Ноутбук HP ProBook 430 G5 (4QW08ES) Silver

Написать отзыв _
По дате

Отзывы покупателей о Ноутбук HP ProBook 430 G5 (4QW08ES) Silver 5

#38798991
Ноут супер. Но есть вопрос: можно ли вставить в слот hdd sata ssd например этот: https://hard.rozetka.com.ua/kingston_sa400s37_240g/p14606570/?utm_source=application&utm_medium=android&utm_campaign=7.1.1&utm_userId=70300784
Будет ли он коректно работать с двумя ssd?
Достоинства: Компактность, скорость, экран
Недостатки: Нет
#38193962
Уже купил
100% пользователей считают этот отзыв полезным
У мене запитання для представника:- Який HDD підійде до цього ноутбука? Покористувавшись трошки,поки недоліків не бачу.Вище описано про відсік і місце для HDD,і ще один слот під оперативку,так місце є і не тільки. Виведено кабель з роз'ємом для жосткого диску.Не жалію,що придбав цю модель,дуже зручний і компактний.
Представитель компании
Анд рей, підтримуються наступні HDD - SATA, 7 mm, 2.5 inch hard drives.
Анд рейУже купил
Запитання до представника:- Вашу відповідь зрозумів ,но не повністью. HDD-SATA- який підходить? SATA I,SATA II,SATA III?- чи усі моделі SATA?
Представитель компании
Анд рей, усі до SATA III включно.
#38161364
Уже купил
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Купив ноут тиждень тому. Дуже приємна машинка для роботи. Головне встановити всі драйвери + він.10.
Достоинства: Розмір, швидкодія, автономність,можливість апгрейду (є місце під HDD або ssd та під ще одну планку оперативної памяті), ціна
Недостатки: Яскравості екрану при прямому сонці може декому не вистачати
Анд рейУже купил
В середені у відсіку для HDD виведено кабель з роз'ємом для підключення HDD
#37198133
Уже купил
50% пользователей считают этот отзыв полезным
Машинка - ок. Трохи архаїчний вигляд через неймовірно великі рамки дисплею :), трохи архаїчні технології считування відбитку пальця (після сучасних смартфонів). Але в цілому за таку ціну пристойний ноут. Досить пристойна можливість апгрейду, як здається, але... Одна велика проблема - саме у цій комплектації ноут не "світиться" на офіційному сайті hp, та й погуглити його майже неможливо. Тож що туди можна ставити додатково - великий секрет. HPassistant - не встановлює автоматом всі необхідні оновлення, у диспетчері пристроїв кілька невизначенних полів. Звичайно все з часом та досвідом встановиться, але хотілось би трохи сучаснішої підтримки від виробника.
Достоинства: швидкий для повсякденних задач, достатньо компактний, непогана батарея
Недостатки: дуже важко знайти всі специфікації, без відкриття задньої кришки зрозуміти що купляти для апгрейду трохи важко.
Ан дрейУже купил
Нормальний ноутю Не знаю, що ти з нього хочеш,і дизайн і нічого рамкі не великі.Всі сертфікації на коробці.Вводиш на сайт виробника і видає усю інфу.Правельно внеси всі серійні коди і буде тобі щастя. https://support.hp.com/ua-ru/drivers/selfservice/hp-probook-430-g5-notebook-pc/17047126 Купив би за 50000гр і не було б наріканью Хоча думаю ,також були б,:)))))
#37136159
Уже купил
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Політ нормальний! Супер! Поки недоліків не бачу.:))). Один нелік:Інтеловскій процесор 8покоління не підтримує віндовс 8,-8,1 . Тільки віндовс 10, 64бт. Встановити можна ,але не будете отримувати оновлень безпеки. Так пише на сайті виробника. Дрова на сайті HP тільки під систему яку підтримує процесор 8 покоління. Але це не страшно. Встановив версію Win10.64. 1809 -поки що літає. Тай за десятку скажу,Встановлював на стаціонарний камп,і вже більше двох років ,даже не зачіпав.Поки на рікань не має,далі буде видно. Головне, щоб залізо не підвело.
 
 
 
 
 
Достоинства
Недостатки
Комментарий
Ваше имя и фамилия
Эл. почта или телефон
Эл. почта
Важно! Чтобы Ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами!