Отзывы покупателей о Мышь HyperX Pulsefire Surge USB Black (4P5Q1AA)

• Євген Щербак
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Друга моя миша цієї серії, другий раз приблизно через рік проминається корпус від пальців та починає виснути колесо при прокрутці (скоріш за все трабли с сенсором)
    Я не інженер чи в мене руки не з того місця ростуть, я не можу своїми силами розібрати мишу, нічого не поламавши, щоб почистити сенсор. Чомусь дешева мишка, яка постійно валяється в рюкзаку в переїздах не стикалась з такими проблеами

Достоинства:
    Підсвітка
    Недостатки:
    Корпус, колесо

Дякую, що обрали продукт нашої компанiї.

Шановний Євген! Дякую, що знайшли час i залишили нам вiдгук. Дозвольте принести вам свої вибачення за ту проблему, з якою ви зiткнулися. Сталося деяке непорозумiння.

Може, варто тримати мишу розслабленіше? Якщо корпус проминається від пальців - це показник ну дуже вже зайвого зусилля...

• Артем Логойда
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Данная мышка у меня более 4х лет и это первая мышка прожившая столько времени без поломок, единственное потертости появились за столько лет. Я зашел глянуть продается ли она еще (про запас взять), но смотрю отзывы сейчас о ней не очень, я не знаю может что изменилось за столько времени, но мне модель попалась просто 10/10 по качеству

Достоинства:
    Отлично работает, поломок за 4 года нет, есть тонкие настройки RGB макросы. Отлично лежит в руке.
    Недостатки:
    Потертости (ну это у любой мыши за 4 года появятся), на резинки появились пупырышки (думал грязь налипла но нет). Вызывает зависимость) хочу еще купить про запас) работает, но износилась за 4 года =)
  • Ярослав Кайда
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Придбав мишку другий раз.
    Перший раз прожила десь рік-півтора.
    Другий раз зламалась за пів року.

Не рекомендую.

Добрий день!

Шановний Ярослав! Приносимо свої вибачення за ваш негативний досвiд використання нашої мишi. Ми розумiємо ваше обурення: вкрай прикро, коли виходить з ладу улюблений гаджет.

Звернiться, будь ласка, в сервiс по гарантiї.

А взагалі - мабуть, було би доречним спробувати розібратись в причинах такого швидкого виходу з ладу: самі собою ці миши ламаються дуже не часто, тим паче два рази поспіль.

• Дмитро
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купував давно, відгук залишаю лише зараз коли почав шукати заміну бо вже сил нема терпіти.
    Через рік бездоганної роботи почались дабл кліки ЛКМ та ПКМ, з нею не те що грати в ігри неможливо, просто користування ПК перетворилось в якусь питку. Хто у вас розробляє софт? Діти першокласники? Це найгірший та без корисний софт який я тільки бачив.

Достоинства:
    Форма
    Недостатки:
    1 рік нормально праці
    Найжахливіший софт

Добрий день!

Шановний Дмитро! Приносимо свої вибачення за ваш негативний досвiд використання нашої мишi. Ми розумiємо ваше обурення: вкрай прикро, коли виходить з ладу улюблений гаджет.

• Влад Лісяний

wWwWw

Достоинства:
    нету
    Недостатки:
    ужасное колёсеко и боковые педали

Дякую, що обрали продукт нашої компанiї.

Шановний Влад! Дякую, що знайшли час i залишили нам вiдгук. Дозвольте принести вам свої вибачення за ту проблему, з якою ви зiткнулися. Сталося деяке непорозумiння.

Ця миша взагалі не має педалей в комплекті.

• Александр Филатов

правая клавиша спустя 2 года западает

Достоинства:
    вид, форма, по
    Недостатки:
    правая клавиша спустя 2 года западает

Добрий день!

Шановний Александр! Приносимо свої вибачення за ваш негативний досвiд використання нашої мишi. Ми розумiємо ваше обурення: вкрай прикро, коли виходить з ладу улюблений гаджет.

Звернiться, будь ласка, в сервiс по гарантiї, якщо повних два роки ще не пройшло.

• Максим Черниш
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Користувався мишею 4 роки, і зараз змушений шукати заміну через те, що погано працюють ЛКМ та ПКМ. Користуватися мишкою стало некомфортно, а про те щоб грати я мовчу. Поки не полетіли кнопки мишка була просто супер (ПО не встановлював).

Достоинства:
    Зручна мишка, гарний дизайн.
    Недостатки:
    Через 4 роки активного користування полетіли кнопки
  • Євген Табака

нікому не раджу
    мишка за 200грн довже прослуже ніж ця за 2 к

Достоинства:
    відсутні
    Недостатки:
    через рік кінець лівому кліку ше через пів місяця сенсору

Добрий день!

Шановний Євген! Приносимо свої вибачення за ваш негативний досвiд використання нашої мишi. Ми розумiємо ваше обурення: вкрай прикро, коли виходить з ладу улюблений гаджет.

Клікери перепаяй на нормальні

• Владислав
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Гарна миша, працює більше року без нарікань, купив собі прийшлось віддати дружині так купити собі таку саму :) зручний софт , зручне налаштування кольору , пкм та лкм на даний час без лагів

Достоинства:
    Зручна, швидка, надійна
    Недостатки:
    Не виявлено
  • Павло Пензелик
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Користуюся мишею 3 роки. Зручна і гарно світиться. На цьому плюси закінчуються.
    Після 3х років(не дуже активного користування) перестав працювати зажим ЛКМ. Тобто грати в ігри або перетягувати об'єкти на екрані неможливо. Справжній ресурс миші не відповідає заявленому.
    Також поганий софт. Декілька разів злітали налаштування. Якщо підключити мишу в девайс, де немає додатку HyperX, то чомусь половина миші не світиться, а інша половина світиться рандомним кольором; ну і ніякі інші налаштування миші не працюють без ПЗ, хоча миша має пам'ять.

Достоинства:
    Зручна, гарно світиться
    Недостатки:
    Недовговічна, поганий софт

Дякую, що обрали продукт нашої компанiї.

Шановний Павло! Дякую, що знайшли час i залишили нам вiдгук. Дозвольте принести вам свої вибачення за ту проблему, з якою ви зiткнулися. Сталося деяке непорозумiння.

Для того, щоби миша використовувала пам'ять - налаштування треба зберігти в цю пам'ять.

• Павло Пензелик

Я використовував "Save to Mouse" кнопку в додатку HyperX і зберігав в 1-ий профіль. Підключав до ноута і освітлення на миші мінялось, на описане мною в попередньому коменті.
      Зараз спробував відкрити додаток HyperX і миша взагалі перестала рухатись, поки я через "диспетчер задач" не закрив цей додаток.
      Тому ще раз повторюсь - софт поганий.

P.S. Але це найменша з проблем, порівнюючи з тим, що за відносно короткий час миша перестала виконувати свою основну функцію (виконувати клік, а особливо довгий клік)

• Андрій Чернявський

тю, то не проблема, коли клікер полетів. купи нові клікери і глайди та перепаяй. позавчора на моїй FPS Pro полетів теж лівий. Одразу замовив нові клікери, тільки не такі, як стокові на 20М, а міцніші, на 60М - і вуаля, моя FPS Pro cтала крутіша за Surge всього за 200 з гаком грн)) бо решта фаршу ідентична. Отак виробники і косять бабки - поставили на один і той же набір схем клікери на 5 грн дорожче - а ціну підняли на 500грн))) а. ну ше світлодіод один додали за 0 цілих **** десятих))
      тому не журись, коли вмієш паяльника тримати в руках - то можеш собі які хочеш клікери встановити, хоч від рейзер, хоч від стілсіріес на свій смак.

• Сергей Избаш
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Спустя 3 года использования появилась проблема , играю только кс и при зажиме левым кликом у меня не зажимает а стреляет очередями ((( Сдать в ремонт у меня в городе нет сервисного центра , покупать другую или самому разобрать незнаю )

Добрий день!

Шановний Сергей! Приносимо свої вибачення за ваш негативний досвiд використання нашої мишi. Ми розумiємо ваше обурення: вкрай прикро, коли виходить з ладу улюблений гаджет.

Напишіть, будь ласка на [email protected] - ймовірно, локально питання вирішити буде простіше.

• Андрій Чернявський

Спробуй скинути мишу до заводських, якщо проблема "софтова", або міняй клікери, якщо "хардова"

• Алексей Клинков
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Мышка работала нормально первое время. После переустановки винды слетел драйвер который ставил еще при покупке, мышка начала мигать цветами. Скачал новый драйвер HyperX Pulsefire Surge, хотел убрать постоянную мигающую подсветку, но после установки этого драйвера мышь совсем перестала работать, пробовал удалить драйвер мышь так же не работает. Проблему так и не удалось решить, непонятно что делать с данной мышкой. Никому не рекомендую этого производителя с кривыми драйверами и эту мышь.

Достоинства:
    первое время работала нормально
    Недостатки:
    Постоянно мигает цветами, нельзя убрать из-за кривого драйвера. Перестала работать

Дякую, що обрали продукт нашої компанiї.

Шановний Алексей! Дякую, що знайшли час i залишили нам вiдгук. Дозвольте принести вам свої вибачення за ту проблему, з якою ви зiткнулися. Сталося деяке непорозумiння.

Для експлуатації миші з новою версією керуючого ПЗ HyperX NGENUITY потрібно оновити прошивку миші. Нову прошивку можна взяти на ссылка

• Александр Мотрук

Так это ж не мышка плохая, а руки твои кривые)

• Илья
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ровно через два года и 3 дня начала срывать сенсор…
    До этого были проблемы с ПО - зависала подсветка и исчезал курсор, но лечение было банальное - нажать на колесико кнопка смены dpi
    Спустя 1,5 года начало кошмарить колесико, а точнее скм, прошло само как-то (магия хайперов)
    И самок удивительное - есть ли возможность ремонта после гарантии - никто не знает

Достоинства:
    Идеальная по габаритам, хорошие глайды, подсветка яркая и настраивается на любой вкус и цвет
    Отличный вес
    Недостатки:
    Самое кривое ПО из всех возможных
    Проблемы с СКМ
    Сорвало сенсор
    Отсутствие поддержки после гарантии (если есть таковая, отпишите, пожалуйста)

Добрий день!

Шановний Илья! Приносимо свої вибачення за ваш негативний досвiд використання нашої мишi. Ми розумiємо ваше обурення: вкрай прикро, коли виходить з ладу улюблений гаджет.

Напишіть, будь ласка, на [email protected] - ймовірно, локально питання вирішити буде простіше.

• Валера Гундоров
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купил два года назад все работало потом перестал работать сенсор

Достоинства:
    Мышь как мышь
    Недостатки:
    Не надёжный сенсор

Дякую, що обрали продукт нашої компанiї.

Шановний Валера! Дякую, що знайшли час i залишили нам вiдгук. Дозвольте принести вам свої вибачення за ту проблему, з якою ви зiткнулися. Сталося деяке непорозумiння.

Більшість проблем з непрацюючим сенсором вирішується прибиранням пилу з його вікна.

• Дмитро Вагін

Привіт, була така сама проблема, вирішується софтом. 5 років миша працює вже. Я звісно з переляку купив нову мишку, але знайшов софт, фікситься за одну хвилину

• Вікторія Рудик
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

В користуванні вже декілька місяців, поки нарікань на якість немає. Все працює відмінно. Кнопки і підсвітка поки працюють чудово.

Достоинства:
    Дизайн, зручна в користуванні
    Недостатки:
    Поки не виявила ніяких
  • Станислав Петров
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

В первой колесо перестало нормально работать через полтора года, купил вторую - таже проблемма но уже через 2 месяца. Жал что прийдеться отказываться от мышей hyperx, мышь очень удобная

Достоинства:
    Дизайн, эргономика
    Недостатки:
    Дефекты с колесом

Добрий день!

Шановний Станислав! Приносимо свої вибачення за ваш негативний досвiд використання нашої мишi. Ми розумiємо ваше обурення: вкрай прикро, коли виходить з ладу улюблений гаджет.

Звернiться, будь ласка, в сервiс по гарантiї.

Щоби продовжити термін безвідмовної роботи миші, варто звертати увагу на навкоішнє середовище, в якому вона працює - більшість проблем з колесом виникають від забруднення датчика пилом чи осадами, наприклад, від диму.

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купили осенью 2021. Поначалу все супер. Софт , настройки. Через месяц перестал двигатся курсор. Сбрасывал мышь комбинацией кнопок. Снова начинала работать. В итоге выяснил что глючит "софт", т.к. проблема проявлялась лишь там где он был установлен. После его удаления все ОК. Но мышка без софта с базовыми настройками такое себе.

Достоинства:
    Удобная, красивая, прочная.
    Недостатки:
    глюки софта

Дякую, що обрали продукт нашої компанiї.

Шановний Сергей! Дякую, що знайшли час i залишили нам вiдгук. Дозвольте принести вам свої вибачення за ту проблему, з якою ви зiткнулися. Сталося деяке непорозумiння.

Для сумісності із сучасним програмним забезпеченням потрібно оновити прошивку миші - ссылка

• Ярослав
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Софт гірше не буває, ресурс 50 лямів кліків - не правда, взяли такі 3 мишки, що в мене що у друзів спочатку коліщатко глючити почало, а потім і ліва кнопка мишки, даблклік - тріплклік. Вона абсолютно точно не коштує цих грошей. Не рекомендую.

Достоинства:
    світодіоди
    Недостатки:
    софт

• Зинченко Виктор

Вернули деньги за товарю

Достоинства:
    Недостатки:
    Сенсор перестал работать через месяц.

Добрий день!

Шановний Виктор! Приносимо свої вибачення за ваш негативний досвiд використання нашої мишi. Ми розумiємо ваше обурення: вкрай прикро, коли виходить з ладу улюблений гаджет.

• Олександр Смирнов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Мышкой доволен, проблем никаких нет. Спасибо продавцу

• Владислав Дикий
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Удобная мышь лично для меня. Но спустя месяц использования колесо перестало корректно работать, при скроле вниз часто вверх уносило, и наоборот...

Достоинства:
    Удобная, красивая подсветка
    Недостатки:
    Начало колесо мышки плохо работать

Добрий день!

Шановний Владислав! Приносимо свої вибачення за ваш негативний досвiд використання нашої мишi. Ми розумiємо ваше обурення: вкрай прикро, коли виходить з ладу улюблений гаджет.

• Владислав Дикий

Сперва появилась проблема я зашел посмотреть другие отзывы и увидел что у многих такое, сразу подумал что это брак, косяк мышки.

У меня не было времени чтобы по гарантии возвращать, так как нужно работать.
      Поэтому решил сам разобрать и посмотреть, починить.
      После того как разобрал я увидел на колесике мышке много пыли, и на контактах грязь, я всё это почистил, и проблемы больше такой нет. Поэтому в моем случае это не косяк мышки, а просто грязь от моих же рук.

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Первая покупка данной мышки была неудачная - люфт лкм. Заменили без проблем. Вторая мышка отработала 2 года, сначала начала барахлить СКМ, сейчас уже отказала полностью. Слева под большим пальцем появилась стертость. Качество сборки новых мышек ужасное, выбрал новую мышку Pulsfire Raid на замену Surge и это просто ужас, клавиши люфтят по всем направлениям, дабл клик с коробки.
    СКМ не всегда срабатывает что дико бесит в динамичных играх. Рекомендую сразу открывать мышку и на месте проверять клавиши на люфт. HyperX скатился ниже плинтуса, как бы не хотелось это признавать но факт остается фактом. Купить коробку с логотипом HyperX сейчас это рулетка за нормальные деньги.

Я сейчас временно пересел на мышку от розетки 500я серия (600грн+-) и тут есть люфты, не такие чувствительные как в мышке за 2к. Камон хуперы это что такое???

Достоинства:
    Стильная, отличный сенсор
    Недостатки:
    Иногда цвета нормально работают иногда как хотят, быстро выходят из строя клавиши, качество сборки хромает

Добрий день!

Шановний Дмитрий! Приносимо свої вибачення за ваш негативний досвiд використання нашої мишi. Ми розумiємо ваше обурення: вкрай прикро, коли виходить з ладу улюблений гаджет.

• Станислав
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Через полтора года использования начались проблемы с колесом, для того чтобы произошла регистрация нажатия нужно надаваить с изрядным усилием, я так понял что это какой-то конструктивный деффект, т.к много отзывов с похожими проблемами.

Но с учетом того что это пока что самая удобная мышь для меня, то буду заказывать вторую

Достоинства:
    Дизайн, эргономика
    Недостатки:
    Дефекты с колесом
  • Владислав Забудько
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Менше ніж через місяць перестав нормально працювати скролл на мишці. Коли скроллиш сторінку вниз, вона починає пригати постійно вверх.

• Владислав Забудько

Замінили по гарантії, через 3 тижні почалася знову проблема з скроллом, користуватись просто нереально(

• Анатолий Михайлов

В цілому мишка ТОП.
    Сенсор, ергономіка дизайн. Але якщо ви часто користуєтесь колесом, будете міняти за гарантією) Вже одну відправив, при прийомі на гарантію казали що це брак та виняток, але вже вдруга починае проявлятися з тіею ж проблемою. Виявилось що це в усіх мишах.

Достоинства:
    У всьому окрім скролу мишка топ
    Недостатки:
    Скрол починає не коректно працювати
  • Дмитро Варивода

За два роки
    Нічого не відлетіло)

Достоинства:
    Бликає та світиться)
  • Олександр Самосеєнко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Я колишній володар двох таких мишок. Купував одну мишу і через рік почало погано натискатись колесо до моменту коли практично перестало натискатись. А це основна кнопка, якою я користуюсь. Здав по гарантії, прислали нову, і через півтора року та сама проблема. Бачив в коментарях у людей теж були такі проблеми. Також злітала підсвітка і драйвера. А в цілому максимально зручна, гарна і приємна мишка. Але недоліки які я описав дуже погано відобразились на роботі. Коли в самий необхідний момент ти не можеш нормально працювати і замість того, щоб спокійно працювати, мені треба терміново шукати альтернативу, втрачати гроші, і сидіти з якоюсь незручного дешевою мишкою з жахливою сенсою і кнопками з аврори місяць, поки не прийде вердикт по мишці від представників. Можна було б і на далі так кожен рік користуватись новою мишкою, але я обираю якість і долговічність. Тому я обрав мишку іншого виробника.

Достоинства:
    Зручна, софт-тач, приємна, гарна
    Недостатки:
    Заводський брак серії з колесом, злітають драйвера та підсвітка. Відсутність української мови в в ПЗ.

Добрий день!

Шановний Олександр! Приносимо свої вибачення за ваш негативний досвiд використання нашої мишi. Ми розумiємо ваше обурення: вкрай прикро, коли виходить з ладу улюблений гаджет.

Звернiться, будь ласка, в сервiс по гарантiї.

До речі, якщо це вже друга миша вийшла з ладу тим самим способом - це вже достатній привід докладніше звернути увагу на особливості експлуатації, Щодо драйверу - ця миша працює зі стандартним драйвером миші з комплекту операційної системи, тому якщо він перестає працювати - то варто звернутися в технічну підтримку виробника операційної системи.

• Олександр Самосеєнко

Шановні представники бренду. Щодо особливостей експлуатації, це не одна миша з якою я працюю, і миші з іншого бренду показують свою довговічність роботи вже понад 4 років, коли Пульсфаєр я вже другу відправив по гарантії з цією самою проблемою. Плюс прошу звернути увагу на те, що не тільки в мене одного така проблема. Тут є коменти з абсолютно ідентичною проблемою. Тому скоріше справа не в специфікації експлуатації, а саме в браку цієї лінійки продукту. Тому як фідбек як від користувача хотів би щоб ви звернули на цю проблему увагу більш детально. Можливо там стоять мень якісні мікрики, можливо друкована плата не достатньо пропрацьована. Я подивився б, але гарантія є гарантія. Миша мега крута, за винятком цієї проблеми. Також хотів би звернути увагу на ПО яке є в Microsoft Store. При його встановлені гаджети стають "мертвими" без якоїсь реакції. Тому ставив собі більш старі версії HyperX Genuity.

• Ярослав Макаренко

Какую мышку взяли заместь этой? Та же проблема думаю ехать по гарантии поменять (тоже 2 раз)

• Михайлов Роман
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Іноді спадають драйвера, але то таке. Найгірше, що через 7 місяців користування перестало натискатися колесико, а мені це дуже важливо для роботи. Дуже незадоволений

Достоинства:
    Гарна миша, крута підсвітка
    Недостатки:
    Іноді спадають драйвера

Добрий день!

Шановний Роман! Приносимо свої вибачення за ваш негативний досвiд використання нашої мишi. Ми розумiємо ваше обурення: вкрай прикро, коли виходить з ладу улюблений гаджет.

Звернiться, будь ласка, в сервiс по гарантiї.

Щодо драйверів - ця миша користується стандартними драйверами, які входять в комплект операційної системи, своїх у неї - немає.

• Олександр Самосеєнко

В ммене точно така сама проблема, і я відправив по гарантії вже другу мишку з точно такою самою проблемою. А це означає, що це їх найслабше місце, СКМ і них довго не живе.

• Игорь Лазарев
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

мышь сломалась спустя ровно два года использования, причем сломалась средняя кнопка мыши которой почти не пользовался за весь период, просто ужасное качество. краска на месте, мыши как новая жаль, не работает и судя по коментариям не единичный случай...

Достоинства:
    удобная
    Недостатки:
    сломалась средная снопка мыши

Добрый день!

Уважаемый Игорь! Приносим свои извинения за ваш негативный опыт использования нашей мыши. Мы понимаем ваше негодование: крайне обидно, когда выходит из строя любимый гаджет.

Обратитесь, пожалуйста, в сервис.

• Дмитро Стукан
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Пропрацювала рік, користувався не те щоб часто, декілька разів на місяць. Тупо перестав працювати сенсор. Кнопки реагують, курсор не рухається. Куди звертатися з приводу гарантії?

Дякую, що обрали продукт нашої компанiї.

Шановний Дмитро! Дякую, що знайшли час i залишили нам вiдгук. Дозвольте принести вам свої вибачення за ту проблему, з якою ви зiткнулися. Сталося деяке непорозумiння.

Найрозповсюдженіша причина такого ефекту - блокування вікна сенсору якоюсь перешкодою (щось прилипло знизу, або просто пил у вікні). Будь оаска, перевірте, чи чиста лінза сенсору та продуйте її стисненим повітрям.

• Дмитро Стукан

Все нормально з лінзою, то ваш софт кривий. Пониження прошивки паролему вирішило. Миша хороша, єдиний недолік це - гучний клік.

• Никита Алексеев

Люфт ЛКМ И ПКМ. Отправил на гарантийное обслуживание

• Євгеній Карчевський
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Користуюся даним гризуном ще з 2018 року, ніяких претензій немає. Задоволений покупкою більш ніж! Сподіваюся прослужить ще стільки ж (:

Достоинства:
    Надійність. Відпрацьовує віддані за себе гроші на 100%.
    Недостатки:
    Не виявив.
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Пользовался мышью около года. Особых нареканий нет. Удобная форма, подходящая как под правую, так и под левую руку, быстро и легко настраивается под индивидуальные потребностки каждого с помощью специального ПО от производителя. НО все достоинства потускнели четко через год использования, когда произошел отказ в работе сенсора. Все кнопки находятся в рабочем состоянии, перегиба провода нет. Не знаю, есть ли даже смысл сдавать в ремонт.

Достоинства:
    Удобно лежит в руке, простая настройка, обмотка провода
    Недостатки:
    через год использования отказал сенсор, что крайне обидно

Добрый день!

Уважаемый Сергей! Приносим свои извинения за ваш негативный опыт использования нашей мыши. Мы понимаем ваше негодование: крайне обидно, когда выходит из строя любимый гаджет.

Обратитесь, пожалуйста, в сервис по гарантии.

• Яков

Попробуй откатить драйвера до версии 1118 вроде, у постоянно такая проблема.

• Михайло Миколаєнко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Мышка хорошая сама по себе приятная но перестала работать кнопка на колесеке мышки спустя год.

Достоинства:
    Все кроме кнопки колёсика мышки.
    Недостатки:
    Перестала работать кнопка колёсика мышки.

Добрый день!
      Спасибо, что выбрали продукт нашей компании.

Обратитесь, пожалуйста, в сервис по гарантии.

• Олексій Кучеренко

За 4 роки користування:
    Заліпають ПКМ та ЛКМ;
    СКМ пішов із життя на другий рік користування;
    Бокові кнопки перестали працювати від частого натискання (почергово був мут у Діскорді).

Недостатки:
    Дуже швидко вийшла з ладу СКМ
  • Вадим Мысь
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Мыши 4 года почти. Покупал в июне 18-го. Прошла со мной огонь, воду и миллионы киберпротивников. До сих пор ноль нареканий на юзабилити, работает как и в первые дни. Из следов использования только вмятины на софтаче от пальцев по бокам и потертости корпуса. Если не собираетесь мышью разбивать стол - проживет долго и счастливо.

Достоинства:
    Надежность, легкость, качество
    Недостатки:
    Не выявил до сих пор