!
      Не зафіксовано жодного випадку не працюючих гарнітур "з коробки". Варто перевірити механічну частину чи дотиснули всі кабелі та роз'єми гарнітури до упору клацання.

• Дмитро
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дуже навіть добротні навушники за таку ціну! Мені вони навіть зручніші на голові за ММХ300. Hator мене приємно здивували, цікаво тільки скільки вони прослужать по часу, чи не швидко потріскається оголів'я, тощо. Мікрофон за такі гроші просто бомба, дивно що інші виробники не можуть такими похвастатись, в ігровій то гарнітурі, за набагато більші кошти.

• Попович Андрій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Мікрофон відмінний, звук в самих навушниках добрий. Є регулювання гучності та перемикач (вкл/викл) мікрофону.

Достоинства:
    Мікрофон, два кабеля в комплекті, змінний мікрофон

• Дар'я Келембет
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Чудові навушники! Звук чистий як у динаміках так і при використанні мікрофона. Ззовні навушники не виглядають бюджетними. Усе працює, нарікань немає. Сподіваюсь, що цей український бренд продовжить розвиватися та популяризуватися не тільки на національному ринку, а й на світовому!

Достоинства:
    Висока якість звуку, чудовий зовнішній вигляд, прийнятна ціна.
    Недостатки:
    Відсутні.

• Георгій Богданець
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Замовив навушники, на другий день зламався дріт хоча я навіть нічого не зробив

Достоинства:
    впринципі нормальні навушники
    Недостатки:
    драт зламався на другий день
  • Шевчук Олег
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Доброго дня, на жаль не підійшли навушники так як не можна розпізнати звуки в лівому і в правому навушнику все йде в одному в одному каналі. Тому повернув назад і чекаю гроші на повернення ,взагалі дуже сильно ще пріють вуха в них і не можна розпізнати нормально звук, все перепробував в грі дуже важко визначити де зліва біжать де справа, і звуків кроків взагалі не чути ,тому не раджу.

Вітаємо!
      Радимо звернути увагу на якість джерела сигналу\звукову карту. Дана модель гарнітури має аналогове підключення через 3,5 мм джек, тому загальна якість звуку буде залежати виключно від джерела сигналу. Також варто звертати увагу і на високий опір 64 Ом, бюджетна аудіопідсисетма не розкриє повний потенціал гарнітури.

• Колодяжний Евгеній
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Користуюсь вже два тижні, нарікань не має взагалі

Достоинства:
    Мʼякі, легкі, мікрофон топовий за такі гроші

• Давид
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Шикарні навушники, користуюсь місяц і ніяких проблем не має, звук та мікрофон дуже хороші за такі гроші

Достоинства:
    ціна - якість
    Недостатки:
    відсутні

• Олександр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Пришёл брак, не работает правое ухо, а звук в левом постоянно репит

Вітаємо!
      Все вказує на те, що не дотиснули кабель та всі роз'єми до упору\клацання.

• Ірина Семенчук

Племінник задоволений

Вітаємо! Вдячні Вам за високу оцінку та вибір продукції HATOR :)

• Денис Михальчук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Чудові наушники за свою ціну

Достоинства:
    Мікрофон

• Дмитрий Махиня
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дуже сподобалися. Якісний звук, дуже приємні текстури матеріалів. Провід та мікрофон можна від'єднати, що для мене плюс. Ціна також приємна. Український виробник, яким можна пишатися

Достоинства:
    Ціна, якість звуку та матеріалів

• Кирило Щербаков
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Брав по акції . Хороший звук але мені не хватало басів тому я підкрутив хороша надійна конструкція. Мікрофон чудовий але, улавлює звуки з навушників навіть якщо на проводі він вимкнений.

Достоинства:
    Міцна та надійна конструкція навушників та не тяжкі та м'які амбюшури
    Недостатки:
    Мікрофон улавлює звуки

Вітаємо!
      У разі виникнення технічних питань, на кшталт правильного налаштування гарнітури, рекомендуємо звертатись напряму до тех. підтримки, що на офіційному сайті HATOR.