Отзывы покупателей о Мышь Hator Pulsar 2 Pro USB Black (HTM-520)

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Мышка пока что норм, особого ничего не могу сказать по ней.

Зашел я вообще оставить отзыв о Доставке!

Работники розетки настолько разленились, что заказывая 3 доставки до дверей (3 этаж, лифт есть) негабаритные грузы по типу мышки, меня "вежливо просили" в 2 случаях из 3 прийти и забрать мышку у них в машине, поскольку как говорилось каждый раз "неудобно заезжать во двор", просто я ставлю себе время доставки на 10-15 часов дня, мне звонят в 12 во время работы и говорят "выйдите, мы не можем заехать во двор", в итоге я все бросаю, одеваюсь и иду забирать свой товар, хотя с таким же успехом я мог бы заказать доставку до почтомата новой почты или до отделения новой почты.

Не хотелось бы чтобы это повторялось!!!

Недостатки:
    Ужасная доставка
    • Віктор Кононов

И зачем портить рейтинг какого-либо товара своим негативным опытом общения с доставщиком? До дверей уже давно не доставляют ничего. Претензия про 12 часов, когда сам сказал, что написал, что указал время доставки 10-15 часов вообще непонятна

• Мишура Александр

Продавец сама розетка! Если есть более актуальное место для описания отзыва о доставке - пусть пришлют ссылку, я удалю здесь отзыв, напишу там! Но такой ссылки они не пришлют и правильно сделают, ибо там скорее всего будет не лучезарная картина! Потому не в мой огород надо бросать камень о каком-то не таком отзыве!
      Претензия про 12 часов о том что вместо доставки до дверей я в разгар рабочего дня вынужден всё бросить и идти пешком получать мышку в машине на дороге за метров 500 от дома, когда была оформлена доставка до дверей!
      А ваши слова про то что никто уже не доставляет до дверей ошибочны по двум причинам. Одну доставку все-таки я получил до дверей.

• Дмитро Євтушенко

Дуже приємна мишка.

Достоинства:
    Багато налаштувань.
    Недостатки:
    Поки не виявлено.

Вітаємо! Вдячні Вам за високу оцінку та вибір продукції HATOR :)  Бажаємо довготривалого та комфортного користування!

• Андрей Антошкин

В сравнении с g102 и katar pro xt, без скидок они в одном ценовом диапазоне:
    1. Клики: громче чем у обоих конкурентов, но также легкие и четкие.
    2. Сколл: ужасен, звук мыши за 200 грн, ощущения такие-же. Конструкция отсечек или еще что-то приводит к прокрутке в другую сторону на шаг при отводе пальца от колесика. И это всего за месяц использования, сам энкодер вроде работет без проблем, но что будет через еще один месяц. У конкурентов скролл тоже не айс, но около года работают и ощущаются нормально. Самый приятный у katar, но он скрипит со временем к сожалению(
    3. Форма: это субъективно, но я могу держать мышь только ладонным хватом. Рука от гладкой спинки потеет, даже просто при работе, не в играх. Рельефные бока не помогают этой форме, мышь при отрыве так и хочет вылетить из рук.
    Конкуренты меньше и позволяют держать себя гибридным хватом. Даже g102 без рельефа по бокам, в руке находиться увереней.
    4. Провод по ощущениям приянтее чем у katar, и тем более чем у g102, но сколько паракорд протянет не знаю.
    5. ПО: у g102, которая Prodigy, было хорошее и легкое с запоминанием в память устройства, но для lightsync там уже хаб на все устройства, у katar также, не ПО а комбаин с кучей ненужного для целой эко системы. У Hator простой и понятный софт для устройства.
    6. Сенсор: для меня критична высота отрыва сенсора (lod), а не его тысячи dpi. Чем меньше lod, тем приятнее мне работать с мышью. У g102, на сенсоре mercury он самый маленький, у katar чуть больше, у pulsar 2 pro еще чуть больше. Причем регулировка lod есть в ПО, которая ни на что не влияет!, в любом положении ползунка lod одинаковый. Все равно lod у pulsar 2 pro не большой, но после katar пришлось привыкать отрывать грызуна повыше.
    Самое странное, это чувствительность. На g102 я использовал настройку 1200 dpi, чтобы достич такого же движения на katar, пришлось установить значение 1300, а на pulsar 2 pro 1800! Это конечно по ощущениям, но если установить привычные 1200 - 1300 то курсор еле ползает. Тут конечно может такая совместимость с моим ковром, но конкуренты на нем работают иначе, кто правильнее останеться загадкой.

В итоге с Pulsar 2 pro я проработал около месяца и понял что это не мое и сложил в коробочку в качестве резервного варианта. По скидке, наверное сойдет, если такая форма вам подходит, вы используете ладонный хват и готовы мириться со звуками громких кликов (а они громкие ктобы что ни писал) и еще громче прокрутка.

Достоинства:
    Провод, легкое ПО
    Недостатки:
    Громкая, не цепкая
  • Артем Кирилюк
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Брав собі цю мишу на заміну старої, в якої вже при прокручуванні коліщатка смикалось вікно веб перегляду. Два місяці відпрацювала чудово, тепер вже починає трохи смикатися при прокручуванні сторінок.
    Я працюю відео монтажером, і мені дуже важливо щоб коліщатко працювало ідеально, адже я кожен день протираю його прокручуваннями то вгору то вниз!
    Коробку від неї викинув, мабуть по гарантії не зможу здати..

Достоинства:
    Чудовий сенсор
    Недостатки:
    Коліщатко миші

Вітаємо! Шкодуємо, що Вам довелось зіштовхнутись із негативним досвідом.
      На дану модель діє гарантійний термін 24 місяці, у Вас є можливість звернутись до нашого сервісного центру напряму для діагностики та безкоштовного обслуговування. Залишити запит до СЦ можливо через форму зворотного зв'язку, що на офіційному сайті HATOR.

• Володимир Герасимчук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Відмінний відклик клавіш , надійний провід посилений і в обмотці, для ігор просто топчик.

• Сергій Блажійчук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Мишка особисто для мене, надзвичайно зручна, пальці, кисть не стомлюються, навіть при тривалому використанні. На перший погляд вона здається середнього розміру ну аж ніяк не схожа на велику, але працювати з нею дуже зручно, в порівнянні з asus cerberus небо і земля на користь hator. Стосовно гучного коліщатка прокрутки, то мабуть, в людей гострий слух, нічого гучного, проте чіткий клік та фіксація, нема пробуксовки. Пластик не маркий, слідів не залишає на відміну від софтач, який з часом взагалі стає липким. Шнур м'якесенький, що приємно. З мінусів це софт: 1) маючи вже клавіатуру, думав, що налаштування мишки будуть в тій же програмі, але ні, тепер є два окремих ярлики, ну таке собі рішення для своєї екосистеми, мало би бути в одному місці та ще й з можливістю синхронізації ефектів (сподіваюсь розробники виправлять це у майбутньому); 2) в софті налаштування ефектів, яскравості і т.д відсутній попередній перегляд, тобто я мушу спочатку зберегти, щоб побачити як то буде. Резюмуючи, я б рекомендував цю мишку.

Достоинства:
    Дуже зручна
    Недостатки:
    допиляти софт

• Максим Голосной
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Хорошая мышка, но на тифлоновых ножках у мышки наклеена тонюсенькая плёнка малозаметная, если её содрать, то куда лучше мышка скользит по коврику

• Катя Ніколаєва

рекомендую

• Віталій Платановський
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

На момент першого дня користування все чудово, якісний сенсор, чудово збірка, великий комплект, наліпки , якість підсвітки чудова, прошитий провід. Колись купував таку саму (2.5 роки тому , в неї була інша назва, але зміни незначні) , через 2.5 роки перебився провід , що я вважаю цілком нормально, для такого часу експлуатації, а стосовно миші як працювала , так і працює, а по користуванню саме цією , то вона ще більш грамотно виконана конструкційно, провід краще прошитий, більш крутий драйвер

Достоинства:
    За ці гроші найкраща миша на ринку з даним сенсором
    Недостатки:
    Не має значних недоліків, єдине, що колесико по боках біле, а миша чорна, що виглядає дивно

• Олександр Свідерський

шикарна миша!
    з нею забираю топ3 в фортнайт на ізі ! :)

Достоинства:
    вага просто пір'ячко, розмір середній, реакція та чутливість просто шикарні!
    Недостатки:
    провід збирає величезну купу пилу (через тканинне покриття)

Вітаємо! Вдячні Вам за високу оцінку та вибір продукції HATOR :)  Бажаємо Вам нових рекордів та крутого геймплею!

• Тарас Радченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

С Хатором познакомился с покупкой первой версии оптической клавы. Недавно купил беспроводные уши и теперь эту мышь. Все товары хорошего качества, нареканий нет.

Теперь по мышке. Приятный,тихий и четкий клик кнопок. Легкая, классно скользит по коврику. Есть софт для макросов, настройки подсветки. Стоит хороший, предтоповый сенсор и топовые, кнопочные механизмы, судя по обзору.

Колесико мыши,может, и громковато, но звук забавный, мне даже нравится. И ты хорошо ощущаешь каждое его движения, даже минимальное. То есть можно максимально точно что-то приблизить и отдалить.

А так мышь хороша, разве что ощущается великоватой. Хотя, мб, дело привычки, так как до этого у меня была маленькая мышка.

Вітаємо! Вдячні Вам за високу оцінку та вибір продукції HATOR :) Бажаємо довготривалого та комфортного користування!

• Вікторія Дендерис

Супер

• Вікторія Гундер
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Мышь проработала ровно 5 дней. Кнопки реагируют, сенсор - нет.
    Легкая и удобная.
    Нет софт покрытия, которою любит со временем превращаться в "клей" или облазить.
    Все хвалят мягкую оплетку кабеля, но по факту это не оплетка, а просто ткань (тряпка). Защищать она никак не будет, но зато будет хорошо собирать пыль.
    В софте нет возможности задать кнопку для смены профиля. Тогда возникает вопрос: зачем мышке встроенная память для профилей, если профиль без запуска приложения сменить невозможно? К слову, мышь умерла как раз после запуска приложения и смены профиля.

Мышь сдали в точку выдачи ровно через пять дней после покупки (10.01). Сообщение о поступлении в сервис пришло через 7 дней (17.01). Неделю мышь ехала в СЦ?
    Сегодня 31.01, никакой обратной связи больше не было.

Достоинства:
    Вес, кнопки, отсутствие софт-тача
    Недостатки:
    Нет кнопки смены профиля

Вітаємо! Шкодуємо, що Вам довелось зіштовхнутись із негативним досвідом.
      Щоб уникнути подібних ситуацій у майбутньому радимо звертатись до нашої тех. підтримки та сервісного центру напряму, для більш оперативного вирішення. Вбудована пам'ять миші передбачена для збереження власних налаштувань (DPI, частоти, підсвітки та перепризначення клавіш) та має один профіль, про підтримку в пам'яті декількох профілів виробник не вказує початково.

• Юлій Кінаш
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Миш топ за свої гроші , дещо легкувата
    Але питання привички
    Зручна і велика як я люблю
    Товаром задоволений

Достоинства:
    Велика , зручна ,
    Недостатки:
    Досить легка

• Юлія

Мишка за свої кошти топ

Достоинства:
    Є софт,макроси, регулювання підсвічування,наклейки =)
    Недостатки:
    Поки немає

• Богдан
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Користувавсь до цього g102 поки не почала даблклікати, в цілому гарна альтернатива, з мінусів тільки гучніший скрол, але за день звик.

• Іванов Андрій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Приємно здивувала, мабудь це найкраща мишка що в мене була

Достоинства:
    Брав по акції тому і ціна була приємна, шнур м'який і не заважає миші ковзати, для моєї руки розмір миші і розташування кнопок ідеально підійшло
    Недостатки:
    Це мабудь колесо прокрутки, якби сюди таке як в миші за 100$ то тоді мишка була ідеал)

У разі виникнення технічних питань, рекомендуємо звертатись напряму до тех. підтримки, що на офіційному сайті HATOR.

• Ростислав Грущак
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Миша чудова. Мені не сподобались лише декілька її особливостей:
    1) Колесо прокрутки дуже гучне і тріскуче. Я люблю безшумні колеса, які крутяться легко і майже без віддачі, тому це колесо мені максимально не сподобалось. Все це звісно суб'єктивно і комусь саме ця тріскучка може сподобатись.
    2) Було б ідеально якби миша була трішки менша.
    3) Бокові кнопки злегка затугі.
    Все решта - цілком влаштовує. Вага практично ідеальна, миша дуже легка і її приємно брати в руки. Сенсор - чудовий. Клік основних кнопок також. Софт дозволяє настроїти все, що потрібно і не займає місця в автозагрузці. Всі настройки зберігаються у пам'яті миші.
    В цілому покупкою задоволений. Головне - щоб миша довго працювала.

Достоинства:
    Вага, сенсор, клік основних кнопок
    Недостатки:
    Дуже гучне тріскуче колесо прокрутки і розмір мишки міг би бути трішки меньшим (суб'єктивно).
  • Евгений Бондарчук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Качественная мышка,качество во всем!Провод мягкий гибкий,разьем позолоченный,Застежка на проводе резиновая,запасные ножки,даже наклейки есть смешные!Софт супер,все регулируеться-подсветка,ее яркость,ее такт,скорость мыши регулируеться на каждый клик, скорость вращения колеса,и .т.д.все и не разобрать,доволен,следующая покупка наверное будет Клавиатура этого бренда

Достоинства:
    Качество!
    Недостатки:
    нема
    • Шевченко Сергій

Дуже раджу - > клавіатуру дротову HATOR Skyfall 2 TKL PRO Black. Подарували на Новий рік. Після користування клавіатури вирішив придбати мишку Hator (але не тут))

Вітаємо! Вдячні Вам за високу оцінку та вибір продукції HATOR :)  Бажаємо Вам приємного користування й підкорення нових горизонтів геймінгу!

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

мишка супер, є свій софт, приємні кліки, топовий сенсор, взяв цю мишу на заміну старій від бладі і що хочу сказати, набагато кращий сенсор, та збірка на висоті(на відміну від бладі яка розвалюється на очах).

але миша ну прям дуже легка, до цього треба ще звикнути

Достоинства:
    чудовий сенсор, топова збірка, свій софт з можливістю повного налаштування миші, відмінна якість обмотки проводу
    Недостатки:
    мабуть це не зовсім недолік, але для мене мишка ну дууже легесенька, треба звикатись з цим

• Дмитрий Заплотнюк
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

до этого пару лет была хатор. щас опять взял и не пожалел.

Достоинства:
    мышка реально хороша.

• Людмила Сеник
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дуже сподобалась, зручна в користуванні та зручна в руці, багато налаштувань

Достоинства:
    Багато різних режимів налаштування

• Станіслав Брижик
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Раніше мав A4tech bloody v7, яка працювала 8 років і продовжує це робити попри повну втрату товарного вигляду. Вирішив себе побалувати і купив на заміну ось цю, бо ну аж дуже гарні відгуки, плюс підтримка вітчизняного виробника, що важливо.
    І шо я вам можу сказати: мишка агінь. Якість збірки, софт, кліки, стабільність сенсора - все на висоті. Єдиний мінус - після бладі вона дуже легка, але то таке)
    Хлопчики і хлопцеси, єдина порада: покладіть в коробку з мишкою пару кльових брендованих стікерів - матимете + в карму і халявну рекламу свого продукту)

Достоинства:
    Все круто
    Недостатки:
    Можливо, єдиний недолік - залегка вага

• Дмитрий Токарев
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Якщо ви НЕ шукаєте гарну якість,то навіть не думайте купувати це.Сенсор тут не зриває..чомусь кнопки працюють м'яко і добре..словом такого бути не може!

• Іван Юраш

Задоволений данною мишкою, під мої потреби в геймінгу на 10000000% влаштовоють

Достоинства:
    Розміри, привабливий вигляд, добрячий кабель.
    Недостатки:

Вітаємо! Вдячні Вам за високу оцінку та вибір продукції HATOR :)  Бажаємо завжди бути на вершині лідербордів і вражати всіх своїми ігровими скілами разом з HATOR!
      У разі виникнення питань на офіційному сайті HATOR діє розділ "FAQ" із корисною інформацією та рекомендаціями по догляду та експлуатації нашої продукції.

• Тимур Мацеплюк
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Да в целом неплохая мышь. Хоть и под себя надо настроить. До этого была геймерская Logitech и прожила полтора года. Эта очень лёгкая и непривычно было. Но в целом для нашей Украинской компании вполне достойно. В подарок так-же наклейки шли.

Достоинства:
    Удобная
    Недостатки:
    Наверное слегка завышена цена несмотря на то что бренд наш.
  • Карен
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Мишка зручна, в руці тримається гарно, підсвітка яскрава та з можливістю налаштування у додатку Hator. Якість також порадувала

• игорь

Прикольна

Достоинства:
    Удобна
    Недостатки:
    Не виявлено

• Захар
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

все топ не почему то не качяется софт с сайта нажимаю ок после выбора языка и просто проподает меню и не чо не качяется

Достоинства:
    топ мышка
    Недостатки:
    не качяется софт с сайта

Вітаємо!
      Для допомоги в вирішенні вашого питання рекомендуємо звернутись до нашої тех. підтримки напряму, що на офіційному сайті HATOR.

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Хороша мишка, коштує своїх грошей

Достоинства:
    Очень хорошая
    Недостатки:
    немаэ

• Іван Непочатих
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Хороша мишка за свої гроші

Достоинства:
    Дуже багато переваг за свою ціну
    Недостатки:
    Поки немає

Дуже хороша мишка .Мінусів За місяць не знайшов.Однозначно 5 зірочок

• Андрій Яременко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Після мишок "старої школи мишобудування" ця здалася наче якась підробка бо дуже легка. Але ж ні! Мишка чудова!

Достоинства:
    Приємні кліки, м'який дріт, софт який не потребує постійної роботи у фоні, добре зібрана мишка та є запасні глайди.
    Недостатки:
    Ну... формована текстура на боках мені не така приємна на дотик ніж, наприклад, спинка чи кнопки мишки. Можливо ще не звик. Це вже кому як. Але це точно не той жах який був у мишок Bloody коли вони тільки з'явились на нашому ринку.

• Юрій Рожков

tl;dr;
    Дуже непогана миша

По плюсах
    - дуже легка, на коврі рухається мінімальними дотиками
    - під велику руку
    - гнучкий плетений кабель, що ніде не чипляється
    - 2 великі ніжки з якими миша надійно стоїть на столі (головне не забути зняти плівку з них)
    - доступна ціна
    - пам'ять налаштувань в самому девайсі. Тобто достатньо поставити драйвер на одному пк, зберегти налаштування dpi, підсвітку, і при підкл. до іншого пк нічого налаштовувати не треба додатково

Недоліків поки немає :)

Достоинства:
    зручна, велика, легка, гнучкий плетений кабель, ціна
    Недостатки:
    не виявлено

• Андрій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Миша велика і дуже легка. Гарно сидить у руці. Великий плюс.
    Широкі стабільні глайди. Пара на заміну у комплекті.
    Приємний на дотик пластик. Корпус не тріщить.
    7 режимів DPI. Можна налаштувати кожний з кроком у 100 DPI.
    Хрусткі приємні кліки.
    Підсвітка м'яка, можна регулювати інтенсивність. Можна повністю відключити.
    Налаштування зберігаються на борту, не потрібно постійно тримати ПО ввімкненим.

-----------------------
    TLDR: Помилково встановив ліву прошивку. Вбив мишу. Звернувся в службу підтримки Hator. Мишу замінили на нову. Щиро вдячний за оперативну роботу!

01.10.23 Отримав мишу. Захотів змінити підсвітку. Зайшов на офіційний сайт вказаний в інструкції. Миші у списку не було. Почав пробувати інші драйвери. Драйвер на Hator Pulsar Essential розпізнав мишу і запропонував оновити прошивку. Оновив(big mistake). Комп’ютер розпізнав мишу - клавіши не працюють, миша не рухається. Тільки підсвітку й можна змінити.

У той же день (Неділя) звернувся до служби підтримки.

02.10.23 Отримав відповідь від служби підтримки. Заповнив заявку на ремонт.
    04.10.23 Відправив мишу новою поштою. Оплатив доставку сам.
    05.10.23 Миша прибула у сервісний центр.
    06.10.23 Відправили заміну. Доставку оплатив відправник.
    07.10.23 Посилка прийшла.
    08.10.23 Забрав. Нова запечатана коробка + Акт виконаних робіт з сервісного центру.

Сайт оновили. Скачав драйвер. Все працює. Дуже задоволений сервісом. Дякую, Hator!

Достоинства:
    Велика. Легка. Широкий та чутливий діапазон DPI. Дуже багато налаштувань. Приємний на дотик пластик. Швидко відгукнулася служба підтримки Hator.
    Недостатки:
    Доволі гучний скролл угору перші години користування. Потім нормально. Інструкція має дуже сильний специфічний запах.

Добрий день! Дякуємо Вам за відгук та вибір продукції Hator :)

• стас

а в софте есть рус или укр языки

• Андрій

У самій програмі налаштувать мови не знайшов