- ХристинаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Стіл сподобався, все працює)
Представник постачальникаДобрий день! Дякуємо Вам за відгук та вибір продукції HATOR :)
- Антон К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Стіл на тверду 4ку.
Матеріали нормальні.
Збирається не важко.
Так, хитається у верхньому положенні, але не критично.
Нормальний стіл за свої гроші.
От тільки металева стружка в упаковці (див. фото)- Достоинства:
- Ціна/якість
- Недостатки:
- Металева стружка в упаковці. Деякі косметичні недоліки. Трохи царапаний полк керування.
- Антон К***
З'явився дивний шум в електродвигуні. Якщо спочатку він був тижий жжжжжж, то тепер почав якось вурчати - врврврв. =)
- Антон К***
Захисту від затискання немає, два раза перевірено.
- Наталія Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Стіл гарний, непогано працює регулювання.Але проблема з проводами ,їх дуже важко сховати .Я б рекомендував дроти самого стола якось сховати в стіл.
- Достоинства:
- Ціна , якість, дезайн
- Недостатки:
- Провода від столу трохи заважають
- АнтонОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Шаткий наверху
- Достоинства:
- Дешёвый
- Недостатки:
- Местами неустойчивый, сложно собрать в некоторых моментах
