Отзывы покупателей о Гель-мусс La Roche-Posay Effaclar для очищения проблемной кожи 400 мл (3337872411991) 36

4,8

• Анастасия Маркевич

Не первый раз покупаю этот гель. Очень довольна

• мария кольцова

Указано что если покупаешь продукцию этой фирмы то получаешь подарок мини, но почему то я подарок не получила ((((

Недостатки:
    Я не получила мини подарок

У разі виникнення додаткових питань, Ви можете скористатися довідковим центром

Марія, вітаємо! Щиро вдячні за вибір та довіру. Дозвольте познайомити Вас з новинкою VICHY - Mineral 89 концентрат з пробіотичними фракціями для відновлення і захисту шкіри обличчя. Сприяє відновленню бар'єру шкіри та підсиленню її захисних/імунних властивостей із видимими результатами на шкірі: природне сяяння більш помітне, шкіра виглядає більш наповненою вологою - лінії зневоднення виглядають розгладженими. Має протизапальний та заспокійливий ефект. Застосовуйте як етап №1 по догляду за шкірою. Бажаємо краси та здоров'я!

Марія, вітаємо! Дякуємо за вибір та довіру. доброго дня! Дякуємо за відгук та довіру. Для корекції недоліків радимо використовувати комплекс з очищення та догляду. Оберіть Effaclar Duo+ комплексний корегуючий засіб з антирецидивною дією для догляду за  жирною проблемною шкірою. Продукт корегує виражені недоліки шкіри та запобігає повторній їх появі, вирівнює поверхню шкіри, бореться з появою постакне пігментації. Бажаємо краси!

• Юлия Кушнир

приятные ощущения после использования, устраняет блеск, хорошо очищает

Достоинства:
    обьем

Юлія, вітаємо! Щиро вдячні за відгук та високу оцінку. Доповніть свій догляд Effaclar очищальною себорегулюючою маскою для жирної проблемної шкіри. Маска глибоко очищає комбіновану та жирну, проблемну шкіру. Делікатно та глибоко абсорбує надлишок шкірного себуму. Миттєво – шкіра очищена та м’яка, пори менш помітні. Без відчуття стягнутості. Шкіра залишається матовою на більш тривалий час. Бажаємо краси!

• Анна Луценко

У підлітковому віці взагалі не мала проблем зі шкірою, і в 23 роки спіткала мене ця біда, викинула десятки тисяч на лікарів, на їхні призначені засоби, а стан шкіри тільки погіршувався, і я вже опустила руки. Періодично чула від знайомих про LRP effaclar, але довго сумніваль, чи дійсно може допомогти, чи може це просто гарна реклама, та все ж таки ризикнула і придбала всю лінійку. Моєму здивуванню не було меж коли вже через 2 години після першого використання почервоніння зменшились, і моє обличчя перестало боліти. На данний момент користуюсь вже два місяці, і з кожним днем моя шкіра виглядає все краще. Безмежно вдячна за такі дієві засоби

Достоинства:
    Дійсно допомагає
    Недостатки:
    Поки немає

Анна, вітаємо! Щиро вдячні за чудовий відгук та довіру. Для нас цінна Ваша думка. Спробуйте новинку Toleriane Dermallergo заспокійливий зволожувальний догляд для гіперчутливої та схильної до алергії шкіри обличчя та шкіри навколо очей. Щоденний засіб з комплексом [Нейросенсин+Сфінгобіома] миттєво зменшує почервоніння, зволожує та заспокоює подразнену шкіру. Відновлює захисний бар’єр шкіри. Бажаємо краси!

• Яна Опанасюк

Заказала средства на сумму 835 грн, но мини-подарок не получила.

• Марина

Вы выполнили основное условие акции? ссылка

Яна, вітаємо! Дякуємо за вибір та довіру. У період сонячної активності радимо захищати шкіру від негативного впливу сонячного випромінювання. Обирайте засоби гами Anthelios для надійного захисту. Бажаємо краси та гарного настрою!

• Мария Петрановская

Супер. Дякую. Замовлю ще.

Достоинства:
    якість безперечна
    Недостатки:
    Відсутні

Марія, вітаємо! Вдячні за відгук та високу оцінку. Для досягнення найкращого ефекту доповніть свій догляд Effaclar лосьйоном для очищення та звуження пор для жирної проблемної шкіри. Засіб миттєво очищує пори і зменшує їх видимість завдяки поєднанню очищуючих елементів і мікровідлущувальної дії активного компонента – мікроексфоліанту ліпо-гідрокси-кислоти. Бажаємо краси!

• ОЛЬГА РУСИНОВА

Заказала у вас средства на сумму 787
    Но мини подарок не получила ,очень жаль.

Достоинства:
    Гель-Мус понравился
    Недостатки:
    Получила не всё

доброго дня! Цінуємо Вашу довіру. Для жирної за типом шкіри та за станом для проблемної, радимо використовувати комплекс з очищення та догляду. Оберіть Effaclar лосьйон для очищення та звуження пор для жирної проблемної шкіри. Для корекції недоліків радимо Effaclar Duo+ комплексний корегуючий засіб з антирецидивною дією для догляду за  жирною проблемною шкірою. Використовуйте комплекс зранку та ввечері, уникаючи зони навколо очей. Бажаємо краси!

• Наталя

За умовами його потрібно додати до кошику з покупками - додавали?

• Елена Карева

Достоинства:
    Мягкое и бережное очищение кожи лица и рук
    Недостатки:
    Не обнаружено

Олена, добрий день. Ми вдячні Вам за чудовий відгук. Для зменшення недосконалостей шкіри рекомендуємо комплексно використовувати продукти гами Effaclar: очищення, етап тонізації шкіри та основний догляд. Доповніть Ваш щоденний догляд за шкірою обличчя і тіла продуктом Thermal Water. Термальна вода La Roche-Posay заспокоює, пом'якшує шкіру, усуває відчуття дискомфорту, викликаного зовнішніми факторами, знімає набряклість і запобігає старінню шкіри. Гарного дня!

• Елена Карева

Очень хорошо подходит для комбинированного типа кожи

Достоинства:
    Бережное очищение
    Недостатки:
    Не обнаружено

Олена, раді вітати. Чудово, що засіб покращив стан Вашої шкіри. У час, коли сонце почало нас тішити теплом, важливо захищати шкіру від негативного впливу UVA- та UVB- променів. Навіть у похмурий день сонячні промені продовжують негативно впливати на якість нашої шкіри. Засоби із вмістом сонцезахисних фільтрів — ключ до здоров'я шкіри. Зверніть увагу на Anthelios XL гель-крем матуючий для шкіри обличчя SPF50+. Нехай Ваша шкіра сяє красою та здоров’ям!

• Тутко Олександра

Брали для дівчинки підлітка. Чудово підійшов для комбінованої шкіри. Трохи підсушує, але в комплексі використовує бальзам Cicaplast Baume, який заспокоює та зволожує. Результат відразу став помітний, шкіра чиста, нових прищиків не з‘являється, якщо появляються, то вони незначні і швидко проходять. Дитина дуже задоволена. Бальзам не обтяжує шкіру та не забиває пори.

Достоинства:
    Чудове очищення, антисептична дія
    Недостатки:
    Трохи підсушує шкіру

Олександра, раді вітати. Дякуємо Вам за чудовий відгук. Додатковий догляд за допомогою Effaclar себорегулюючої маски для жирної проблемної шкіри допоможе глибоко очищати шкіри, не пересушуючи її. Бажаємо Вам найкращих результатів!