Отзывы покупателей о Ноутбук Lenovo LOQ 15IAX9 (83GS0034RA) Luna Grey / 15.6" IPS Full HD 144 Гц / Intel Core i5-12450HX / RAM 16 ГБ / SSD 1 ТБ / nVidia GeForce RTX 2050

Получите + 400 бонусных ₴ за отзыв
  • Александр штмшеу
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Непоганий апарат для середніх ігор та мультимедіа , виглядає прям супер як для ігрового.
    Не сильно маленький але і несильно великий, ергономіка непогана .
    Екран тут бімба , картинка виглядає сочно яскраво.

Достоинства:
    екран проц
    Недостатки:
    автономності

• Константин Бондаренко

Чудовий ноутбук!
    Класний дизайн і матеріали, клавіатура дуже зручна і якісна. Звук середній по якості.

Достоинства:
    Дизайн, якість клавіатури
    Недостатки:
    Звук і драйвера до нього на win 10 не працюють. Одразу ставте або оновлюйтесь до win11 і буде щастя)

• Максим
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Чудовий ноутбук за свої кошти! Ціна=якість.
    Смачна ціна, по акції 33

Достоинства:
    Ціна, якість, потужність
    Недостатки:
    Важкий
    • Александр Иванов

• Роман Нижник
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Досить непогано за свої гроші. Хороше охолодження. Для тих кому попрацювати + побавитись в ігрушки хороший варіант.

Достоинства:
    Ціна-якість

• Діана Пасічник
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Той момент, коли підібрала собі ідеальний ноут))
    Ну він дійсно ідеальний, тут все є що мені треба і для роботи, і для розваг) Можу і пограти (а граю я в не дуже вимогливі ігри), і попрацювати з комфортом, без лагів, зі швидкою реакцією ноута на всі мої команди і що саме головне - з багатозадачністю у нього все ок)) Звук, екран - пушка, продуктивність - тим паче, все задовільняє на 10000%. В техніці від Леново сумнівів не мала, тому не прогадала з новим ноутом. Дуже ним задоволена!!!)

Достоинства:
    Продуктивність, швиденький, норм пам'яті, екран/звук - топ, можна і попрацювати, і пограти, і просто класно провести час з ним)
    Недостатки:
    Не виявила

• Виталий Матросов

Супер дчкую вам

• Євгеній Ланівець
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Я вражений його продуктивністю та надійністю. Під час роботи з ним, я відчуваю, що маю потужний інструмент. Компактний дизайн і довга тривалість роботи акумулятора роблять його ідеальним компаньйоном для роботи в дорозі або в кафе.

Достоинства:
    Потужний, перевірений бренд

• Ангелина

Дуже задоволена ноутбуком.
    Гарний по якості і по характеристикам. Класна ціна на Розетці.

Достоинства:
    Ціна,швидкий, якість зображення. Заряд тримає добре.
    Недостатки:
    Поки не знайшла, брала для себе, працюю дома.

• Олексій Харченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Хороший для кіберспортивних ігор на мінімалках + для роботи з усіляким софтом.

Достоинства:
    Відносно сучасне спроможне залізо, швидка матриця, дуже ємкий SSD.
    Недостатки:
    Важчий за інші ноутбуки, але не настільки, щоб для мене це було недоліком.

• Олексій Ємець
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дуже гарний, приємний на дотик, корпус пластик, не маркий, відбитків не лишається. Кришка відкривається легенько однією рукою. Екран класний, матовий, без засвітів. Нагрів взагалі не відчувається, при навантаженні ледь теплий.
    Збірка січень 24р.

Достоинства:
    Процесор, 144гц екран, 1 тб пам'яті, охолодження.
    Недостатки:
    Трохи зашумний. Але все-таки тут два потужні вентилятори, вирішується перемиканням режиму охолодження.
    • Олександр

Вітаю. А коли дивишся фільми/ютуб, браузер - кулера крутяться? Який рівень шуму? Дякую)

• Олексій Ємець

Ютуб дивився то не чув шуму.

• Николай Степанов

Скажiть будь ласка а можна ще 16 гб оперативки там добавить?

• Антон
    Продавец: Rozetka

Хотів придбати, але зупинив корпус ноутбука. Виглядає доволі бюджетно. На дотик пластик реально дешманський. Конкуренти по ціні Asus Tuf і Acer Nitro на вигляд і на дотик виграють.
    З іншого боку в названих конкурентів гірший екран по кольорному охопленню і яскравості. В цьому сегменті вистачає компромісів. То ж, для себе вирішив чекати акційні пропозиції на legion. Там все-таки якість в кожному компоненті.

Достоинства:
    Екран, фірмова клавіатура
    Недостатки:
    Жахливий пластик
  • Кирило Корнєв
    Продавец: Rozetka

Купував два тижні тому на заміну старому девайсу, для роботи та іноді пограти в ігри. Повністю зодоволений продуктом, ноутбук виконує усі свої функції, кольоропередача на якісному рівні, що для мене, як дизайнера важливо, має якісну систему охолодження та чудовий зовнішний вигляд. Фортнайт тягне на середніх налаштуваннях, але за таку ціну гріх просити щось більшого. Рекомендую, так як вважаю що один із найкращих варіантів в своїй ціновій категорії.

Достоинства:
    Зовнішний вигляд, кольоропередача, продуктивність
    Недостатки:
    Нема версії вже зі встановленим Windows