Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Натуральное масло Mayur Манго 50 г (4820189561071)

Код:  70743716
Оценка пользователей 4.22/5
на основе 10 отзывов
  • 5 звезд
    5 оценок
  • 4 звезд
    2 оценок
  • 3 звезд
    1 оценок
  • 2 звезд
    1 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Оксана
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Дуже сподобалося. В розігрітому вигляді приємно лягає на шкіру

    • Представник постачальника

      Добрий день. Дякуємо, що ділитесь своїми враженнями. Раді, що Вам все сподобалося!

  • Лугина Е***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Масло без запаху (але безпосередньо на шкірі є слабкий запах органічного жиру) текстура тверда на дотик з крупками, після
    нанесення на шкіру рук лишається масна плівка ( ну, в принипі, мабуть, то нормально для масла)
    За ті кошти краще б купила кокосової олії.

    Недостатки:
    Жирна плівка
    • Представник постачальника

      Добрий день. Олію манго видобувають не з самих фруктів, а з кісточок. Його запах та смак близькі до нейтрального. Воно має легкий аромат олії. У олії є вітаміни А, С, Е, В, D, фолієва кислота, залізо, магній, калій, кальцій. Також вчені виявили у ньому компоненти дозволяють поліпшити і прискорити процес регенерації верхніх, шарів шкіри - фітостероли, токафероли. Це масло чудово зволожує і відновлює природний баланс шкіри. Захистить від ультрафіолету, сонячних опіків та обвітрювання. Допомагає позбутися зморшок. Крупинки в текстурі, це допустима норма для масла манго. Вони розтають при контакті з тілом. Спробуйте розтоплювати масло на водяній бані, до зручнішої Вам консистенції.

  • Людмила Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Масло гарно живить шкіру, в зимку як альернатива крему для рук, маска для догляду за шкірою ніг після педікюру.

    Достоинства:
    Масло гарно живить шкіру .
    • Представник постачальника

      Дякуємо, що Ви ділитесь своїми враженнями. Раді, що Вам все сподобалось!

  • Татьяна П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Запах не особенный и не сохраняется. Кожу не размягчает. Лично меня не порадовало

    • Представник постачальника

      Добрий день. Масло манго добувають з кісточок, а не з м'якоті, воно густе і при температурі нижче 20 ° С має тверду консистенцію, тому відносять це масло до батерів. За кольором мангова олія може бути білою, бежевою або злегка жовтуватою. Олія не пахне і має нейтральний смак.
      У складі олії манго в основному насичені та мононенасичені жирні кислоти, такі як пальмітинова, олеїнова, стеаринова, лінолева та інші. Так само це масло багате на вітаміни: воно містить вітамін А, вітамін С, вітаміни D і E, а також вітаміни групи В. Ще містяться в олії манго такі мінерали, як кальцій, магній, залізо і калій.
      Олія манго має унікальні властивості. Воно уповільнює процеси старіння, добре зволожує шкіру, захищає її від дії агресивних факторів зовнішнього середовища, прискорює регенерацію

  • Мария И***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Довольна покупкой, у дочки очень сухая кожа зимой, очень хороший крем хорошо увлажняет, дочка чисалась до крови, после этого масла перестала чесаться.

  • Наталия Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Беру масло манго не в первый раз. Использую по всем направлениям, предложенным производителем. Да, консистенция масла твердая, похожая на воск, и перед применением его обязательно нужно растопить на водяной бане. Но результат того стоит. В холода манго в качестве замены ночному крему избавляет кожу лица от шелушений и покраснений, и в любое время года излечивает губы от ранок и трещинок. Достаточно вечером пару разу провести ватной палочкой с маслом по губам, и на утро никакого дискомфорта.

    Достоинства:
    натуральный состав
    Недостатки:
    не нашла
  • Ірина Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    На зиму те що треба ! Добре захищає від перепадів температури, під тональний навіть невелику кількість наношу , але добре розмастити треба . Також використовую як нічний крем , але треба серветкою зняти залишки , бо наволочка буде в олії. При кімнатній температурі консистенція густа і тверда , але на шкірі м'якне.

    Достоинства:
    Акційні пропозиції
    Недостатки:
    Немає
  • Екатерина С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Хорошая альтернатива крему для рук. Искала замену своему крему для рук (так как его долго не было в продаже) и решила взять это масло, осталась очень довольна. Масло хорошо питает и увлажняет кожу. Однозначно рекомендую, особенно при проблемной и очень сухой коже. Ещё использую для волос, в комплексе с другими маслами.

    Достоинства:
    Натуральный состав
    Недостатки:
    Нет
  • iryna
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Олія густа (навіть тверда , якщо в холод поставити ) , в теплій воді розм'якає , якщо баночку трохи потримати в теплі . Нанесла на руки , вписується трохи повільніше, ніж звичайний крем для рук, але ефект хороший , шкіра м'якенька . Для обличчя на літо мені надто жирне , може зимою буде те що треба . Запаху немає . Досить великий об'єм баночки , повинно вистачити на довго .

    Достоинства:
    Акційні пропозиції
    Недостатки:
    Немає
  • Карина
    Продавец: Rozetka

    Крем супер! Запах отличный, крем очень хорошо увлажняет и питает кожу, и цена приятная, закажу еще !

    Достоинства:
    Качество
    Недостатки:
    Нету!