Отзывы покупателей о Флеш память USB Kingston DataTraveler Exodia 128GB USB 3.2 Gen 1 Black/Yellow (DTX/128GB)

107 отзывов Код:  253231001
  • Ярослав Павлюк
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купив дві такі флешки, одною користувався і вона просто перестала записуватись. Взяв другу флешку і тільки скопіював дані і та сама історія. Інформація читається а записати нічого не можна. Вперше з таким зустрівся

Добрий день!

Шановний Ярослав! Приносимо свої вибачення за ваш негативний досвiд використання нашого флеш-накопичувача. Ми розумiємо ваше обурення: вкрай прикро, коли виходить з ладу улюблений гаджет.

Звернiться, будь ласка, в сервiс по гарантiї.

Така несправнiсть найчастiше вiдбувається через вiдключення накопичувача вiд системи без попереднього виконання процедури безпечного вiдключення.

• Андрій Драгомир
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Флешка топ, скорость соответствует заявленной. "НО" флешка подключалась за 3 дня использования к 2 разным ноутбукам 1 Dream mashins (новый)
    2 Lenovo которому больше 10 лет фото.
    Собственно проблема: Заключается в том что флешка по началу нормально подключалась через переходник к телефону но сегодня (22.05.24) она выдала окно с пунктами использовать как доп память или форматировать? Но при подключения к ПК всё нормально покупка флешки задумывалась для загрузки на неё фото выпускного (11 класс) так что это не критично с учётом что на пк она работает как надо но всё равно не приятно.
    (и если что я её вынимал предварительно пройдя процедуру безопасного извлечения так что я в двойное не понимаю в чём причина такой ситуации)

Спасибо, что выбрали продукт нашей компании.

Телефон обычно предлагает форматировать подключеннный к нему накопитель в случае, если видит ошибки в файловой системе. Пожалуйста, скопируйте все нужные данные с флешки на другой носитель на ПК, а потом - позвольте телефону ее отформатировать.

• Костянтин Ващенко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Флешка для свого обʼєму повільна. Якщо треба записати декілька фільмів чи серіал у гарній якості, готуйтеся довго чекати.

Пропрацювала десь півроку і перестала записувати як на Windows, так і на MacOS.
    Для такої ціни мабуть це і нормально.

Добрий день!
      Дякую, що обрали продукт нашої компанiї.

Шановний Костянтин! Дякую, що знайшли час i залишили нам вiдгук. Дозвольте принести вам свої вибачення за ту проблему, з якою ви зiткнулися. Сталося деяке непорозумiння.

Швидкості запису та читання тут цілком на рівні, звичайному для бюджетних флешок цього цінового діапазону. Для тих, кому потрібна швидкість вище - в асортименті Kingston є безліч моделей, у тому числі і зі швидкістю запису аж до 900 МБ/с.

• Віталій Ситник

Все працює, ніяких нарікань

• Дмитрій Докучаєв

поки недоліків немає, користуюсь

Достоинства:
    ціна якість
    Недостатки:
    поки не виявив
  • Марія Лукіша
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Цю фірму рекомендую, самі надійні і довго живучі флешки. Користувалася в основному для документів, нарікань не має, швидкість скачування прийнятна.

• Скороход Галина
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Все супер. Перед використанням переформотіровали у інший формат, щоб читав ТV

• Билецкий Александр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

даже не знаю, как это правильно назвать. папка на 22 гб, за 20 минут записало только половину.

• Билецкий Александр

ну и в дополнение. первые секунд 10 скорость 30-40 мб. потом резко падает до 10 кб. и дальше скачет 0 кб - 14 мб, с диким перевесом в первые цифры. на копирование указанной папки в 20гб ушло почти 50 минут.

Спасибо, что выбрали продукт нашей компании.

Уважаемый Александр! Спасибо, что нашли время и оставили нам отзыв. Позвольте принести вам свои извинения за ту проблему, с которой вы столкнулись. Произошло некоторое недопонимание.

Скорости и записи и чтения здесь вполне на уровне, обычном для бюджетных флешек этого ценового диапазона. Для тех же, кому нужна скорость выше - в ассортименте Kingston есть множество моделей, в том числе и со скоростью записи вплоть до 900 МБ/с.

• Дима Иванов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

если хотите смотреть сериальчики по 50-60 гб то просто забейте, на копированье уйдут часы! главное в юсб 3.2!) вот зачем оно тут не понимаю! ) а вот нужной инфы про скорость записи нет не на сайте не на коробке

Достоинства:
    компактная , не дорогая
    Недостатки:
    адски медленная

Спасибо, что выбрали продукт нашей компании.

Уважаемый Дима! Спасибо, что нашли время и оставили нам отзыв. Позвольте принести вам свои извинения за ту проблему, с которой вы столкнулись. Произошло некоторое недопонимание.

Колебания скорости передачи данных - это нормальное взаимодействие буферов операционной системы и флеш-накопителя. При маленьком буфере эти колебания происходят часто и усредняются при выводе графика, при буфере большого объема - становятся заметны.

• Максим Розов

......

• Яків Доля
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Нормальна робоча флешка, працює швидко (10-12МБ/с на запис і 74МБ/с зчитування), компактна і зручна

Достоинства:
    Великий об'єм, швидкість.
    Недостатки:
    Поки не виявив.
    • Антон Мельник

и на нее 100гб будут целый день копироваться?)

• Кирило Захаров
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Замовляв дві, користувався поки тільки однією, наче поки все нормально працює

Достоинства:
    128 Гб
    Недостатки:
    Простенький зовнішній вигляд, але це не головне
  • Інна Прокопчук

Хороша флешка

• Андрій Пономаренко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Якість за не велику ціну

Достоинства:
    Великій об'ем за невелику ціну. Зручно архивувати фото з турпоїздок
    Недостатки:
    нема
  • Білий Олександр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Погана флешка. USB 3.2 це чисто маркетинг на який я повівся. Наче в тебе є 128Gb але навіщо якщо записувати воно буде вічність? Швидкість запису приблизно 5-7МБ/с. В мене старі флешки працюють швидше. За такі гроші є кращі варіанти.

Добрий день!
      Дякую, що обрали продукт нашої компанiї.

Шановний Олександр! Дякую, що знайшли час i залишили нам вiдгук. Дозвольте принести вам свої вибачення за ту проблему, з якою ви зiткнулися. Сталося деяке непорозумiння.

Швидкості і запису і читання тут цілком на рівні, звичайному для бюджетних флешок цього цінового діапазону. Що ж стосується "маркетингу" - це не цілком вірно: номер версії стандарту не має ніякого відношення до швидкостей обміну даними. Для тих же, кому потрібна швидкість вище - в асортименті Kingston є багато моделей, в тому числі і зі швидкістю запису аж до 900 МБ/с.

• Наталія

Очень хорошая флешка.

Достоинства:
    Вместительная.
    Недостатки:
    Не выявлено.
  • Володимир Міджак

Хороша та швидка флешка

Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Трішки мішає кріплення ...
  • Игорь Чикирисов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Отличная флешка. Если скорость записи кажется медленной, то скорее всего медленный порт USB с которого закачивается информация. Заявленная скорость будет если закачивание идёт с порта USB 3.2. Для тех кто понимает.

Достоинства:
    Скорость, ёмкость, цена.
    Недостатки:
    Нет.
  • Дмитрий Моргущенко

Хорошая флешка качество на 4

• Игорь Кравченко

Все вчасно і якісно!

Достоинства:
    Відсутні
  • Георгий Михайлец

Хороша флешка

• Максим Команов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

пропрацювала трохи менше року....і накрилась....пише про якийсь захист від запису.... жоден спосіб з інтернету щоб відновити норм стан флешки не допоміг...на жаль...

норм флешка, але такої підстави з переходом у режим захисту не очікував...а ще збирався туди перекинуть фотки для зберігання...добре що не зробив цього

Недостатки:
    пропрацювала менше року(((

Добрий день!

Шановний Максим! Приносимо свої вибачення за ваш негативний досвiд використання нашого флеш-накопичувача. Ми розумiємо ваше обурення: вкрай прикро, коли виходить з ладу улюблений гаджет.

• Юрий Рослов

Це фішка Kingston. Якщо купляй в розетці, то гарантія 5 років. Мають поміняти. В мене таке саме було. Тільки повернення коштів. Ніяк не вилікуєте. І це не залежить від того, як ви її витягали (як кажуть на розетці). Оформляйте повернення. Гарного дня

• Александр Арцеблюк
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Брал для блекаутов подкинул к телефону и смотрю кино.

Достоинства:
    Высокая скорость
  • Виктор Бадарч
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Для фільмів саме те шо треба

• Вадим Мороз
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Вітаю.Купував тут дану флешку,в користуванні майже небула,накрилась пише защита від запису,взагалі можливо здати по гараниії на ремонт,чи даром витрачу час і кошти на відсилку?

Добрий день!

Шановний Вадим! Приносимо свої вибачення за ваш негативний досвiд використання нашого флеш-накопичувача. Ми розумiємо ваше обурення: вкрай прикро, коли виходить з ладу улюблений гаджет.

• Юрий Рослов

Оформляйте повернення коштів. Це фішка кінгстон. Таке саме було. Там 5 років гарантії. Вернуть (мені вернули)

• Виктор
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Не вижу смысла в покупке !
    Сам куп, остался максимально не доволен !
    Скорость в начале записи поднимается до 30 мб/с, но это ровно на полминуты... дальше скорость 1 мб/с !!!! Ужасно !!

Достоинства:
    Их нет !
    Недостатки:
    Скорость 1 МБ/с, это ужасно...

Спасибо, что выбрали продукт нашей компании.

Уважаемый Виктор! Спасибо, что нашли время и оставили нам отзыв. Позвольте принести вам свои извинения за ту проблему, с которой вы столкнулись. Произошло некоторое недопонимание.

Скорость записи мелких файлов через USB всегда невысокая - этот интерфейс подходит скорее для обмена большими файлами.

• Геннадий Марусей

Обыкновенная флешка

Достоинства:
    Недостатки:
    За такую цену нет
  • Артем Панков

Пользовался 1 только рас и сразу накрылась пишет
    Диск защищён от записи ((((

Добрый день!

Уважаемый Артем! Приносим свои извинения за ваш негативный опыт использования нашего флеш-накопителя. Мы понимаем ваше негодование: крайне обидно, когда выходит из строя любимый гаджет.

Обратитесь, пожалуйста, в сервис по гарантии.

Такая неисправность чаще всего происходит вследствие отключения накопителя от системы без предварительного выполнения процедуры безопасного отключения.

• Артем Шевченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

За эти деньги отличная флешка.

Достоинства:
    Цена/качество
    Недостатки:
    115 гигабайт доступны вместо 128, возможно какие-то особенности файловой системы, не уверен вообщем, можно ли это считать недоліком

йшов 2023 рік, але все одно знаходяться унікуми, які не знають про різницю об'ємів у десятковій та двійковій системах

• Ольга Рубанова
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Заказ доставлен быстро. На флешке 115 гиг.

• Артем Соколов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Умерла на второй день. Нет возможности записывать и удалять файлы.

Недостатки:
    Не работает с первой попытки записи!

Добрый день!

Обратитесь, пожалуйста, в сервис по гарантии.

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Не рекомендую... Флешка накрилася... Зробив тільки три операції з записом і видаленням і пішов купляти іншу.

Добрий день!

Шановний Дмитрий! Приносимо свої вибачення за ваш негативний досвiд використання нашого флеш-накопичувача. Ми розумiємо ваше обурення: вкрай прикро, коли виходить з ладу улюблений гаджет.

• Дегтяренко-Хрущ Дарья
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Подарила сыну на Новый Год. Хорошо работает.

• Вікторія Мосійчук

• Чоловський Богдан
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Записав один раз іфайли на флешку, дальше появилось повідомлення "Диск захищений від запису".. Ні форматнути ні щось мкинути на флешку неможливо....Відновити її по рекомендаціям kingston support неполучажться...

Добрий день!

Шановний Богдан! Приносимо свої вибачення за ваш негативний досвiд використання нашого флеш-накопичувача. Ми розумiємо ваше обурення: вкрай прикро, коли виходить з ладу улюблений гаджет.

• Чоловський Богдан

Якщо немає упаковки від флешки, її візьмуть на ремонт чи обмін в маг Розетки? Варто звертатися на ремонт в такому випадку?

У випадку одноразової упаковки, що руйнується при відкриванні, Kingston не вимагає її наявності при зверненні по гарантії.

• Александр Самодин
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Скорость записи в среднем 8.3-8.5 мегабайт в секунду, скорость чтения ~83 мегабайта в секунду. Доступно 115 гигов. Полная запись под завязку займёт около 4 часов. По скоростям было ожидаемо ещё до покупки, поэтому это чистые факты, лично я доволен. При тестах не сдохла, но в любом случае гарантия в чеке 60 месяцев (больше, чем на меня)

Достоинства:
    Дизайн (черный матовый с жёлтым), колпачок удобно защёлкивается сзади, чтоб не потерять, большой объём, гарантия
    Недостатки:
    Медленная запись, но за такую стоимость недостаток ли