Отзывы покупателей о Маршрутизатор Mercusys MR70X

41 отзыв

• Александр Предко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Класний роутер за свою ціну. Ніразу не відвалювався інтернет і небуло ніяких проблем. Сетап із гігабітного інтернету, 13 пристроїв в бездротовій мережі комп по дроту, телефони з Wi-Fi 6, розумні розетки, лампи в 2.4 ГГц, все працює без проблем

Достоинства:
    Wi-Fi 6, додаток, стабільність
    Недостатки:
    НЕ часті оновлення прошивки
  • Кураченко Роман
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Mercusys як завжди на коні!

Достоинства:
    Налаштування в два кроки. Швидкість, якість.
  • Андре Русарез
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Не підтримує українську і немає перекладу пакунку !

Достоинства:
    Грана ціна
    • Юрій Волошин

Все там є, подивіться уважніше налаштування. Або оновіть ПЗ.

• Serg

Ото біда. І не важливо як працює. Не китайский же.

• сергей коломоец
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Хороший аппарат за эти деньги подключил и забыл работает нормально.

Достоинства:
    Цена настройки дальность покрытия.
    Недостатки:
    Не нашел.
  • Юрій Сергійчук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Через півроку активного використання почав просто відпадати інтернет. Не рекомендую

• Євгеній Ольшанський

Оновіть ПЗ - вже два роки працює як годинник без обмеження швидкості

• Олексій Апкарян

Работает

• Олександр Клюцко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Товар не соотвествовал заявленым параметрам ( качество интернета и пробивная способность ) про пользовался им 1 день нагружал интернет тестил через ПК решил вернуть и взять модель по дороже и мощней оформил на сайте ВОЗВРАТ и принес роутер со всем комплектом в магазин где спросил "мне просто вернуть деньги на карту?" после чего его осмотрели сказали что все впорядке и деньги прийдут на карту после чего оформили мне не ВОЗВРАТ а ГАРАНТИЮ ( хотя 14 дней не прошло ) написали о царапинах и о том что я жаловался на то что он не работает, после чего мне просто вернули роутер сказали это все в лицо и то что разбиратся не кто не будет ибо я сам расписался под гарантией а роутер целый и вообсче он весь исцарапаный ( хотя такого нет )

Достоинства:
    Красивый
    Недостатки:
    Обман от розетки

Доброго дня! Шановний Клієнт, відповідно до ЗУ про Захист прав споживачів обміну, або поверненню у термін до 14 днів підлягає лише новий товар, який не був у використанні та зберіг товарний вигляд.
      Замовлення на вказаний товар було отримано 18 липня, а повернуто до точки видачі 31 липня, тобто через 13 днів.
      Маршрутизатор мав сліди використання, а також було заявлено дефект. В результаті діагностики у сервісному центрі виробника дефект не було підтверджено, пристрій працює коректно. У поверненні відмовлено через наявність слідів використання про що було повідомлено у телефонному режимі.
      Товар уже очікує у точці видачі та Ви можете забрати його у будь-який робочий час.

• Юрій Тертишний
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Трохи здивував своїм виглядом і завеликими розмірами :) , легкий в налаштуванні, після старого роутера не вистачає індікаторів але це не недолік, якщо комусь цікаво мені прийшов роутер версії v2, думаю в своїй ціновій категорії по функціональності чогось подібного ви не найдете, мені сподобався так що я рекомендую.

Достоинства:
    Швидкість, різні налаштування, українська мова
    Недостатки:
    Не знайшов
  • Олександр

Поставив і забув

Достоинства:
    Працює стабільно, зона покриття достатня(весь дім покриває)
    Недостатки:
    Дуже мало налаштувань, лише базові
    • Євген

Вам продали v1 або v2 версію? На v1 можна встановити інші прошивки якщо не вистачає функціоналу

• Бернацкий Дмитрий

Працює бездоганно.

• Сергей Второв
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

вполне пока работает, но брал для Оккулус линк, иногда скорости передачи видимо не хватает или сигнал пропадает и картинка подвисает на пару секунд. Это второй такой аппарат, так вот на первом я таких проблем не заметил.

Достоинства:
    работает, цена
    Недостатки:
    для ВР сигнал иногда пропадает или подвисает
  • Запорожець Олександр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Покупал по необходимости подключения 300мб на замену старого Арчера, но после некоторого времени начались проблемы с вылетами и чем дальше тем чаще они случались...
    В итоге меня это достало и я его отправил в полёт об стену ...
    Всё стало на свои места старенький Арчер продолжает стабильно работать как и раньше спасибо за выброшенные деньги

Достоинства:
    Скоростное подключения
    Недостатки:
    Постоянные разрывы соединения
    • Влад Половинка

скорее всего брак, если прошивка не помогает

• Олександр Клюцко

Тоже самое отказались вернуть ибо оформил человек мне гарантию а не возврат ( хотя на сайте был возврат ) а после когда я позвонил и пожаловался они сказали что он теперь уже поцарапан и время возврата пока мы его проверяли по гарантии которую вы не оформляли прошло

• Станіслав
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купував майже рік тому, роутер чудовий. Я не вибагливий користувач, брав "на виріст", тому можу сказати лише, що він просто працює. Стабільно, без відвалів і нарікань. Сигнал мого минулого роутера глушився поки працювала мікрохвильова піч, з цим такого немає.

Достоинства:
    Гарні характеристики за таку ціну
    Недостатки:
    Не виявив
  • Валентин Панченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Аналог Tp-link за 2к, хоча слабший по сигналу незважаючи на заявлену нову технологію.
    Неможливо встановити свою назву та пароль, smart-connect тощо, бо потім пише що пароль не правильний і треба повертати заводські налаштування.
    Після вимикання електрики тупо не дає інтернету, то треба також на заводські скидати.
    Ці недоліки вирішуються оновленням системи, але оновити на моєму екземплярі можна було лише вручну, завантаживши прошивку з сайту. На сайті пише, що гарантія може не покривати проблеми після прошивки. Інтернет взагалі зник від прошивки MR70X(EU) _V1_201222, але після прошивки _220222 навіть з'явилося автоматичне оновлення софту. То ж ця остання версія прошивки уже робоча, де можна все змінювати і все - стабільно.
    Досить наворочений додаток, в Tp-link легший та інтуїтивний. Але це скоріше побажання для розробників.

Достоинства:
    Ціна по акції.
    Недостатки:
    Потрібно оновити забезпечення з сайту, і лише потім буде більш-менш норм роутер. Заявлена швидкість ділиться на 3)

Доброго дня. Максимальна швидкість бездротового сигналу - це фізичні показники, отримані відповідно до стандарту IEEE 802.11. Показники фактичної пропускної здатність бездротової мережі і покриття бездротової мережі не можуть бути гарантованими і будуть варіюватися в залежності від 1) чинників навколишнього середовища, включно з будівельними матеріалами, фізичними об'єктами та перешкодами, 2) умов мережі, включно з локальними перешкодами, обсягом і щільністю трафіку, місця розташування пристрою, складністю побудови мережі і мережевими накладними витратами. Також пропускну здатність впливають 3) обмеження клієнта (наприклад, номінальна продуктивність, місцерозташування, з'єднання, якість і стан клієнтського пристрою).

• Максим Максим

А навіщо Ви скидаєте все до заводських налаштувань???? Можно просто зайти в Додаткові налаштування - Система - Перезавантаження і натиснути кнопку Перезавантажити. Все - роутер перезавантажиться і очистить кеш в процесі. Після цього інтернет з'явиться.

А мобільний додаток просто спробуйте оновити.

• Валентин Панченко

В тому то й проблема, що перезавантаження системи не допомагає.
      Якщо оновити ПЗ то фактично роутер не можна буде повернути протягом 14 днів, оскільки вже внесено зміни. Оновлювати ПЗ можна уже після цього терміну, але оновлення ще не гарантує вирішення проблеми, в той час коли оновлення може стати причиною відмови в поверненні товару, якщо проблеми стабільні і все ж вирішите повернути роутер в законні 14 днів.
      Лише попередив про це інших. Але так, остання прошивка дійсно вирішила ці проблеми, як я про це і написав у відгуці.

• Павло Багаєв
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Через декілька місяців користування перестав працювати. Після намагань зв'язатись з сервісним центром, яким є TP link, все було марно. Його просто не існує. І нахіба та гарантія на 36 місяців...
    Не рекомендую купувати в продавців, які мають подібну сервісну підтримку (тобто не мають взагалі).

Недостатки:
    В коментарях.

Доброго дня. Рекомендуємо звернутися на лінію сервісного центру Mercusys, з детальним описом проблеми. Телефон: +38 0445905177. Графік роботи: ПН-ПТ з 10-00 до 18:00, обід з 13-00 до 14-00. Також, ми можемо бути не на з'вязку під час повітряних тривог та на час відключення світла. Якщо у Вас залишились питання, можете задати їх на нашу пошту [email protected].

• Мое Мнение

у вас гарантийка розекти..им и отнесите
      еще никогда у меня не біло проблем с розеткой..
      уж больше 10 лет вместе )

• Анатолій Ніщімний
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

2.4гц в кімнаті 200-300 мегабіт, через 3 стінки цегляні +- 15-20 метрів видає 35-45 мегабіт, в кімнаті 5гц, до 600 мегабітів(далі перемикатися на 2.4гц, провід 900/600мегабіт. цифри середні, тому що буває різне навантаження мережі, і ще я виставив середня сила передавача, а можна високу., можливо тоді 2.4/5гц було б ще далі, але мені це не потрібно. Дуже круте меню налаштування інтуїтивно просте, для людей. Коли включив відразу звантажити з сайту прошивку, встановив, після, мені запропонувало звантажити ще новішу, так і зробив. Відвалів не було, можливо із-за того що поставив автоматичне перезавантаження кожної ночі, буває пропадає мережа, але це в мене такий провайдер, бо на старому роутері було те саме. За такі гроші цілком задоволений, перейшов з ТпЛінк 841. бо змінив інтернет з "до 100мегабіт" на "до 1гбіт".

Достоинства:
    Швидкий, гарна ціна, перевірений часом процесор, гарна швидкість.
    Недостатки:
    Для мене їх покищо немає.
  • Олександр Стенін
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Жахливий роутер. Як тільки вже не крутив налаштування, прошивки змінював, швидкість Інтернету просто жах, як на стаціонарному ПК через шнур так в через WiFi на пристоях. Візьміть краще tp link.

Достоинства:
    Вигляд.
    Недостатки:
    Його продаж.

Доброго дня. Рекомендуємо для діагностики пристрою звернутися в сервісний центр Mercusys, з детальним описом проблеми. Телефон: +38 0445905177. Графік роботи: ПН-ЧТ з 10-00 до 18-00, ПТ з 10-00 до 17-00. обід з 13-00 до 14-00.

• Матвей Иванов

це і є тп-лінк)))тільки під-бренд

• Віталій

накати на него кинетик прошивку - забудешь про все проблемы

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Не рекомендую, постоянные отвалы интернета

Достоинства:
    Недостатки:
    Не стабильная работа

Доброго дня. Запитайте у провайдера, чи зможе він провести повну діагностику мережевої інфраструктури на шляху до Вашої локації? WAN порт одного роутеру може бути більш уразливий до дефектів мережевого кабелю, ніж порт іншого роутеру. Якщо провайдер не зможе це зробити, або виявить що дефектів немає, рекомендуємо для діагностики пристрою звернутися в сервісний центр Mercusys, з детальним описом проблеми. Телефон: +38 0445905177. Графік роботи: ПН-ЧТ з 10-00 до 18-00, ПТ з 10-00 до 17-00. обід з 13-00 до 14-00.

Спасибо за ответ,но мне проще закинуть этот роутер в сарай чем связываться с гарантией и приобрести наконец то кинетик. Это после общения по телефону с вашей поддержкой.

• Виталий

Через пів року роботи постійно почав губити 5Гц сигнал
    Спочатку перезавантаження допомагало, дійшло до того, що його треба перезавантажувати щоденно
    Прошивку оновлював - не допомогло
    Загалом розчарований

Достоинства:
    Якість
    Недостатки:
    через пів року регулярно пропадає сигнал
    • Виталий

сьгодні довелось перезавантажити вже 4 рази
      просто перестає роздавати будь який сигнал...

• Никита Филиппов

тоже недавно купил его вначале года, это ужас, постоянно тоже самое что у вас

• Игорь Горбик

Роутер не рекомендую.
    Брал на тест в замен dlink 825. Гигабитный интернет по wifi5 показал speedtest 10-15 Мбит, а на отдачу 150. Возможно нужно было обновить прошивку и поковыряться в настройках, но и по дефолту должно всё работать нормально. Крепления на стену нету (про это знал) но и на двухсторонний скотч не прилетишь нормально, так как выступающие маленькие ножки этому мешают. Разочаровали 3 порта lan (не досмотрел в описании). Упакован кое-как - был зажат кабель питания и какой-то мусор (тырса?) В упаковке.

Достоинства:
    Красивая коробка
    Лёгкая настройка
    Недостатки:
    3 lan порта, вместо стандартных 4х
    Интернет по wifi плохой ( можно сказать его вообще нету)
    Нету крепления на стену
    Грязная упаковка внутри

Доброго дня. Рекомендуємо звернутися на гарячу лінію Mercusys і наші інженери Вас проконсультують. Номер телефону: 0 800 50-00-93, режим роботи: ПН-ЧТ 9: 00-22: 00, ПТ 9: 00-21: 00.

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Не можливо налаштувати, ввожу усе правильно, а інтернет не працює

Достоинства:
    Добре упакований 1/ГБ, 4 потужні антени
    Недостатки:
    Не можливо налаштувати усе зробив правильно, а інтернет відсутній

• Виталий Константинов

У провайдера может быть привязка к мак-адресу. Попробуйте прописать мак старого роутера в новом.

• Богдан Шидловський

Не рекомендую!

Достоинства:
    Виглядає гарно спочатку видавав швидкість повну , але це лише перший день після покупки
    Недостатки:
    Просідає швидкість, погано роздає інтернет проблеми з підключенням

Доброго дня. Погана якість WiFi мережі може бути викликаною безліччю факторів: відстань, зашумленность радіоефіру, інтерференція, наявність перешкод, щільність перешкод і впливу шкідливих програм. Наприклад, наявність металевої площині повністю заблокує WiFi сигнал.
      Для отримання більш якісного сигналу рекомендуємо:
      1. Вибрати найбільш вільний канал за допомогою програми WiFi Analyzer і його ширину у 20 Mhz.
      2. Завантажити і оновити/встановити останню прошивку з офіційного сайту.
      3. Увімкнути режим WMM у налаштуваннях роутера та у налаштуваннях клієнтського пристрою (якщо це можливо).

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Легко настроил, скорость радует, сигнал стабилити

Недостатки:
    крепление на стену нет
    • Влад

Говорят отлино подходит 2-й скотч. (сегодня проверю)

• Максим

Який у вас провайдер ? Налаштовували з ним чи самі ? Інтернет одразу появився ?

Доброго дня. Якщо у Вас виникають питання, що до нашого обладнання, рекомендуємо звернутися на гарячу лінію Mercusys і наші інженери Вас проконсультують. Номер телефону: 0 800 50-00-93, режим роботи: ПН-ЧТ 9: 00-22: 00, ПТ 9: 00-21: 00.

• Юлия Багно
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Отличный роутер за свои деньги, учитывая корни, которые происходят от TP-Link. Скорости хватает за глаза и не сбоит. Единственный нюанс: не предусмотрены ккрепления на стену, но это легко решается
    Был выбор между ним и старшими моделями TP-Link, но мой выбор пал на него. О выборе не жалею

Достоинства:
    прекрасно работает, есть ночной режим, простая настройка, хорошая скорость, стабильная работа, 5гц
  • Ярослав Сарницький
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Чудовий товар. Звичайно, потрібно поковирятись в настройках для нормальної роботи пристрою в автоматичному режимі, але не смертельно.

Достоинства:
    Працює
    Недостатки:
    Схожий на чорта
  • Иван
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Отличный гигабитный роутер, с beamforming и широким покрытием 5GHz диапазона, в сравнении с тем же Mercusys AC1200G и в сравнении с ним же легче вынимается lan кабель. Скорость на 2.4GHz диапазоне: 66 мбит/с с xiaomi redmi 4x, 130 мбит/с poco x3 pro и 200 мбит/с на wi-fi адаптере TP-LINK TL-WN822N; 5GHz:
    250 мбит/с прием и 450 мбит/с отдача на poco x3 pro. Lan - 1гбит/с.

Достоинства:
    Низкая цена, высокая скорость работы
    Недостатки:
    Возможный недостаток - перфорация на крышке корпуса, там может накопиться пыль.
    • Иван

UPD. Дополню, в speedtest результат сильно зависит от выбранного сервера, всё-таки этот роутер смог показать на 5GHz 660мбит/с при приёме и 608 мбит/с при отдаче на poco x3 pro.

• Юлий
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Хороший маршрутизатор за свои деньги

Достоинства:
    - простота настройки устройства - низкий пинг - несколько устройств на максимально возможной скорости - хороший сигнал по всей квартире - - смарт тв стал работать стабильнее при более высоком качестве видео
    Недостатки:
    - нет отверстий для подвеса на стене - на утро телефон не видит сеть и необходимо обновлять сети вайфай, что бы телефон поймал сеть

Доброго дня. Ваш клієнтський пристрій може самостійно підключатись або відключатись від Wi-Fi мережі. Рекомендуємо звернутися на гарячу лінію Mercusys і наші інженери Вас проконсультують. Номер телефону: 0 800 50-00-93, режим роботи: ПН-ЧТ 9: 00-22: 00, ПТ 9: 00-21: 00.

• Ярослав Самойленко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Wi-Fi-роутер достаточно таки хороший. 5 ГГц ловит по всей квартире площадью 46-47 м². На этой же частоте скорость интернета достигает чаще около 90% от самой высокой. На частоте 2.4 ГГц чаще около 80%. При скачивании чего-нибудь с нескольких устройств, скорость интернета вроде бы примерно одинаковая. Этот момент я тщательно не проверял, так как мне достаточно уже того, что одно устройство не забирает всю скорость интернета с других. У меня всего пять устройств, проверял при скачивании на двух-трёх. Я подключал много чужих устройств к этому роутеру и думаю прежде чем покупать этот роутер, лучше чтобы подключаемые устройства были того же года выпуска что и роутер или может подойти именно дорогое устройство выпущенное за год или два до выпуска этого роутера. Некоторые устройства не видели частоту 5 ГГц и после подключения к 2.4 ГГц, скорость достигала 1 Мбит/с. Некоторые подключались и к 5 ГГц и к 2.4 ГГц, а через несколько секунд сами по себе отключались. Логично что устройства, которые не поддерживают wi-fi 6, должны работать в режиме совместимости с роутером, но на практике бывает по-разному. Повезло что большинство моих устройств работают совместимо, только телевизор не воспринимает wi-fi нормально, пришлось провод от роутера проводить. В общем, покупая этот wi-fi-роутер, главное чтобы подключаемые устройства к этому роутеру были как можно новее.

Достоинства:
    Стабильная частота 5 ГГц; цена соответствует как для wi-fi 6; после подключения нескольких устройств, скорость интернета достаточная.
    Недостатки:
    Некоторые устройства не работают в режиме совместимости
    • Валерий

Проверьте тип защиты сети. У меня аналогичная ситуация была, когда стояла WPA3. Поставил смешанную WPA2 WPA3, проблема исчезла. Если Вам не помогло, а девайсы старые попробуйте WPA WPA

• Ярослав Ярослав
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Выбирал между разными моделями ценой до 1600 грн. (TP-link вплоть до AX10, Huawei и тд). Главным требованием была скорость и мощность.
    Пересмотрел много тестов на youtube, ixbt, профильных форумах и пришел к выводу, что несмотря на цену, этот роутер, вероятно, самая удачная покупка до 1600грн.

Что имею по тестам:

Тесты проводил утилитой nperf, по 5 раз по 60 секунд, указываю среднее значение, тестировал телефоном Oneplus 7(Wi-fi 5):
    - прямое проводное подключение в комп - 880мб/с, пинг 6мс
    - проводное подключение через роутер - 876мб/с, пинг 6мс
    - 2.4Ghz (все каналы в многоэтажке забиты в хлам, плотная застройка) у роутера сигнал -21дб скорость 67мб/с, пинг 7мс
    - 2.4Ghz соседняя комната, толстая несущая стена сигнал -54дб скорость 64мб/с, пинг 7мс
    - 5Ghz у роутера, сигнал -34дб скорость 592мб/с, пинг 4мс
    - 5Ghz соседняя комната, толстая несущая стена сигнал -53дб скорость 415мб/с, пинг 6мс

Джиттер во всех случаях 2-4мс.

К покупке рекомендую!

Достоинства:
    Высокая скорость, мощный сигнал, низкий пинг и низкий джиттер, настройки, цена
    Недостатки:
    не обнаружил
  • Євген Кобилінський
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

В користуванні більше тижня, в квартирі 3 девайса + провід. Проблем не було помічено, налаштування просте, робота стабільна через 2 стіни. Нажаль не маю поки що Гігабітного інтернету, тому про максимальні швидкості не можу розповісти. А головне це доступність. #мояраспаковка

Достоинства:
    Ціна за WIFI6, дизайн, швидкість на частоті 2,4 ГГц через 2 стіни, не погане покриття, стабільна робота
    Недостатки:
    Нагрів, немає кріплення на стіну
  • Олександр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купил данный роутер, беспроводная скорость неплохая 250-300мбит у комнате, в других 100-150, на улице может поймать около 20-40, что вполне неплохо. Но есть один нюанс, после подключения первые три дня работал без перебоев, сейчас вот около 5 раз на день перезапускаю роутер, потому что устройства не ловят беспроводную сеть (наличие сети есть - но сигнала нету). Подскажите, в чем проблема, в роутере, или же в провайдере, так как интернет падает, а роутер самостоятельно после возобновления не восстанавливает беспроводную сеть?

Вітаємо. Якщо у вас виникають проблеми з налаштуванням нашого обладнання, або потрібна консультація, ви можете звернутись на гарячу лінію технічної підтримки Mercusys. Email: [email protected];
      Телефон: 0 800 50-00-93, ПН-ЧТ з 9.00 до 22.00, ПТ з 9.00 до 21.00, СБ-НД вихідний.

• Сергей Петрович

Друже просто зайди у Маршрутизатор по його IP. У бездротове з'єднання. І Зміни канал на 4+ або 4 -. А в ідеалі на Android device завантаж з Play Market: додаток: WI-FI аналізатор. І подивись чи твоя Точка доступа котра вбудована у твій Марштутизатор вона не перетинає по графіку інші Точки доступу. Якщо перетинає то воно і повинен бути поганий зв'язок бо канал передачы данних працюэ то на твою Точку доступа то на точку доступа твого першого сусіда то на Точку доступа другого сусіда. Бо у Вас наприклад трьох вибраний один і той же канал. А потрібно вибирати вільний. А автоматичний канал це не зовсім правильна опція. Треба призначити мережевому адміністратору конкретний канал який найвільніший від сусідських Точок доступу.

Вітаю.
      Для отримання якісного WiFi сигналу рекомендуємо:
      1. Встановити найновіше програмне забезпечення, з офіційно сайту виробника, як на маршрутизатор, так і на клієнтське обладнання;
      2. Обрати найбільш вільний канал, наприклад за допомогою програми Wi-Fi Analyzer.

• Сергей Тарасов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Решил обновить свой старенький роутер на новый, гигабитный да ещё и с вифи 6… Если бы я его заказал за $3 то вопросов бы не было, но за такую цену он должен работать на порядок лучше! К мощности передатчика как будто бы претензий нет, но замирание сигнала (и это заметно на любых устройствах) это уже слишком. Подобное качество вайфай я встречал в начале 2000-х, когда роутеры только появлялись. Телевизор в соседней комнате показывает ютуб в разрешении максимум 480p, на 720p уже начинаются тормоза и подгрузки, такое впечатление что при любой нагрузке на более чем 1-2 устройствах роутер начинает захлебываться и не успевает раздавать интернет. При всем этом Speedtest показывает скорость в 90 mb. Что там инженеры намутили с конструкцией, что роутер в принципе не работоспособен, я не знаю, но они «смогли»! Про вайфай 6 говорит даже не ст0ит, т.к. даже с обычным у роутера большие проблемы
    Я бы рекомендовал взять любую другую модель любого другого производителя и можно сильно дешевле

Достоинства:
    Недостатки:
    Качество сигнала - 0/10

Вітаю.
      Максимальна швидкість передачі - фізична швидкість підключення у відповідності зі стандартом IEEE 802.11. Фактичні показники пропускної здатності та покриття WiFi мережі можуть відрізнятися в залежності від
      1 факторів навколишнього середовища, а також наявності будівельних матеріалів, фізичних об'єктів і перешкод,
      2 стану мережі, включно з інтерференцією сигналу, завантаженістю і шумовим забрудненням середовища, місцем розташування пристрою, складністю топології, перевантаженням мережі
      3 обмеження для клієнтського пристрою, в тому числі його продуктивності, розташування, підключення, якості і стану.
      Для отримання більш якісного сигналу рекомендуємо:
      1. Встановити останню версію ПО з офіційного сайту
      2. Вибрати найбільш вільний канал за допомогою програми Wi-Fi Analyzer;
      3. Мінімізувати кількість перешкод між маршрутизатором і клієнтським пристроєм
      Крім цього ми рекомендуємо, для додатків чутливих до якості трафіку: IPTV, онлайн ігри, використовувати дротове підключення

• Янкевич Андрей

Сергей Тарасов, а почему вы не пишите версию прошивки на которой работает ваш маршрутизатор? Вы обновляли ее до последней версии??

• Мурат Хасанов

Вам надо проверить как роутер работает на lan портах, необходимо позвонить провайдеру и проверить нет ли потерь пакетов на линии, сомневаюсь, что проблема с роутером

• Виктор
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Супер роутер по супер цене, поменял роутер так как все устройства в квартире с Wi-Fi 6.
    Русское меню, настройка заняла меньше минуты.
    Сигнал отличный и стабильный.
    Рекомендую, по этой цене с Wi-Fi 6, точно нет вариантов.

Достоинства:
    Русское меню настройки.
  • Олексій
    Продавец: Rozetka

Придбав, налаштував і забув про нього!

Достоинства:
    Просте налаштування, керування і налаштування через додаток.
    Недостатки:
    Один індикатор на всі випадки ( але це особисто для мене)
  • вадим
    Продавец: Rozetka

Через 2 місяці роботи перестав працювати, після перезавантаження вмикався, допомагало хвилин на 10. Потім вирішив скинути до початкових налаштувань, після чого уже 2 місяці працює безперебійно, далі час покаже

Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Якість
  • Володимир
    Продавец: Rozetka

Далеко не найліпший варіант, є дешевше і з кращею якостю

Достоинства:
    не бачу
    Недостатки:
    не якісний пластик, запрацював тільки після перепрошивки (но це таке), сигнал буває губиться на декілька секунд