Отзывы покупателей о Маршрутизатор Huawei WIFI AX2 2 Gen White Wi-Fi 6

• Артем
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Придбав даний роутер після години підключення разом з майстром провайдера він запрацював. Перша проблема, нестабільне підключення швидкість стрибала і кожен раз тест показував різну швидкість 199/400/600/899 мб/с. Але після підключення напряму до ПК швидкість стабільно 800 мб/с.
    Після тривалого простою роутер втрачає зʼєднання і працює тількі після повного перезавантаження, з підключенням на пряму до ПК все працює без проблем.
    Відправив його на сервіс, пройшло 9 днів і ніхто так і не набрав з інформацією що з ним…

• Артем

Повернули роутер з сервісу з позначкою оновлення ПО.
      Проблему це не прибрало, після тривалої перерви маршрутизатор не роздає інтернет ні через кабель до ПК ні по Wi-fi. Напряму до ПК інтернет працює як потрібно.

Добрий день,
      Нам прикро, що пристрій не виправдав очікувань.
      Для вирішення проблеми, напишіть нам будь ласка на [email protected], також просимо повідомити номер звернення (квітанції) до сервісного центру.

• Карпенко Денис

Робота стабільна підтримка mesh

Достоинства:
    Підтримка mesh
    Недостатки:
    Немаж
  • Дмитро Стрильчук

За своï грошi нiякий, в сусiднiй кiмнатi -2 палки

• Василий
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ніби працює, але таке враження, що моя стара тенда з 100мбіт працювала краще. А тут перейшов на цей і на гіг і в мене на кухні ютуб тормозить на телефоні, хоча с тендую таке було, але дуже рідко.
    Вибирав між цим і асусом ах52, асус трошки дорожче, зараз дуже жалкую, що не взяв асус.

Достоинства:
    Вигляд
    Недостатки:
    Якість сигналу, покриття

Добрий день,
      Прикро, що ви стикнулись зі складнощами.
      Іноді робота Wi-Fi залежить не лише від роутера, але і від клієнта, адже саме телефон визначає до якої мережі підключитися, коли переключитися на інший режим тощо.
      Радимо спробувати розділити мережу на дві окремі з частотою 2,4 та 5 ГГц та зберегти обидві, це може допомогти.

• Олександр Нестеренко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

На мою думку - топ за свою ціну для невеликої квартири

Достоинства:
    Легко налаштовується, є мобільний додаток для керування і налаштування, швидкість відповідає заявленій, стабільність роботи
    Недостатки:
    Кількість портів
  • Олексій Загоруйко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Відмінне рішення для невеликих приміщень. Просте і водночас функціональне управління налаштуваннями мережі, наявність передових технологій. Жодних нарікань, однозначно рекомендую

Достоинства:
    Функціональність, простота налаштуванння
  • Дмитрий Лазаренко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дана точка ідеально підійде якщо вам треба на пряму втикнути до каналу інтернет та роздавати по приміщенню. Бо якщо, не дай бог там буде маршрут то вам головняка не обібратись.

Достоинства:
    Гарна упаковка та зовнішній вигляд
    Недостатки:
    Китайське налаштування, підвісони , нелогічні моделі поведінки...

Норм роутер, квартиру 38м^2 у панельному будинку покриває

Достоинства:
    Покриття, зручний додаток до телефону
    Недостатки:
    мало лан портів, китайський шпигун)
  • Андрій Співак
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Легкий в налаштуванні, свої функції виконує.

• Дмитрий Михайленко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Все добре, працює. Налаштувати можна через додаток на телефоні

• Світлана
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Заказывала мужу на День Рождения.Ему очень понравился.

Достоинства:
    Быстрая доставка
    • Дмитрий Гуленков

Звучит как приватный танец заказывали ( вообще по факту не чего непонятно в нев впн работает или нет? флешка раздает файлы в нем . через этот вай фай можно в домашнюю сеть попасть.

• Олег Воронин

Все Ок

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Отличное решение для гигабитной сети, для 100мб уже перебор и лишние траты.

Достоинства:
    Мощный, надёжный, легко настраивается.
    Недостатки:
    Короткий провод питания.
    • Віталій

це заміри на кабелі чи вайфаї?

• МММ

Всё отлично. Рекомендую.

• Віктор Крижановський
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Wi-Fi 6 - головна перевага (ну і ще MESH, офкорс), готовий оди співати йому. Вища швидкість передачі даних, покращена ефективність. Має високу прохідність сигналу, а це значить, що може забезпечити стабільне з'єднання навіть в великих будинках. Але в мене звичайна двушка, тому я взагалі в шоколаді). Онлайн-ігри літають просто, зі своїм колишнім роутером я так не кафував, та й конфузи ставалися дуже прикрі (бувало що й посеред гри), а тут - ідеально. Ну і я вже мовчу про звичайні сценарії по типу перегляду серіалів чи просто використання інету для роботи - тут без питань. Налатшування і використання - просте. Не знаю, як на мене, середньостатистичний юзер розбереться, тим паче є спеціальна прога)
    Підсумовуючи - класний роутер, який я однозначно рекомендую до покупки)

• Сергій Новосад

в них 5 Ггц через стіну не пробиває. замовний відгук

• Олена Р.
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Пристроєм вже місяць задоволена, а як працюватиме - покаже час.

Достоинства:
    Чудово вписався в інтер'єр, покриття сигналом відмінне на всю квартиру, навіть з подвір'я трохи дотягує (живемо на 3 поверсі).
    Недостатки:
    Можливо, є якісь дешевші рішення, але я втомилась перебирати + чоловік переконав, що бренд якісний. Воно й видно.
  • Влад
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Як може роутер за такі гроші бути гіршим ніж роуте за 600 грн..
    Постійно помилка з підключенням, сигнал до 10 м

Достоинства:
    Недостатки:
    Ціна, сигнал до 10 м, у роутері за 600 до 25 м, постійно помилка підключення до мережі, скидання не допомогло, або це брак. Але розетка не сильно лояльна до вирішення проблеми

Добрий день,
      Підкажіть будь-ласка, яка саме помилка підключення у вас виникає (чи виникала)? Для "збільшення" радіусу роботи WiFi може бути корисним розділення мережі на два частотних діапазони і використання найбільш підходящого в конкретній ситуації.

• Олена
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

З червня працює чудово. Немає самовільних перезавантажень, навіть в спекотну погоду.

Достоинства:
    Працює чудово, не тупить, витримує всі мої девайси, добиває до кухні та спальні.
    Недостатки:
    Немає.
  • Дмитро
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Так і не вдалось перевірити якість інтернету, оскільки жоден з портів роутера не розпізнає мережевий кабель. Витратив декілька годин на спроби вирішити проблему, проте так і не вдалось. Вирішив повернути.

Недостатки:
    Не розпізнає мережевий кабель

Добрий день,
      Підкажіть будь-ласка, з яким провайдером та в якому місті виникли проблеми з підключенням? Яку технологію та налаштування підключення використовує ваш провайдер?

• Олександр Жигадло

Явно проблема із самим кабелем. (Довжина, пошкодження, дотримання правил укладки)

• Сергій Нойман
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Коли приніс додому, не мав часу детально налаштовувати. Просто підключив і інтернет з'явився)
    Потім вже зайнявся налаштуваннями VPN та вайфаю. Все чітко і зрозуміло навіть без інструкції, якщо мати хоча б мінімальний досвід.

Достоинства:
    Простий і функціональний.
    Недостатки:
    Білий буде нагадувати про те, що пилюку час від часу треба витирати.
  • Максим
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Отличный вариант для обычных пользователей. В 3х комнатной квартире покрывает хорошо, с учётом того что роутер стоит в углу квартиры а не в центре.

Достоинства:
    Дизайн аппарата супер, быстро настраивается. Файвай 6. Хорошее покрытие сети.
    Недостатки:
    Хочется ещё один купить, можно сделать ну прям ваше супер покрытие сети
  • Георгій Даниленко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Нічого, окрім вай-фай мережі, не довелося налаштовувати, просто підключив і користуєшся. Вся б техніка так працювала і коштувала при цьому недорого)
    Покриває всю трикімнатну квартиру, сусіди по кімнатах тепер задоволені швидкістю.

Достоинства:
    Написав у коментарі, не буду повторюватись.
    Недостатки:
    Малувато LAN-портів, хоча наразі це не є проблемою.
  • Олег Якуб
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Працює без збоїв і нарікань на усіх гаджетах, аж жити легше стало)) Підходить для чого хочте - онлайн-ігри, робота, просто посерфити в інеті, подивитись нетфлікс чи шо ви там собі придумаєте) Мої задачі всі виконує на п'ятірочку. Ну і як вже правильно підмітили - wi-fi 6 за такі гроші ви навряд знайдете, тим паче по роботі і якості тут все супер. Налаштування та керування взагалі ізі, так що я рекомендую однозначно. Девайс гідний.

Достоинства:
    Ціна, функціонал, керування/налаштування, легенький.
    Недостатки:
    Не знайшов.
  • Богдана Князева
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Чудовий маршрутизатор. Замовляли вчора, сьогодні приїхав, надійно запакований, чоловік та син встановили, тепер працює та роздає вай фай у всьому домі. Підключалася і з ноутбука, і з телефона, швидкість чудова.

Достоинства:
    Швидко доставили, знижка, надійний, працює
    Недостатки:
    Сама б не налаштувала, працюю не в НАСА

Дякуємо за ваш відгук!

• Станислав Савченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Відгук більше як перше враження, тому що працює тільки 3 дні. Налаштування набагато простіше ніж я звик, все з телефону, додаток вже був встановлений, тому не довелось нічого шукати. Приємний інтерфейс, зручне налаштування, роутер дуже легкий порівняно з всіма моїми попередніми. Так й все, нічого поганого написати не можу, але якщо щось і буде то я додам новий відгук.

Достоинства:
    Дизайн, вага, зручність налаштування та керування
    Недостатки:
    Не знайдено поки
  • Ілля Марченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

3-кімнатна квартира, 4 особи живе, в принципі усі активні користувачі інету. Що я можу сказати. Порівняти наш старий та цей - то це небо і земля, відчуття, як-то кажуть, космос) Інет стабільний, без затримок і інших неприємностей) Серіали, ютуб, онлайн-ігри - все +. Задоволені усі члени сім'ї. Плануємо взяти ще один такий на дачу (там вже двоповерховий будинок), по характеристикам і судячи з нашого досвіду використання думаю і там ідеально працюватиме)

Достоинства:
    Стабільний швидкий інет, зручний додаток для керування, присутній батьківський контроль, Mesh (теж великий плюс насправді)
    Недостатки:
    Не знайшли)
  • Анастасія Коршун
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Будинок на 2 кімнати та веранду, вай фай є навіть на вулиці. Працює без перебоїв та відпадань. З налаштуваннями чоловік розібрався швидко. Працює від нього 3 телефона та 2 ноутбука, все в нормі.

• Леонід Шумський
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купили просто як рішення, яке задовольнить всі потреби в провідному та безпровідному інтернеті в сім'ї з 4-ох осіб. І користуємось. І задоволені.

Достоинства:
    Купа можливостей, які перелічувати не буду, бо для цього є вкладка "Характеристики". Для нас головне те, що він працює безвідмовно. А ще білий :-)
    Недостатки:
    Ціна? Втім, підозрюю, що цей роутер своє ще відпрацює.
  • Галюзин Сергей
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Бесполезная ерунда. Думатель внутри него (определение wan порта) работает очень по китайски. Даже будучи отключенным продолжает светить наружу 2 мак адреса, из-за чего так и не настроил его для работы со своим провайдером. В режиме точки доступа работать не умеет. Набор дополнительных сервисов более чем убог.
    В общем нет смысла переплачивать - младшая модель (520) работает лучше и предсказуемей.

Недостатки:
    Прошивка

Добрий день,
      Дякуємо за ваш відгук та інформацію.
      Будь ласка, опишіть проблему та сценарій використання в якому вона виникає більш детально, щоб ми могли її проаналізувати та вирішити.

• Галюзин Сергей

Что описывать еще детальней? Баги в прошивке? Так я не работаю QA в хуавее. Не хватает мозгов написать нормальнцю прошивку - всегда можно взять готовую openwrt.

Дякуємо за ваш відгук!

• Олександр Руснак
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Підключив до AX3, завдяки mesh технології два роутера працюють як одна мережа. З мінусів, роутер був у використанні, прийшов зі сторонньою назвою мережі і запаролений.

Достоинства:
    підтримує Mesh
    Недостатки:
    був у використанні
  • Артем Гречный
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Доброго дня! Особисто протестував - дуже поганий роутер. Працює гірше, ніж Xiaomi з підтримкою гігабіту. Хоча стандарт тут AX, а не AC. Тому не рекомендую

Достоинства:
    Недостатки:
    Потестув на кожному своєму пристрої - швидкість на 10-20% гірше, ніж у варіантів інших виробників, які навіть в два рази дешевше коштують

Добрий день,
      Нам прикро, що ви стикнулись з такою поведінкою пристрою. Радимо спробувати виконати скидання налаштувань та скористатися функцією оптимізації WiFi в програмі AI life, можливо роутер працює не на оптимальній частоті (каналі), або включити режим сумісності Wi-Fi 5 для пристроїв без підтримки Wi-Fi 6.

• Валерий Оверченко
    Продавец: Rozetka

Забрав останній) що можу сказати. До цього був тп лінк с50, жалітися нінащо крім 100 мб портів. Підключивши гігабіт довелось шукати нову тачку, а тп лінк пішов на долю репітера, так як я живу в приватному будинку. Налаштування швидке, вигляд гарний має. До нього з Алі замовив шнур юсб для підключення до павер банку... Такі часи.
    Додаток завантажується з сайту хуавей, в маркеті його нема, намалював схему будинку, все просканував. На телефоні максимум через 5g - 300 з гаком мегабіт. На компі поки старий свисток - 50. Але з Алі вже їде плата 3діапазонна. Потім перевірю що буде...

Достоинства:
    Налаштування, вигляд
    Недостатки:
    Трохи спрощенні налаштування в веб інтерфейсі, тої ж ручної зміни каналів поки не знайшов.
    • Сергій Новосад

5 зірок за таку швидкість по вайфай? 800 Мб/с в конкурентів.

• Данііл Швець
    Продавец: Rozetka

1. Настройка очень легкая - провайдер Киевстар - далее - далее - далее - Интернет уже работает.

2. Wi-fi 6 за такие деньги вряд ли можно еще найти другой роутер

3. С самого начала через кабель выдал 915 мбит скорости, через wi-fi 5Ghz - 450. То есть скорость +\- 1 Гбит поддерживает. Но прошла неделя использования и уже больше 600 не выдает через этот же кабель…. Не пойму из-за чего такое может быть, если в данный момент другие пользователи не используют Интернет…

4. Дальность сигнала даже на частоте 2.4Ghz не превышает даже 20 метров с одной стеной…

Вывод - для квартиры в 45 квадратов с одной кирпичной стеной его достаточно используя частоту 5 Ghz (так как 2.4 в многоквартирном даме всегда перегружена), но думаю для больших квартир или частных домов его будет маловато одного… За свои деньги нормальный

Достоинства:
    Wi-fi 6, легкая настройка
    Недостатки:
    Дальность сигнала слабая
  • Елизавета Назаренко

Купила очень нравится тянет на 3 комнаты и это меня очень порадовало

• Гліб
    Продавец: Rozetka

Купував для квартири 50м2, в усіх кімнатах сигнал хороший на всіх пристроях. ЮТ, перегляд фільмів і серіалів - питань чи нарікань немає.

Достоинства:
    Ціна, застосунок, якість сигналу
    Недостатки:
    Не помітив
  • Олександр
    Продавец: Rozetka

Придбали собі одразу два роутери, для квартири 45 м2 та 75 м2. В першій 100% по всіх кутках квартири, в другій є місця, де 5 ГГц працює не так ефективно, як 2,4 ГГц, але на швидкість перегляду YT та листання стрічки новин це не впливає -)

Достоинства:
    Легкість налаштування (можна клонувати mac-адресу зі старого роутеру), застосунок для смартфону, матеріали
    Недостатки:
    Відсутність USB-роз'єму

Дякуюємо за ваш відгук!