Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Игровая консоль Microsoft Xbox Series X (RRT-0009)

Код:  347295939
Оценка пользователей 4.94/5
на основе 34 отзыва
  • 5 звезд
    15 оценок
  • 4 звезд
    1 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Юрий Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Есть вопрос. Консоль пришла в коробке не похожей на строгую коробку XBoxa. Пломбы на коробке были не зводские и её вроде открывали. Она точно не б/у?

    Достоинства:
    Сравнительно дешёвые игры, мощная.
    Недостатки:
    Подозрения по оригинальности приставки не б/у ли.....
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Запевняємо Вас, що у нас в продажу тільки оригінальна продукція.
      У разі виникнення додаткових питань зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.

  • Юрий Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    С виду всё хорошо.

  • Новосад А***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Гарна консоль

    • Андрей М***

      Андрій, привіт. Підкажи будь ласка. Я чув, що на консолі іксбокс проблеми с мовною озвучкою укр. і рос. Це правда і якщо так, наскільки?

  • Віталій Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Хкоробка дуже сподобалась, доставка на 5 балів, обслуговування теж топ.

    Достоинства:
    Строгий дизайн, на порядок краще аніж днищенска плойка.
    Недостатки:
    Відсутні
  • Сергій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Все добре

    • Алексей С***

      можна з вами пограти?

  • Віталій О***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Купляв майже рік тому. По дизайну вона просто шикарна. Друга причина, це збірка і компоновка внутрішніх компонентів консолі. Не використання рідкого металу у охолодженні процесора, як у конкурента, це мабуть третя причина.

    Достоинства:
    Якісна консоль, Game Pass, зручний геймпад.
    Недостатки:
    Немає
    • Виталий

      , с "шикарного дизайна" я просто выпал - это просто чёрная коробка . С пс5 и рядом не стояло это чудо, с ужасным старым геймпадом, которым был ещё в прошлом поколении, с таким же старым меню, без экслюзивов и нормальной оптимизации)) В пс5 только берёшь геймпад в руки и пробуешь вибрации с адаптивными тригерами, понимаешь, какой это уровень, а про экзы Сони даже говорить не нужно, они с кучей наминаций и становятся играми года) А геймпасс боксовский давно опередила подписка пс со своим каталогом игр, в котором 460 игр, включая экзы Сони, 3 игры дополнительно дарятся на аккаунт каждый месяц, а в делюкс подписке дополнительно 150 классических игр есть)

    • Віталій О***

      Ну так, таке враження, що хороший відгук про Xbox, можна писати тільки з дозволу секти сонібоїв. Я ж не лізу писати свою думку у відгуки про соні. І навіть якщо написав би, то це не був би критично оцінений відгук, я з повагою ставлюся до PS5.
      І ще питання - у вас там що, є своя ботоферма?))

    • Владислав

      Улыбнуло о приминении жидкого метала у конкурента)
      Удачи в регулярной смене термопасты)

  • Яна С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Все супер , краще рішення купити консоль замість ігрового ноутбука) графіка супер , взагалі не лагає

    Достоинства:
    Багато пам'яті, можно грати на найвищих ігрових налаштуваннях
    Недостатки:
    Немає
    • Максим П***

      Це ілюзія, про найвищі настройки. Але якість точно хороша за ці гроші

    • Антон С***

      Да так как же как и на плойке
      Хотя боксыч больше по душе как минимум дизайном

    • Юрий С***

      Все правильно пишите але з з пам'яттю ви не праві. 4-5 ігр і все. Прийшлось викинути ще 12 тися гривень щоб купити розширення на 2 терабайта. Це 15 ігр.( Не забувайте що більше третини треба залишити на обновлення та сохранения ігр).

  • Сергей
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Ожидание скорейшего открытия представительства в Украине.

    Достоинства:
    Современная приставка
    Недостатки:
    1.Сбой ПО при попытке регистрации с использованием номера телефона.2.На упаковке картинка и надпись FORZA HORIZON 5.Сама игра или ваучер на игру отсутствуют. 3.ОТсутствие представительства в Украине.
    • Александр Г***

      Це просто реклама гри. На рахунок того що немає нормального офіційного онлайн магазину с іграми в Україні, це не є проблемою купуйте в інших регіонах світи: Аргентина, Турція, там ціни дешев.

    • Дмитрий Д***

      Брав в іншому місці, також здивувало що на картинці гра, але то просто картина.

    • Дмитрий С***

      Александр Гайдук, какая ещё реклама игры?! Написано в наименовании товара, название консоли игра! Это значит - бандл! Игра либо уже установлена или проплачено, на консоли, либо спёрли ваучер или код с игрой.

  • Оксана У***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Все чудово! Дитина та чоловік у захваті! Використовуємо не лише як ігрову консоль. Дивимося також фільми! Зображення та звук хороші, чіткі! Джойстик зручний! Жодного зайвого шуму консоль не видає! Інколи нагрівається, якщо довго (більше 2-х годин підряд) грати!

  • Евгений Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Просто класс. Неможливо порівняти з компом. Інший рівень.

    Достоинства:
    Game Pass(Turkey)
    • Дмитро

      Євген може підказати, як купили геймпас у Туреччині?

  • Анна С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Приставка топ, як раз те що очікували. В 4К видає обіцяні 60 фпс (форза, фіфа, код), hdr режим радує.
    не гріється, не шумить.
    окремий плюсик в карму за game pass (не перевага цієї консолі конкретно, але взагалі xbox) - доступно більше 100 ігор, з яких більша половина цікавих і дорогих

    • Дмитро С***

      Вона не підтримує 4к зображення.Тільки в 2к.

    • Дмитро С***

      Вибачте залишив відгук не на тій приставкі.

    • Антон С***

      Она поддерживает 4 к как бы
      Даже в описании товара это написано
      Не вводите людей в заблуждение

  • Чалий О***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Чудова консоль!

    Достоинства:
    Потужність, компактність, мінімалістичний дизайн, Майкрософт Гейм Пасс, легкість в налаштуванні і зручність
    Недостатки:
    за три місяці недоліків не помітив
  • Андрей С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Огонь

  • Татьяна Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    хорошая приставка, очень много игр на все жанры и любой вкус

    Достоинства:
    очень много игр
  • Руслан К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Приставка бомбезная, дети очень рады. Все как обычно быстро и удобно приехал купил забрал. Из минусов оплата частями от приват банка не всем доступна (будьте внимательны), но это вопросы не к Розетке а к Приват банку.

    Достоинства:
    Все супер
  • Артем
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Звичайно, топ. Багато ігор, цікавий інтерфейс, але треба звикнути. Налаштування аккаунту та всього іншого займає якийсь час. Зі швидким вайфаєм, качає ігри супер швидко. Гейм-пасс, як головний смаколик, з обширним ренджем усіляких ігор, особливо культові, які запам'яталися ПК гравцям. Супер зручний джойстик.

    Достоинства:
    Багато
    Недостатки:
    Майкрософт аккаунт та їх зай*оби
    • Віталій

      Уточніть для аматора: я купую консоль і ще потріьно щомісячну підписку, щоб мати можливість качати ігри, вірно? Але там "стандартні" ігри, наприклад, якщо я хочу FIFA, мені потрібно платити окрему суму?

    • Виктор К***

      Віталій, підписка дає доступ до онлайн та xbox колекції ігор, дивіться яка вона в інтернеті, але ви можете просто купувати ігри, що вас цікавлять і на дисках і в магазині на самій консолі, просто не граючи в онлайн режими. А морока з аккаунтами це купівля ігор через Аргентину або Туреччину

    • Матвій Г***

      Так купляй ігри на дисках

  • Ярослав Г***
    Продавец: Rozetka

    Я повністю задоволений! Чудова консоль

    Достоинства:
    Швидке завантаження: NVMe SSD значно скорочує час завантаження та перемикання між рівнями.
  • Дзюба З***
    Продавец: Rozetka

    В целом это отличная консоль. Как по мне, лучше ПС5 во всём :интерфейс, уровень шума, дизайн. Но, в отличии от той же ПС5 нет поддержки многих блютуз устройств а также обычных,проводных наушников. Некоторые наушники подходят, некоторые - нет. К примеру, у меня были китайские НОСО и они нормально работали пока не сломались, потом купил себе RAZER BLACKSHARK V2 и оказалось что XBOX нормально не выводит звук с микрофона.
    Так же, очень огорчает последние заявления Фила Спенсера по поводу цен и региональных ограничений :(

    Достоинства:
    Красивая, мощная, тихая.
    Недостатки:
    Совместимость с некоторыми гаджетами по BLUETOOTH, иногда танцы с бубном из-за Фила Спенсера.
  • Січкарук Р***
    Продавец: Rozetka

    Відверто кажучи не бачу сенсу існування даного пристрою, користувався як PS та і XBOX. Все таки в результаті повернувся до синіх. Причина проста, у мене є потужний пк, з яким в такій консолі просто немає сенсу. Щодо геймпаду взагалі не розумію, у нього собівартість перевищує ціну за Dualsense, але він повністю їй не відповідає. Ті хто будуть писати протилежне нехай з усмішкою далі купують батарейки постійно бігаючи за ними в магазин, або ж купують акумулятор за додаткові кошти, це ж куди краще, а ніж просто купити ще один геймпад і запхати його в док станцію. Тригери штука спірна, адже в мультиплеєр і справді з ними не комфортно грати, але що стосується інших ігор то жодних проблем. А якщо коротко XBOX справді програє в плані дизайну(інтернет інженери кричать про охолодження, для мене то все на рівні слухів), також варто додати, що геймпад не дуже в порівнянні з прямим конкурентом (можете хоч на стіни стрибати, але правди нікуди діти). Так на території синіх зараз мало ексклюзивного контенту, але навіть при такій пустельній погоді, відеоігри на ПС викликають куди більше приємних емоцій, гарно знаю про що пишу. XBOX можна брати для колекції або якщо у вас немає потужного пк, що я не зовсім розумію, адже якщо ви змогли надибати 25000 гривень, то можна надибати ще 10000, а то і більше. Зібрати бюджетний або середній пк і мати суттєву бібліотеку ігор(PC GamePass і т. д.) Читав коментарі з приводу шутерів, не можу уявити, як на геймпадові в подібне взагалі грати) На пк в тисячу разів зручніше) Тому дивно бачити такі речі в вигляді порівняння)

    Достоинства:
    Видає гарну картинку за свої гроші, непоганий метал. Консоль справді хороша, особливим плюсом можна згадати Аргентину, шкода що посмертно
    Недостатки:
    Сміттєві відеоігри від внутрішніх студій, відсутність повноцінної підтримки нашого регіону та платіжних систем. Контролер просто жахливої якості (шумний та без акумулятора).
    • Володимир Г***

      Мені завжди подобались такі коментарі. Типу я такий байдужий до цієї консолі, що аж напишу цілу поему про те, наскільки мені вона не потрібна)))

    • Василь

      Можна було завершити на тому що у Вас є потужний ігровий пк. В мене ж для роботи ноутбук від епл, а для ігор пс5. А от з останнім анонсом Сталкеру - спробую і нову коробку від майків. Нахіба мені збирати собі якийсь гроб, щоб займав місце щоб ще й сидячи за столом бавитись щось там? Купив коробку, пограв у що хотів - продав (або ж залишив у очікуванні 2025 року, якщо доживем). Єдине з чим згоден - при ВЖЕ наявному потужному пк, сенсу в коробці вже не так і багато. Але оці консолесрачі...я думав вони в минулому. Але забуваю що завжди підростає нове покоління ультрас тієї чи іншої сторони :)

  • Денис Т***
    Продавец: Rozetka

    Багато браку, кроссплей, платний онлайн (чого немає на ПК), FSR милить картинку, графічно гірша ніж xbox one x в таких іграх як far cry 5-6 нажаль(((

    Достоинства:
    Тиха і холодна
    Недостатки:
    Кроссплей, платний онлайн,fsr
  • Віталій М***
    Продавец: Rozetka

    Больше года играл в «Аргентине», оплачивал сабскрипшен и игры украинской картой. Видимо, что то поменялось в системе оплат, карта слетела, прикрепить ни одну из карт больше не могу. Обратился в саппорт, где по итогу я еще и виноват оказался, что нарушаю лицензионное соглашения, покупая игры не в своем регионе, в общем сказали что могут еще аккаунт заблочить. Не рекомендую пока не появится официально в Украине

    Достоинства:
    Приставка как приставка, дешевый гейминг
    Недостатки:
    В Украине официально не может использоваться
    • Денис Ш***

      Що за дурня, просто берете в Туреччині тепер ігри, да і все.

    • Дмитро Ш***

      Аргентину у всех заблочили. Я через зарубежный сайт покупаю ключи на турецкую подарочную карту оплаты (XBOX LIVE GIFT CARD TRY), активирую её (reedem code/gift card) через ВПН (Турция) с браузера компа/телефона на офф. сайте Microsoft и как только она активируется, снова через ВПН (Турция) с браузера компа/телефона покупаю игры/подписки на офф. ТУРЕЦКОМ сайте Xbox. Через магазин с консоли таким способ купить нельзя, только через браузер компа/телефона. Покупаю карту на 300 лир (геймпас ультимейт стоит 209), получается примерно 500-550 грн в итоге, что конечно не оч выгодно по сравнению с прямой покупкой с консоли, но зато остаются еще лиры на игры. Которые по скидкам стоят очень дешево.

  • Максим Ц***
    Продавец: Rozetka

    Топова приставка . після Xbox one s просто топ , нове покоління працює досить тихо якість зображення на вищому рівні

  • Юрий С***
    Продавец: Rozetka

    Нема Української локалізації. Всі говорять "все чудово",мабуть ті хто консоль і в очі не бачив. При першому включенні консолі, неможливо її зареєструвати, по простій причині-нема Українського регіона.Рееструеш через третю країну, Розчарування. 2) Всі говорять що вона холодна-БРЕХНЯ. Через 20-30 хвилин гри ,корпус нагрівається до 50-60 градусів, а вентилятор видуває гарячий як з печі воздух.

    Достоинства:
    12-15 терафлопс.
    Недостатки:
    Нема Української локалізації.На джойстику нема мікрофона,
    • сергій

      Що? Українська локалізація є з листопада 2022 року.
      Стор знаходиться у тестувані, та вже доступен для ПК.

  • Віталій
    Продавец: Rozetka

    Володію консолью з релізу, тобто вже 3 роки
    повністю окупила себе і до сих пір дуже задоволений купівлею
    GP і магазин в Аргентині просто класс
    рекомнедую

    Достоинства:
    набір ігор, продуктивність, зручність
    Недостатки:
    відносно
  • Назар Г***
    Продавец: Rozetka

    Від покупки в захваті, так немає регіону Україна поки що але це має свої плюси для прикладу купили 3 частини Metro Exodus за 37 грн … вона безшумна і дуже потужна

    Достоинства:
    Великий накопичувач, безшумна
    Недостатки:
    Немає
  • Вадим
    Продавец: Rozetka

    Перший досвід з ігровими приставками. Все влаштовує.

    Достоинства:
    Xbox
    Недостатки:
    Занадто вдала консоль від майків, дуже сильно бісить сектантів з клану sony...)))
  • Стас Ш***
    Продавец: Rozetka

    Никому не советую это барахло. Просто деньги на ветер, а про сами игры я вообще молчу, невозможно играть нормально, везде какие то недоработки, баги.

    Достоинства:
    Нет
    Недостатки:
    Даже не думайте о покупке
    • Дмитрий Д***

      Жодного аргумента, лише антиреклама. Консоль працює, не гріється не шумить, дешевий геймпас, дешеві ігри через інші країні, все оптимізовано, на відміну від пк де всі релізи проблемні спочатку та лагають.

  • Евгений Б***
    Продавец: Rozetka

    Хочу такую пристакву но после войны, все за ЗСУ.

    • Олександр

      Задонатити на бусiк для оливок завжди встигнеш, а життя одне, треба брати Xbox якщо можливiсть присутня.

  • Віталій
    Продавец: Rozetka

    користуюсь даною конслькою більше року - все супер
    тиха, потужна
    також вдома маю другу консоль, тому налаштував домашню консоль і маю на двух аккаунтах повну бібліотеку

    Достоинства:
    дизайн, геймпасс, зручність користування, турецький регіон (хто знає - той знає)
  • Яровой А***
    Продавец: Rozetka

    У меня младшая версия series S, она прекрасна. Но X еще лучше! С местом на диске конечно важный нюанс, ну и больше фпс в определенных играх, 4к... с учетом, что разница между ними сейчас 8к, то имеет смысл брать сразу старшую, отличная консоль.

    Достоинства:
    Топ
    Недостатки:
    Нет годовара (лол)
    • Тим П***

      Челы не выкупили рофла про год оф вар)
      5 людей которые поставили дизлайк,загуглите хотябы кто такой "продавец *****" и как он в одном ролике мб 20 минут рассказывал,что пс лучше потому что там выйдет год оф вар.

  • Андрій С***
    Продавец: Rozetka

    Користуюсь 1 рік. До того часу була Xbox one X. Некст-ген відчувається на іграх, що вже вийшли після series x/s . Але і на попередніх іграх за рахунок ssd гра відчувається по новому. Порівняно з ПС5 тут універсальний дизайн під любий інтер'єр, надійний геймпад на батарейках чи акумуляторах і ще величезний за Гейм пасс

    Достоинства:
    Топ консоль, Гейм пасс, зовнішній вигляд, надійність геймпадів ціна/потужність
    Недостатки:
    Не виявив за довгий час користування
  • Руслана
    Продавец: Rozetka

    грала 1 раз - дуже круто

  • Яна Т***
    Продавец: Rozetka

    не відчула некстгену, вибачте, але чого вартий тільки один геймпад ц пс5

    п.с. не хотіла образити почуття вікневих

    Достоинства:
    немає переваг над ПС5
    Недостатки:
    немає ексклюзивних ігор як у ПС5
    • Олег

      xbox берут из за региональных цен и гейм паса. ГП алтимейт на три года через Турцию стоит под 2к гривен. Очень много игр через другие регионы доступны кратно дешевле чем на ПС.

    • Владислав Т***

      Так у пс5 теж ексклюзиви на пк виходять))
      А так не варто розводити суперечки що краще...
      Хбох це хороша альтернатива пк(який стоїть як пс5 і хбох разом взяті за такі потужності) ПС бере ексклюзивами(які по новій політиці Соні на пк теж будуть)
      + Тримайте в голові те,що Майкрософт викупили багато студій і в них в майбутньому будуть теж ігри яких на ПС не буде (по офіційний інформації,TES 6,Hellblade 2,та багато інших будуть ексклюзиви хбох -пк,і якщо Microsoft викуплять таки Activision blizzard,то можливо і CoD буде ексклюзив хбох,але це наврядчи
      Тому в цьому поколінні якби я і сам не хотів собі ПС,хбох вигідніше та поки виглядає цікавіше

    • Олексій З***

      та по суті крім геймпаду в пс 5 більше нічого такого і немає) тільки ще й сама консоль здоровезна і виглядає як буріто.

  • Максим М***
    Продавец: Rozetka

    - Моя первая консоль после 15+ лет КВМ Более 15 лет

    - Так как у меня не было консоли, я сравнивал терафлопсы и они были в пользу xbox. Сравнивал историю консолей обеих лагерей, понял что эксклюзивы очень крутые у сони, смотришь прохождение как фильм и это правда, но для меня это не так важно в целом. На PS дороже игры и даже новая подписка по аналогу game pass не совсем game pass конкурент, очень большое отличие в наполнении подписки. PS 5 сама по себе дороже чем xbox series X. У sony лучше репутация, кредит доверия в целом но это относительный параметр и требует отдельной статьи, а я обещал тут коротко = ) . И опять таки повторюсь я выбирал первую консоль в своей жизни, как чистый лист. Если бы у меня был какой то бэкграунд, возможно принимал бы другие решения.

    Геймпад, первый геймпад на котором научился играть был dual sense на пк, соответственно у меня с ним многое пережито и руки уже знаю, что такое геймпад. Я очень много наслышан, насмотрен и в общем и целом об этом много тем, насколько крут геймпад XBOX, идеальная эргономика, хват удобство и сам в это искренне верил. И да геймпад не плохой но не так как о нём говорят, не закидывайте помидорами, он хорош, правда хорош. Диагональные стики я оценил. Но как ?! почему ? почему он такой маленький, задние курки настолько небольшие что не покрывают площадь соприкосновения одной фаланги пальца, и при хвате самого контроллера всё время хочется, что бы он был чуть больше. И это было бы удобнее. У меня появились мысли, что контролер по своей размерной части, делался для подростков/детей. И да, меня наоборот НЕ раздражают щелчки кнопок, мне на это холодно. И я в тоже время не понимаю почему все приводят это как проблему а не то о чем уже сказано выше. Геймпад sony мне понравился больше. Но не скажу, что он лучше. И там и там есть свои плюсы и минусы.

    Сама консоль по графике и производительности пока что превзошла ожидания, интерфейс ещё осваиваю, говорить о нем пока не буду. Единственное он не так плох как о нем говорят. В общем в целом, покупкой доволен. Xbox меня устраивает более чем.

    В планах на ближайшее будущее, недели :
    Оклейка виниловой пленкой в стиле HALO . Для защиты от пыли и царапин.
    Установка пылевых фильтров на отверстия забора воздуха
    Установка силиконовых заглушек на неиспользуемые разъемы

    Достоинства:
    Эффектная упаковка. Много игр в gamepass (докупается отдельно). Очень хорошая графика, и стабильные 120 fps (счетчик кадров использовал встроенный в своем мониторе). Графика сильно лучше чем на моем среднем ПК с RX580 8Gb. Удобство и производительность.
    Недостатки:
    Остаются отпечатки пальцев на матовом покрытии. В остальном минусов нет.
    • Данил Б***

      Ну извини, сравнивать консоль и пк с rx580 это глупо

    • Алик

      Геймпад от xbox one был идеальным по размеру,но на Xbox siries они решили уменьшить и уже не то,если есть желание приоритете от Xbox one он подходит к siries но их уже мало в продаже