- ОксанаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дуже сподобалося. В розігрітому вигляді приємно лягає на шкіру
- Представник постачальника
Добрий день. Дякуємо, що ділитесь своїми враженнями. Раді, що Вам все сподобалося!
- Лугина Е***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Масло без запаху (але безпосередньо на шкірі є слабкий запах органічного жиру) текстура тверда на дотик з крупками, після
нанесення на шкіру рук лишається масна плівка ( ну, в принипі, мабуть, то нормально для масла)
За ті кошти краще б купила кокосової олії.- Недостатки:
- Жирна плівка
- Представник постачальника
Добрий день. Олію манго видобувають не з самих фруктів, а з кісточок. Його запах та смак близькі до нейтрального. Воно має легкий аромат олії. У олії є вітаміни А, С, Е, В, D, фолієва кислота, залізо, магній, калій, кальцій. Також вчені виявили у ньому компоненти дозволяють поліпшити і прискорити процес регенерації верхніх, шарів шкіри - фітостероли, токафероли. Це масло чудово зволожує і відновлює природний баланс шкіри. Захистить від ультрафіолету, сонячних опіків та обвітрювання. Допомагає позбутися зморшок. Крупинки в текстурі, це допустима норма для масла манго. Вони розтають при контакті з тілом. Спробуйте розтоплювати масло на водяній бані, до зручнішої Вам консистенції.
- Людмила Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Масло гарно живить шкіру, в зимку як альернатива крему для рук, маска для догляду за шкірою ніг після педікюру.
- Достоинства:
- Масло гарно живить шкіру .
- Представник постачальника
Дякуємо, що Ви ділитесь своїми враженнями. Раді, що Вам все сподобалось!
- Татьяна П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Запах не особенный и не сохраняется. Кожу не размягчает. Лично меня не порадовало
- Представник постачальника
Добрий день. Масло манго добувають з кісточок, а не з м'якоті, воно густе і при температурі нижче 20 ° С має тверду консистенцію, тому відносять це масло до батерів. За кольором мангова олія може бути білою, бежевою або злегка жовтуватою. Олія не пахне і має нейтральний смак.
У складі олії манго в основному насичені та мононенасичені жирні кислоти, такі як пальмітинова, олеїнова, стеаринова, лінолева та інші. Так само це масло багате на вітаміни: воно містить вітамін А, вітамін С, вітаміни D і E, а також вітаміни групи В. Ще містяться в олії манго такі мінерали, як кальцій, магній, залізо і калій.
Олія манго має унікальні властивості. Воно уповільнює процеси старіння, добре зволожує шкіру, захищає її від дії агресивних факторів зовнішнього середовища, прискорює регенерацію
- Мария И***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Довольна покупкой, у дочки очень сухая кожа зимой, очень хороший крем хорошо увлажняет, дочка чисалась до крови, после этого масла перестала чесаться.
- Наталия Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Беру масло манго не в первый раз. Использую по всем направлениям, предложенным производителем. Да, консистенция масла твердая, похожая на воск, и перед применением его обязательно нужно растопить на водяной бане. Но результат того стоит. В холода манго в качестве замены ночному крему избавляет кожу лица от шелушений и покраснений, и в любое время года излечивает губы от ранок и трещинок. Достаточно вечером пару разу провести ватной палочкой с маслом по губам, и на утро никакого дискомфорта.
- Достоинства:
- натуральный состав
- Недостатки:
- не нашла
- Ірина Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
На зиму те що треба ! Добре захищає від перепадів температури, під тональний навіть невелику кількість наношу , але добре розмастити треба . Також використовую як нічний крем , але треба серветкою зняти залишки , бо наволочка буде в олії. При кімнатній температурі консистенція густа і тверда , але на шкірі м'якне.
- Достоинства:
- Акційні пропозиції
- Недостатки:
- Немає
- Екатерина С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Хорошая альтернатива крему для рук. Искала замену своему крему для рук (так как его долго не было в продаже) и решила взять это масло, осталась очень довольна. Масло хорошо питает и увлажняет кожу. Однозначно рекомендую, особенно при проблемной и очень сухой коже. Ещё использую для волос, в комплексе с другими маслами.
- Достоинства:
- Натуральный состав
- Недостатки:
- Нет
- irynaОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Олія густа (навіть тверда , якщо в холод поставити ) , в теплій воді розм'якає , якщо баночку трохи потримати в теплі . Нанесла на руки , вписується трохи повільніше, ніж звичайний крем для рук, але ефект хороший , шкіра м'якенька . Для обличчя на літо мені надто жирне , може зимою буде те що треба . Запаху немає . Досить великий об'єм баночки , повинно вистачити на довго .
- Достоинства:
- Акційні пропозиції
- Недостатки:
- Немає
- КаринаПродавец: Rozetka
Крем супер! Запах отличный, крем очень хорошо увлажняет и питает кожу, и цена приятная, закажу еще !
- Достоинства:
- Качество
- Недостатки:
- Нету!
