- Олександр О***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Розетка обманює: фото товару в магазині не відповідає фактичному кольору(однотонний зелений). Хоча в описі є. Але уявіть що на фото автомобіль з верхнім люком, а в описі десь там приховано, що без люку. Тому не приємно-маркетинговий трюк...
Представник постачальникаДоброго дня, Олександр!
Деякий час виробництво переходило на однотонні аплікатори та можливо були залишки аплікаторів із цятками.
На даний момент виробляються тільки однотонні аплікатори.
- ЭльвираОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Купила його за рекомендацією масажиста .
Пользуюсь дуже задоволена , легкість після нього , дякую ,за швидку відправку і якісну річ. - Галина С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Брала для мамы. Она давно такую хотела. Сказала что раньше ромашки были хуже, а теперь там есть ремень которым можно закрепить ее на голове. Помогает от головных болей и болях в мышцах. Хорошо огибает все выпуклости. Прекрасно выполняет свои функции как и любой аппликатор ляпко.
- Достоинства:
- Удобна в использовании, отлично расслабляет и снимает боль
- Недостатки:
- Цена
- НадіяОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Аплікатор ефективний для зняття больових станів, тонізуює і заспокоює.
- Достоинства:
- Не потребує сторонньої допомоги.
- Недостатки:
- Немає
- Челышева Т***Продавец: Rozetka
Нам подарувала мама чоловіка, це просто топми молода сім’я, у обох робота віддалена вдома, сидяча. Дуже часто затікає спина від сидіння, ввечері дуже класно полежати на такій штуці, гарно розганяє кров та лімфу, розслаблює м’язи
- Достоинства:
- Якісно зроблено, дуже ефективний і зручний аплікатор, класно що ним можна пройти всі зони (спину,ноги, ступні, голову, шийний відділ)
- Недостатки:
- Немає
- Ирина З***Продавец: Rozetka
покупала аппликатор маме, после перелома шейки бедра были боли в ноге и нам посоветовали данный аппликатор. Мама использует и очень довольна. я периодически использую для спины. очень довольны результатом.
- Достоинства:
- очень классная штука
- Недостатки:
- не заметила
- Марина
После перелома обязательно операцию надо делать! В любом возрасте! Надеюсь, апликатор у Вас только как вспомогательное после операции.
