Отзывы покупателей о Крем увлажняющий La Roche-Posay Hydreane Riche для чувствительной сухой кожи 40 мл (3337872410772) 7

• Sonya

"вау" ефекту не дає, просто непогано зволожує, однак із значною сухістю ("лущенням") не справляється

Достоинства:
    Непогано зволожує, підходить як база під макіяж
    Недостатки:
    Дуже густий, швидко "всихається" через що розхід дуже великий і тюбика не вистачає довше, аніж місяць щоденного використання

Софія, раді вітати. Дякуємо Вам за відгук. Підбір догляду за шкірою дуже індивідуальний. Hydreane Riche  зволожувальний крем для сухої чутливої шкіри обличчя  заспокоює, зволожує та пом'якшує шкіру. Рекомендуємо Вам звернути увагу на Toleriane Sensitive Riche зволожувальний захисний, заспокійливий крем для сухої чутливої шкіри обличчя.  Засіб містить  83% активних інгредієнтів для заспокоєння та захисту шкіри.  Кераміди у формулі для відновлення природного захисного бар’єра шкіри. Бажаємо Вам приємного використання та комфорту шкірі!

• Аня Поварнина

У меня сухая чувствительная кожа, подошёл отлично. Для тех, кому не хватает увлажнения, советую пользоваться тоником для сухой кожи, не смывать и как только тоник впитается, сразу нанести крем

Достоинства:
    Ненавязчивый запах, после применения приятная на ощупь кожа, не оставляет липкости
    Недостатки:
    Не нашла

Анна, вітаємо Вас. Чудово, що засіб підійшов Вашій шкірі. Запорука здоров’я та краси шкіри – це її очищення. Ми впевненні, що серед засобів бренду La Roche-Posay Ви знайдете свій ідеальний догляд. Якщо Ваша шкіра схильна до сухості, зверніть увагу на міцелярну фізіологічну пінку для чутливої шкіри обличчя та тонізуйте фізіологічним заспокійливим тоніком. Комплексний догляд безумовно чинить найкращий результат для краси шкіри. Нехай Ваша шкіра сяє красою та здоров’ям!

• Владлена Наумова

Купила крем по отзывам многих знакомых. Флакон ооочеень маленький . У меня сильно сухая кожа, крема хватит недели на 2-3 не больше. Не стоит своих денег ... Сухость убирает на час. Запах приятный. Текстура понравилась . Но больше брать не буду

Достоинства:
    Убирает сухость кожи
    Недостатки:
    Маленький тюбик, хватит на две недели. Поможет с сухостью кожи на 1 час)))

Владлена, доброго дня! Дякуємо Вам за відгук після використання засобу. Підбір догляду за шкірою дуже індивідуальний та потребує комплексного рішення. Рекомендуємо вам звернути увагу на гаму Toleriane. Крем Toleriane Sensitive Riche не містить аромату, укріпить бар’єр шкіри, відмінно живить та зволожує чутливу шкіру. Також слід правильно очищати шкіру, обирайте міцелярну фізіологічну пінку для чутливої шкіри обличчя та тонізуйте фізіологічним заспокійливим тоніком. Комплексний догляд безумовно чинить найкращий результат. Краси Вашій шкірі!

• Тютя татьяна

Очень хороший крем для сухой кожи, убирает шелушения, хорошо питает. Легкая текстура, не липкий и не жирный

Недостатки:

Тетяна, вітаємо. Ми раді, що Ви знайшли ідеальний догляд для Вашої шкіри. При виборі засобу для очищення макіяжу обирайте міцелярний розчин для чутливої шкіри. Засіб делікатно очищує, заспокоює шкіру та відновлює її захисний бар’єр. Краси Вашій шкірі!

• Саша Братинчук

Покупала в аптеке этот крем, была наслышана что хорошо увлажняет .
    И действительно это так, с увлажнением справился на 5 , кожа у меня очень сухая была, прям шелушащаяся, в некоторых местах даже пятнышка шершавые были и чувствительная.
    За дня 4-5(мазала утром и вечером) увидела эффект, пятнышка ушли, кожа увлажнённая и нету как таковой зависимости, делала перерыв в 3 дня, первые дни сухости вообще не было пользовалась тоником, а уже на 4 день кожа требовала увлажнения.
    Пользуюсь в сочетании с тоником, заказывала на iherb от «now», все идеально, кстати обратила внимание что тоник для сухой кожи тоже средство номер 1
    Из недостатков, могу выделить то что крем до конца всё-таки не впитывается и есть ощущение липкости, он плотный, на лице целый день ощутим, даже к вечеру он ощутим пальцами, немного жирноватый и лицо как согревает чтоли, не знаю как сказать. Когда покупала, консультант предупредила что он плотнее, чем в линейке «Эффаклар» - тут он легкий и впитывается хорошо.

Достоинства:
    Увлажнение 5
    Убирает шелушения
    Недостатки:
    Не впитывается После применения неприятное чувство теплоты на лице

Олександра, добрий день. Ми вдячні Вам за відгук. Для комфортного нанесення засобу рекомендуємо попередньо розпилювати термальну воду La Roche-Posay протягом дня для відновлення, заспокоєння і нормалізації фізіологічного рН балансу шкіри. При догляді за шкірою обличчя важливо пам'ятати про ніжну шкіру навколо очей. Зверніть увагу на Hydraphase Intense Yeux інтенсивний зволожувальний крем для шкіри навколо очей. Засіб інтенсивно зволожує і утримує вологу в шкірі, тонізує і сприяє зменшенню припухлості, зменшує відчуття дискомфорту і заспокоює. Бажаємо Вам здоров'я і краси!

• Тараскина Елена

очень хороший крем, нежный, легко впитывается

Олена, доброго дня! Дуже раді, що вам сподобався засіб. Перед нанесенням зволожувального засобу чудовим рішенням буде очищення шкіри. Обирайте міцелярну фізіологічну пінку для чутливої шкіри обличчя та тонізуйте фізіологічним заспокійливим тоніком La Roche-Posay. Здоров’я Вашій шкірі!

• Фомичева Лена

Прекрасный легкий крем, пользуюсь им постоянно, мне нравится эффект, у меня очень сухая кожа, другие крема не давали достаточно увлажнения. А этот крем мой фаворит. Очень легкий, хорошо наносится, быстро впитывается. 5 звезд.

Доброго дня. Дуже раді, що Вам сподобався засіб. Перед нанесенням зволожувального крему чудовим рішенням буде очищення шкіри. Обирайте міцелярну фізіологічну пінку для чутливої шкіри обличчя та тонізуйте фізіологічним заспокійливим тоніком La Roche-Posay. Важливу роль у догляді за шкірою відіграє догляд за ніжною шкірою навколо очей. Рекомендуємо обрати зволожуючий крем для зони навколо очей гами Hydraphase. Здоров’я Вашій шкірі!