Отзывы покупателей о Медиаплеер iNeXT TV5 Ultra

11 отзывов Код:  386844591
  • Вадим Матвеев
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Медіаплеєр показав себе дуже гарно. Дорікань нема, працює швидко.

Достоинства:
    Є мобільний додаток, що дозволяє управляти з телефону
    Недостатки:
    Відсутні.
  • Руслан
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Придбав сьогодні цей плеєр. Підключив до телевізора по HDMI, увімкнув, зявилося меню, запропонувало підєднати до мережі, підєднав до wi-fi 5 ГГц, екран став темним і якийсь час був темним а тепер зявився напис немає сигналу. Кабель перевіряв, приставкуі ТВ перегружав, нічого не допомагає. Буду повертати. Не рекомендую.

Достоинства:
    Не має
    Недостатки:
    Не працює

Все правильно під'єднав?

• Яковлев Вадим

Сам купил и очень пожалел, такое ощущение, что можно было украсть из этой приставки все украли, очень не удобный лаунчер, куча предустановленных не удаляемых приложений, плей маркет вообще заточен на россию, по поводу Wi-Fi нет четкой настройки воздух-кабель, включен через репитер по кабелю, перед включением нужно переключать на кабель каждый раз, онь не удачная модель, прошивать боюсь, так как шкатулка с сюрпризом ...

• Роман Білецький

Нормальний плеєр

Достоинства:
    Доступна ціна
    Недостатки:
    Занадто короткі кабелі hdmi та живлення
  • Володимир Савченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Нормальна приставка, з своєю роботою справляється добре - телебачення, ютуб, інтернет; дитина придивляється щоб ставити іграшки :) Зручно що можна налаштувати на пульті приставки керування телевізором ( я поставив включання-виключання , регулювання звуком ) і користуюсь одним пультом для всього.

Достоинства:
    Свою роботу виконує добре, пульт.
    Недостатки:
    2/16 пам'яті трохи малувато, але це вказано в характеристиках і я знав що беру ;)
  • Олександр Пенський
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Почитав гарні відгуки і вирішив зупинитися на цій приставці. Спочатку все було нормально перший день дивився і звикав, а на третій день приставка просто перестала вмикатися, як це відбувається - вмикаю приставку і просто йде безкінечна загрузка з написом iNext ось і вся робота пристрою. Дуже сумно це якщо коротко.

• Петро Трач

В мене то саме що ви робили поділітья?

• Виталий Боярко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Приставка как приставка) Работает нормально)

Достоинства:
    Не пилит мозги как жена. Захотел - включил, захотел - выключил
    Недостатки:
    Не майнит биткоин, не готовит, не стирает. Про половые отношения сами догадайтесь
  • Олексій Камельчук

Брав два таких. Свою функцію виконують. Рекомендую

• Олексій Камельчук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Брав щоб оживити старий монітор. Додатково докупив конвертер hdmi to vga. Спочатку підключив - монітор почав сваритися. Підключив приставку до сучасного тв, змінив параметри в налаштуваннях на 720p. Потім знову підключив до монітора і все почало літати. Дуже крута річ. Раджу цей девайс

Достоинства:
    Проста у використанні та підключенні, бюджетна
    Недостатки:
    Не виявив
  • Микола Ткач
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Після спроби під'єднати до застарілого телевізора через вихід A/V полишив ту справу і під'єднав через HDMI до звичайного монітора та акустичної системи, працює нормально.

• Витал Динамит

Есть специальные переходники.У меня всё работает со старым телевизором.

• Игорь Рудковский
    Продавец: Rozetka

На фінал по чемпіонату Европи терміново знадобилась приставка не за всі гроші світу.
    Із позитивних - всі потрібні і найросповсюдженіші додатки приставка підтримує. Чого нема в Google Play, можливо завантижити .apk і інсталювати.
    Із поганого - дуже гріється. Під час трансляції дно приставки дуже гаряче, руку там тримати дискомфортно навіть. І найгірше, навіть в вимкненому режмі, приставка теж гріється.
    Незручний пульт, але я не сподівався за таку ціну отрмати щось якісне, але розраховував що буде можливість вводити текст з телефона. Після кількох год спроб так і не досяг результуту.

Достоинства:
    Ціна та функціонал
    Недостатки:
    Гріється
  • Дмитро
    Продавец: Rozetka

Купував не тут. В користуванні майже тиждень. Приставка на 5 зірок! Ютуб, Світ.тв, мегого, Ютв, браузер, iptv плеєр та багато іншого вже "на борту". Звісно є можливість встановити з маркету свої додатки. Оновлення встановилось автоматично. Підвисань при роботі не було (інтернет в мене прибл. 10 mbps). Загалом прикольний пристрій, рекомендую.

Достоинства:
    Ціна, функціональність
    Недостатки:
    Поки не виявлено