- Поліна К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Бежевый. Размер: 39
Класні сапоги, комфортні. Все як на фото. Відповідають розмірній сітці.
- Ірина К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Бежевый. Размер: 36
А блискавка де? Це ж совсім інша модель
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.
- Ірина К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Бежевый. Размер: 36
Угги непогані. Але прийшли інші. Замовляла бежеві, а прийшли коричневі
- Недостатки:
- Розетка відправила не той товар
- Олеся Г***
Вони ж такі як на фото.
На Розетці такі є тільки бежеві (як у вас) і чорні. Коричневих я не бачила.
- Дарья Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Бежевый. Размер: 40
Дуже якісно і відповідає опису. за таку ціну 10/10
- Достоинства:
- Дуже гарні м'якенькі і зручні
- Недостатки:
- не виявлено
Соответствие полноте
Широкая
Соответствие по подъему
Средний
Соответствие размеру
Соответствует
Комфортно для температуры до
-15°C
- Наталія Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Бежевый. Размер: 38
Мені підійшли ідеально:розмір мій,легенькі,м'якенькі ,тепленькі. Дуже комфорні. Тільки колір сірий,а не беж.
- Достоинства:
- М'яеенькі,легенькі,тепленькі
- Недостатки:
- Колір не той,що заявлений
- Віта С***Продавец: Rozetka. Цвет: Бежевый. Размер: 38
Прийшли не ті, що замовляли. Рижі та ще й без замка.
- Достоинства:
- Немає
- Недостатки:
- В описі
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.
- Наталья Л***Продавец: Rozetka. Цвет: Бежевый. Размер: 40
Ожидание реальность не совпали
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.
- Компанец Т***Продавец: Rozetka. Цвет: Бежевый. Размер: 36
Отримала сьогодні угги . Вони гарні , легенькі але є але . Я замовляла угги на замочках а отримала без. Розетці мінус бо в замовляла одні а отримала інші.
