Logitech HD Webcam C310 (960-001065)

Написать отзыв _
По дате

Отзывы покупателей о Logitech HD Webcam C310 (960-001065) 344

Самые полезные отзывы

#2187962
90% пользователей считают этот отзыв полезным
Дану вебку замовляв ще перед Новим роком - якраз у період акції "Безкоштовна доставка продукції Logitech". Звичайно, стояв вибір між С270 і С310, довго роздумував, яку ж вибрати, і врешті-решт зупинився саме на цій(С310). І не пошкодував, хоч і значних переваг над С270 в силу різниці ціни приблизно у 60 грн. немає, однак деякі моменти все ж порадували. По-перше, технологія RightLight 2(у С270 перша версія, принаймні так заявив виробник). По-друге, така дрібниця, як відеоефекти, теж виявилась корисною(пожартувати над друзями). Хоча у найновішій версії драйверів LWS ця функція вже не підтримується, але на диску з ПЗ, що йшов у комплекті, ще попередня версія, яку оновлювати не став(у новішій LWS скасували відеоефекти, проте додали підтримку Windows 8). Але оскільки користуюсь і ще довго користуватимусь Windows 7 x64, то дане ПЗ цілком влаштовує. До речі, процес встановлення вебки і ПЗ до неї на радість простий і швидкий - через 5 хвилин можна розпочинати відеодзвінки. І по-третє, що, на мою думку, найсуттєвіше, при нижчих дозволах, ніж 720p, зображення все одно залишається чітким, якщо швидкість Інтернету співрозмовника це дозволяє. Для порівняння, при низькій швидкості менше зображення С270 транслюється "квадратиками", що не дуже приємно. Звичайно ж, варто відмітити, що дана веб-камера дозволяє робити фотознімки розміром 5Мп. А все решта традиційно для Logitech - коробка, оформлення, комплектація. Я б сказав, найкращий бренд комп'ютерних аксесуарів в цьому роді. При виборі веб-камери орієнтувався лише на Logitech(найкращі вебки, на мою думку). Тож для тих, хто сумнівається у виборі між С310 і С270, рекомендую - не пошкодувати докласти ще трішки і взяти С310.
Окремо хотілось би зауважити щодо сервісу Розетки - дуже довго доставляли товар. 5 днів очікування, і це при тому, що від Києва до мого міста - 500 км! Хочеться сподіватись, що така неприємність зумовлена винятковим завантаженням магазину перед Новим роком, а не "халявною" доставкою. Тож враження від самої доставки службою "Кур'єр" не дуже приємне. Хоча у пункті видачі замовлень хороший персонал, який перш за все цінить потреби покупця - незважаючи на те, що видача повинна тривати до 19:00, нам заявили, що всі, хто став у чергу до цього часу, отримають свої замовлення. За такий підхід велике спасибі працівникам кур'єрської служби у місті Луцьку(вул. Рівненська, 44).
Сподіваюсь, цей відгук буде корисним для потенційних покупців даного товару!
Достоинства: 1. Технології RightSound, RightLight 2(відмінна якість зображення і звуку) і ф-ція слідкування за обличчям. 2. Високоякісне відео у форматі 720р, та й при нижчих дозволах якість також тримається на висоті. 3. Індикатор активності. 4. Досить непогане кріплення, на LED моніторі Philips 221EL тримається впевнено. 5. Фотознімки розміром до 5Мп. 6. Чутливий датчик активності.
Недостатки: При правильному налаштуванні ПЗ - відсутні. Рекомендую відразу встановлювати Logitech Webcam Software, що йде на диску.
Саша
подскажите пожалуйста будет ли ета вэбкамера осуществлять видеозвонки в формате 720р если на компьютере одноядерный процессор -- 4й пентиум 3 ггц??
спасибо!
Anonymous
для Саша 24 февраля 2014 -
пень 4 с 2.8 Ггц не тянет в 720p звонки, только в пониженном качестве с 3 Ггц думаю тоже не потянет
Владислав
ну щас уже разница между С270 и С310 не 60 грн, по этому при почти схожем качестве в звуке и видео выбор очевиден

Все отзывы

#37335927
Уже купил
Через 2 года работы пропало изображение. Как показали мои исследования этой темы - это стандартная проблема для этой модели вебкамеры. Достаточно погуглить. За такие деньги хотелось бы иметь более длительный срок работы.
Достоинства: Соответствует заявленным характеристикам
Недостатки: Короткий срок работы.
Роман ИвановУже купил
6й год работают 2 таких вебки, ни малейших проблем, как будто сейчас достал их из коробки.
#36785812
Уже купил
могу всем порекомендовать
Достоинства: камера работает отлично, особенно нравиться в ночное время без подсветки,микрофон супер
Недостатки: нет
#36665433
Уже купил
Камера в принципе хорошая. Розетка доставила оперативно, в течении 2-х дней. Обслуживание команды Розетки на высшем уровне. Как будет и сколько работать камера не могу сказать так как у меня была предыдущая камера Logitech С270, которая проработала 11 месяцев, но покупалась не в Розетке. Посмотрим как и сколько проработает эта камера. Пока все нормально.
Достоинства: Веб камера Logitech С310 это дизайн, отличная картинка, звук. Установка и запуск не требует особых навыков. Первое впечатление супер.
Недостатки: Пока не выявил
#34565018
Уже купил
Хорошее разрешение камеры, неплохой микрофон и отличное качество сборки.
Достоинства: Четкая видео картинка (1280х720), неплохой микрофон. Отличное качество веб камеры.
Недостатки: Немного перекрывает сверху монитор с тонкими рамками.
#32372916
Уже купил
Качество картинки хорошее; микрофон для скайпа и подобных программ сойдёт, для стримов и записи надо покупать отдельно либо другую камеру. Настроить легко, только желательно скачать драйвера из оф.сайта.
Достоинства: Хорошее качество картинки
Недостатки: Если цепляете на монитор и он у вас с тонкой рамкой, то камера частично (5х1 см) будет сверху закрывать экран. Мешает только в браузерах.
#31657726
Подскажите пожалуйста а на ноутбук с 10 виндой она пойдет? ноутбук ASUS VivoBookMax
#27606904
за 5 лет - никаких нареканий!
Достоинства: отличная камера
Недостатки: нет
#27134928
100% пользователей считают этот отзыв полезным
За декілька місяців після спливання гарантійного терміну перестала показувати відео.
Достоинства: Якість зображення, звуку, ціна.
Недостатки: Вийшла з ладу після 2 років користування
#27024976
Уже купил
Камерой вполне доволен. Для домашнего использования больше не надо. Купил на смену Defender G-lens 2693, которую хотел выбросить сразу после покупки. Здесь же что обещают, то и дают на практике. Единственный минус - для получения реальных 30 кадров нужно отключать в настройках фичу RightLight. Она конечно улучшает качество картинки, но фреймрейт проседает где то до 15 к/с. Микрофон передает голос четко и качественно. Надеюсь, что прослужит вэбка мне верой и правдой.
Достоинства: Выдает честные 30 кадров при HD, хороший микрофон, цепкий крепеж
Недостатки: Для получения 30 кадров нужно отключать в настройках RightLight
#26056767
Уже купил
Отличная камера. Качество видео и звука на высоте! Работает 5 лет с момента покупки на розетке :)
 
 
 
 
 
Достоинства
Недостатки
Комментарий
Ваше имя и фамилия
Эл. почта или телефон
Эл. почта
Важно! Чтобы Ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами!

Веб-камеры