- ДарьяОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем 1 шт: 1 л
Підлогу не мила, але якщо развести водою та додавати при виполаскуванні ганчірок, запах вбиває чудово. Якщо ж змивати на асфальті, треба мабуть розводити у меншій концентрації
- Достоинства:
- вбиває запах
- Недостатки:
- не побачила
- Анна К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем 1 шт: 1 л
Прохання або краще обертати плівкою кожну одиницю товару або класти в дійсно вертикальну коробку. Замовила 4 одиниці, коробку вочевидь клали горизонтально, змочило її з однієї сторони.
- Достоинства:
- Постійно використовуємо з моменту появи тварин. Шукала засіб для зручного миття підлоги, але щоб спеціально для тварин з надією, що більш безпечний для них. Запах приємний
- Недостатки:
- Упаковка може трохи протікати при доставці.
- Яна Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем 1 шт: 1 л
Дійсно чудовий
- Світлана Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем 1 шт: 1 л
Чудовий засіб. Дійсно повністю нейтралізує запах сечі. А сам має дуже приємний запах
- Достоинства:
- Відповідає заявленим властивостям. Приємний запах
- Недостатки:
- Немає
- Антон К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем 1 шт: 1 л
Супер
- Виктория С***Отзыв от покупателя. Продавец: Color. Объем 1 шт: 1 л
До самого товару претензій нема . Претензії до відправника.Миючий засіб прибув погано запакований,тому частково вилився в пакувальну коробку Неприємні враження.До співпраці не рекомендую.
- Достоинства:
- Сам засіб діевий,хорошої якості.Але його можна придбати і в інших магазинах,де дорожать клієнтами.
- Недостатки:
- Погано пакують і транспортують.Засвб вилився в коробку.
- Виктория С***Продавец: TytShop. Объем 1 шт: 1 л
Вынуждена была отказаться от получения заказа из этого магазина,так как при осмотре,в точке выдачи Розетка,обнаружилось,что бутылки с моющим открыты,на горлышки бутылок намотана пищевая пленка и сверху навинчены колпачки.Мало того,что герметизация бутылок с моющим была нарушена,так ещё и по этой пищевой пленке моющее ,благополучно вытекало в коробку,в которой транспортировались Вытекла не малая часть.Коробка вся размокшая .Короче,кошмар.Видимо,продавец не заинтересован в покупателях .
- Недостатки:
- Абсолютно неприемлемый подход к упаковке товара . Ужас.
