Настольная игра "Scrabble" Оригинал (укр.) Mattel (BBD15)

41 отзыв

Отзывы покупателей о Настольная игра "Scrabble" Оригинал (укр.) Mattel (BBD15) 41

5,0

• Оксана Орєхова

цікава гра для всієї сім'ї, розвиваюча та захоплююча. Єдине що, мало літер, тре ще.

Достоинства:
    цікава гра, ціна
  • Пивень Антон

оригинальная игра, с отличной акционной ценой

• Олександр
    Достоинства:
    Якість
  • Александра

Классная игра, очень довольны покупкой

• Сергій Волковський

#моярозпаковка
    Огляд Настольна гра "Scrabble" Орігінал.
    Ми любимо грати всією сім'єю в настільні ігри - це весело, цікаво, пізнавально, розвиває інтелект та відриває від комп'ютерних ігор.
    Одна з наших улюблених ігор SCRABBLE. Дана версія україномовна. Гра розрахована від двох до чотирьох гравців, хоча ми граємо в п'ятеро.
    До складу гри входить ігрове поле, мішечок з буквами і знаками алфавіту, чотирьох підставок під букви і інструкція.
    Запевняю Вас це відмінна розвага і чудове тренування пам'яті, а також збільшення словникового запасу, розвиток мови, вивчення словотвору і значення слів. Дякую РОЗЕТЦІ за сервіс.

Достоинства:
    Ігор подібного плану дуже багато, однак ми вибрали цю гру за приємне, якісне виконання.
    Недостатки:
    Немає взагалі.
  • Ирина Гигера

Хорошая игра для развития мышления, ребенок пополняет словарный запас, считает, учится находить более выгодные комбинации.
    Все комплектующие выполнены качественно, приятно играть.

Достоинства:
    Отличная игра.
  • Наталия Бойченко

Зручний формат.

Достоинства:
    Класна гра для усієї родини. Захоплює.
  • Ракович Юлія
  • Юрій Гордійчук

Загалом гра підходить для діток, котрі лише навчаються читати і писати. Гарно тренує логіку і конструктивність мислення. Для дорослих теж нормально заходить.

Достоинства:
    Чудова гра для компанії
    Недостатки:
    Переважно можна скласти лише слова з 4 літер. Мала кількість літер в мішечку і мале поле, якби трішки більше гра була б ідеальною.
  • Григорук Тарас

Хороша гра, хороший матеріал, непогані підставки. Проте видно, що правила перекладалися з іншої мови і не надто вправно, багато нюансів.