Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Мобильный телефон HMD Skyline 12/256GB Black (HQ5020005A5T0)

Код:  452481521
Оценка пользователей 4.17/5
на основе 8 отзывов
  • 5 звезд
    2 оценок
  • 4 звезд
    3 оценок
  • 3 звезд
    1 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Василий М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Аккумулятор для него желательно мощнее,часто сигнал с симки на симку после разговора не сразу включает. Раздупляется долго, не всегда, но всё же. Был бы доволен и без претензий, будь он до 10т. и именно эти два фактора, аккумулятор и не всегда сразу появляется связь на снимках.

    Достоинства:
    Жить можно с ним.
    Недостатки:
    2
  • Олексій Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Свій шлях з HMD я почав ще із Nokia 3, він мав дійсно чудовий дизайн на той час, потім була Nokia 3.1Plus і вже після неї я прийняв кішення брати кращий Nokia з офіційно доступних в України/ Чудова Nokia 7.2 та дуже шустрий G42 всі ці телофони досталяли задоволення у користування чистим Android міцним корпусом і адекватним споживанням заряду (від крихкого Samsung та Lenovo, що я мав всі ці телефони спокійно пережили десяток падінь без трішін на екрані), але нарешті я дочекався справжнього флагмана із OLED екраном, передтоповим процесором і камерою з оптичною стабілізацією. Він виправдовує кожну копійку станом на зараз (спочатку ціна була завелика). Користуватися реально в кайф і все такої міцність корпуса і адекватне споживання батареї на висоті. Камера на іншрму рівні у порівнянні із G42, а звук динаміків цілком здатний замінити окрему невелику колонку і звучить чудово. Телефон своєю формою із гострими кутами реально виділяється на фоні одноготипних заокруглених кутів. На нього звертають увагу.

    Достоинства:
    Гарний, швидкий і ремонтнопридатний.
    Недостатки:
    Нема
    • Представник бренду

      Добрий день! Дякуємо Вам за такий детальний відгук

  • Роман М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Классный телефон. Шустрый.

    Достоинства:
    Качество
    Недостатки:
    Нет
    • Представник бренду

      Добрий день! Дякуємо Вам за відгук

  • Брагуца А***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Придбав лише за гарного дизайну,батарея тримає добре,з недоліків, гріється,часто пропадає зв'язок,проблеми з дотиками по екрану коли переглядаю відео на ютубі не реагує на дотики

    Достоинства:
    Добра автономність,гарний дизайн.
    Недостатки:
    Гріється, пропадає зв'язок під час розмови
    • Представник бренду

      Добрий день! Дякуємо Вам за відгук. Ми обов'язково звернемо увагу на недоліки, які Ви вказали

  • Алексей
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Пользуюсь телефоном неделю, купил по большей части из-за дизайна в жизни намного лучше выглядит и приятный на ощуп.
    Столкнулся с проблемой когда реклама в предложениях может возникнуть шипение распространяется даже в наушниках помогло выключить звук при нажатии на экран.
    Когда звук где-то на половину играет задняя часть достаточно ощутимо вибрирует, если звук на максимум то и передняя.
    Заряда хватает на часов 6 активного пользования.
    Экран достаточно плавный с 144грц не заметил провисаний даже в играх.
    Когда снимаю видео в темном помещении нагревается за минут 10 -

    Достоинства:
    Красивый дизайн/хорошая автономность и малый расход заряда/беспроводная зарядка
    Недостатки:
    Сырое по/быстро перегревается при нагрузках/звук может приносить дискомфорт с динамиков
    • Представник бренду

      Добрий день! Дякуємо за відгук

    • Андрій С***

      Тут не сырое ПО - тут просто бюджетный проц который не может обеспечить комфортную работу с высокой герцовкой и большим обьёмом ОЗУ но для нетребовательного пользователя сойдёт. Не забываем о скидке на отечественные криво написанные приложения с которыми даже айфон заглючит:) Камеры тоже далеко не Огонь - уровень самса А35 и то с натяжкой - но не плохие! Именно эта модель для любителей тактильных ощущенийи и ретро дизайна - реально очень выделяется даже на фоне пикселя или айфона и очень приятный тактильно - метал и не стандартный дизайн делают свою работу на отлично. У меня он рабочий, а личный пиксель 8 и нормуль - для придирчивых скажу что пиксели и т.д. тоже имеют кучу недостатков котрые терпеть ради фоток раз в год на днюху не каждый сможет.

    • Андрій

      Для мене дизайн застарілий - аля Піксель 6. Тут камери як для цього сегменту не дуже - якщо порівняти на стенді цю типо ноклу і самс А35 то останній значно краще фоткає і це не кажучи про редміки! Бездротова зарядка це файно, але в цьому сегменті треба дивитись на продуктивність щоб на пару років вистачило потужності і на камери - щоб совість не мучила за його вартість. Файний смарт, але через надмірну вартість мало хто його забажає придбати

  • Вадим Д***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Телефон справляє досить приємне враження. Доволі потужний. Гарний екран. Солідний запас по яскравості. Я виставив рівень яскравості на 60% та вибрав частоту оновлення екрану 120Гц. Ще погрався з балансом білого. Вийшло майже ідеальне зображення для мене.
    Приємно здивувало, що одразу є доступ до режиму розробника без зайвих тапів. Батарея теж непогана. Я розрядив її в нуль. До 100% зарядилась за одну годину та десять хвилин. Використовував зарядне на 33W/. Режим павербанка працює, але зарядка повільна.
    Погано що ще немає чохлів та скла під цю модель. Але зміг втулити телефон в чохол для HMD Pulse Pro. Ось посилання на цей чохол:
    ссылка
    Поставив би п'ять зірок, але є нюанс - при оформленні заказу була вказана країна-виробник Фінляндія, в опису товару. А зараз вже Китай.

    Достоинства:
    Доволі потужний. Гарний екран. Солідний запас по яскравості.
    Недостатки:
    Некоректні дані щодо країни-виробника товару
    • Представник бренду

      Добрий день! Дякуємо за відгук та просимо вибачення від імені компанії за цю неточність

    • Алексей

      Я знайшов на розетці з фінляндією країною виробником і там ціна як тут без знижок, мабуть ви брали той смартфон раніше

    • Антон А***

      Это фины
      Ребрендинг нокии
      Так что все нормально

  • Павло С***
    Продавец: Rozetka

    Цікавий дизайн, чудова ремонтопридатність, магнітна бездротова зарядка, і це ще далеко не все, розповів і показав детальніше у коротенькому відео, можливо комусь буде корисно)

    • Представник бренду

      Добрий день! Дякуємо Вам за відеовідгук, обовʼязково подивимось!! :)

  • Дуб О***
    Продавец: Rozetka

    Вигляд дуже підкуповує. Ще в 2010 кайфував від Nokia N9. Дизайн повністю аналогічний і це дуже круто, що через 15 років досі виглядає красиво і автентично

    • Представник бренду

      Добрий день! Дякуємо Вам за такий приємний коментар