Отзывы покупателей о HP LaserJet Pro M15a (W2G50A) 49

• HP LaserJet Pro M15a (W2G50A)

• Святослав В

Великолепный и высококаяественный принтер.

Достоинства:
    Маленьлий и шустрый
  • Дмитрий Педько
  • Васильчук Людмила

Хочу запитати у представника бренду, чи можливо заправити картридж до принтера, яким тонером? Якщо ж він дійсно одноразовий, то чи є інші картриджі, що підходять до принтера, але друкують більше аркушів? Бо такий самий не бачу змісту купувати. Так, я читала в характеристиках заявлений ще один картридж, що не входить в комплект, але вже не зовсім довіряю заявленій інформації. Хотілося б почути, що скаже представник бренду.

Достоинства:
    Купувала для домашнього використання. Є диск з драйверами. Працює тихо, компактний за розмірами.
    Недостатки:
    Покупка цього принтера на Розетці стала моїм розчаруванням цього року. Купувала як недорогий пристрій, уважно прочитавши його характеристики, відгуки покупців. Заявлено, що картридж розрахований на друк 500 сторінок. Дехто написав, що надрукував ним 1000. У мене надрукував десь заледве 300. Друкувала не якісь малюнки, а звичайні тексти. По суті, через 3 місяці роботи принтера приходиться шукати заправку, що не так просто. Тонер, який заявлений, що підходить для цього принтера, насправді друкує дуже блідо. Знову немає чим друкувати для роботи. Майстер, який заправляв картридж, взагалі сказав, що він одноразовий. Купити новий? Не знаю який, боюсь, що знову характеристики не відповідатимуть дійсності. Тому не раджу нікому цей принтер для покупки.
    • Представитель бренда

Васильчук Людмила, доброго дня!
      Для якісного та надійного друку необхідно використовувати новий оригінальний картридж HP LaserJet 44A (CF244A), він розрахований на ресурс до 1000 сторінок. Ресурс вказується відповідно до стандарту ISO/IEC 19752 (стандарт щодо методики оцінки ємності тонерних картриджів для монохромних лазерних принтерів).

• Кондратюк Артем

Несете в контору где заправляют картриджи. Если есть дома рукастый человек, то закажите тонер для картриджа, в гугле найдете всю информацию . Не нужно покупать новый картридж, этот еще будет работать.

• Наталія Коледіна

Зручний, компактний, легкий в настроюванні. Доставка кур'єром, все вчасно. Окремо ще потрібно замовити usb-шнур.

Достоинства:
    За свою ціну, як для студента, то супер
  • Михаил Рябченко

Пользуюсь 3 месяца всем доволен

Достоинства:
    Компактность
    Недостатки:
    Пока не нашёл. Активно ищу
  • Віктор Грицан

взяв для магазину з моїми потребами справляється чудово, за свою ціну суперовий принтер

Достоинства:
    компактний, тихий, гарно друкує
    Недостатки:
    немає
  • Андрей Баранов

Ребята, перед тем как заказывать, учтите что в комплекте нет даже провода для подключения к пк. Более дорогая версия шла уже с проводом. Это как продать телефон без зарядного устройства. Плохо.

Достоинства:
    Дешевый, маленький.
    • Микола

Це норма для принтерів. Кабелі Type-B продаються окремо: ссылка

• Михайло Галатяк

Який тонер підходить для заправки картриджа?

• Наталія Кудирко

Принтер непоганий ціна-якість. Майже безшумний і займає мало місця

Достоинства:
    Мало займає місця, майже безшумний
    Недостатки:
    Не помітили ще
  • Володимир Савицький

#моєрозпакування

Достоинства:
    Компактни
    Недостатки:
    поки не виявлено
    • HP LaserJet Pro M15a (W2G50A)