Отзывы покупателей о Маршрутизатор Mikrotik hAP ax3 (C53UiG+5HPaxD2HPaxD)

21 отзыв

Код:  372620445

• Сергій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Не поганий роутер. Добре тримає навантаження 4х пристроїв по кабелю. Але wifi слабкий, хоч і візуально потужні 2 антени. Вже на відстані 6 метрів з перешкодою в одну стіну- швидкість інтернету по 5 Ггц знижується до 110 мбіт/с, хоча старий Asus RT-N65U дає 250 Мбіт/с. А в саму дальню кімнату взагалі не достає. Тому не знаю для кого цей пристрій підійде за 140$(!): для будинку - слабкий вай фай і дуже важке меню налаштування; для офісу - 4 розʼєми для Lan замало. На всім відомому китайському маркетплейсі роутер, навіть від Xiaomi, за 80-90$ буде на багато потужніший.

Достоинства:
    Дуже гнучкий для налаштування будь-якого функціонування
    Недостатки:
    Зависока вартість. Слабкий wi-fi передавач
  • Олександр Желницький

норм штуковина

• Богдан Штех
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Проблем не возникало, всё отлично работает с минимальными настройками

Достоинства:
    Работает )
  • Василь Костирко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

на фото дані про ліцензію. в попередньої версії з ВайФай5 рівень 4. Наразі я не знаю що це означає.
    Попередня версія тут ссылка

Достоинства:
    має лампочка на мережевих конекторах
    Недостатки:
    настройки суттєво відрізняються в порівнянні з версією на ВайФай5 і це стало для мене несподіванкою
    • Игорь Стариков

чим вище рівень ліцензії - тим краще, у 6-й немає ніяких обмежень, хоча навряд чи їх Ви відчували і на 4-му рівні.Тут вже йже 7-ма версія RouterOS, тому і налаштовується інакше.

• Глинський Юрій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

надійний роутер, два діапазони wifi працюють ідеально. якщо розглядати в парі з упсом, потрібно брати на 2А (на слабших упсах буде перезавантажуватись,), на одному упсі з ONU працювати не буде.

Достоинства:
    надійний
  • Олександр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Періодично раз на 1-2 тижні зникає wifi. Точніше сам wifi є, але підключитися до нього неможливо - пише невірний пароль. Допомагає тільки перезавантаження.

• Дмитро

Така ж проблема з точкою доступу на 2.4 ГГц - в моєму випадку хтось зачіпає антени і потрібно їх одна від одної подалі відсунути - моментально починає працювати

• Олександр

Користувався величезною кількістю mikrotik різних моделей, була схожа проблема у найпершому ac lite, просто перепрошив його за допомогою netinstall - звичайною прошивкую з офіційного сайту - проблема зникла, вже 5 років пройшло, все ок.
      На всіх інших моделях таких проблем не було.

• Гость

В мене теж було 2 шт Hap ac lite (952 модель здається), теж ві фі відвалювався і 5 і 2,4 ГГц на кожному з них та на різних пристроях. Переписка з технічною підтримкою тривала довго, проблему не вирішено. Я продав один роутер, інший віддав і купив іншого бренду. Проблеми закінчилися та звернення технічну підтримку теж.

• Дмитро
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

купляв в якості гейту для основної домашньої мереже та резервного WiFi при відключеннях світла (мікротік висить на упсі).
    спочатку думав, що потрібно буде морочитись, щоб мікротік не різав швидкість на основну локалку, але він її і так не ріже!
    дуже хороше покриття WiFi

Достоинства:
    ніяк не урізає швидкість, хороше покриття на 100м2
    Недостатки:
    можливо, ціна
  • Виктор Сыченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

После недорогих роутеров до 2000 грн, то этот просто бомба. В нем есть все что нужно, очень широкий спектр настроек в целом нацелен на профессиональную аудиторию. Непонятно правда зачем в нем USB-порт так как жесткий диск он не обнаруживает.

Достоинства:
    Все отлично, все понравилось
    Недостатки:
    Не видит жесткий диск подключенный через USB
    • Ярослав Николаев

Поднять резервный канал через свисток 4G , очень даже нужная штука.

• Богдан

Диски він бачить. Підтримуються файлові системи Fat32 & Ext4. System -> Disks.

• Руслан Пырч

USB порт для 3G/LTE модемов

• Володимир Остапець

У мене були
    Linksys, Cisco, tp link, huawei
    Все мимо.

Нарешті я знайшов топовий роутер !!! Бімба!

• Гость

І як вам ця "Бімба"? Часто заходите в налаштування з травня цього року? Чесно скажіть, двічі на тиждень або частіше в адмінку заходите?

• Володимир

Порівнювати Cisco і мікротік, це як порівнювати муху зі слоном, краще б не писали того, в чому не розумієтесь.

• Андрей Петров
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Необхідний був роутер для квартири 120 м2 в монолітно-каркасному будинку. Був AirPort Extreme, але у віддалених кімнатах він видавав швидкість близько 20 мегабіт. Думали обʼєднати цей Microtic з AirPort в одну мережу для кращого покриття, але вистачило його одного.
    Біля роутера швидкість до 500 мегабіт (AirPort давав до 400), у віддалених кімнатах близько 70.
    Десь писали, що він складний у налаштуванні. Насправді, вставили кабель, ввели пароль від вайфай, який на ньому написаний і все.

• Денис Шумило
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Мікротік - він і в Африці Мікротік! Чудовий апарат з купою можливостей. RouterOS level 6 - максимум наворотів за свої гроші. Можливість підключати LTE модем. Гігабіт по кабелю тримає як рідний. Проте навіть на WiFi 6 на своєму ноуті (Lenovo Legion) я не зміг отримати швидкість вище 500 Мб/с. Можливо виправлять в оновленнях ОС.

Достоинства:
    Потужний і гнучкий в налаштуваннях
    Недостатки:
    Для нормальної роботи WiFi потрібні дуже витончені танці з бубном. Апарат не для чайників.
    • Олексій С.

Як завжди хтось та напише зі зверхністю про «не для чайників»)))

• Віталій Л.

Я теж чекав, поки вони виправлять Wi-Fi, тільки в мене окрім швидкості, ще проблема була з короткотривалим пропаданням Wi-Fi. Технічна підтримка запросила файл і повідомила, що ві фі пропадає через конфлікт додатку whatsapp, що його треба видалити і все. Але вони вирішують це питання. Я потерпів це до наступного оновлення , вони не виправили, я купував Keenetic і забув про проблеми з ві фі. Микрот май же рарна штука, але його варто брати без віфі, а в якості віфі використати тоску доступу.

• Антон Вовк

MikroTik топ!

• Владимир
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

это Mikrorik ! Теперь с WiFi 6 и USB 3:))))

Достоинства:
    таки да!
  • Андрей Клочко
    Продавец: Rozetka

Решил взять эту модель для чисто покрутить в руках и поиграться с возможностями WIFI для офиса (400 кв.м) из 30 человек у которых еще стоит dir300 ,в основном всегда ставил модели микрота RB951Ui (в качестве wifi стоит ubiquiti ) на котором было до 100 пользователей ,10-ки туннелей ,vlan,vpn и т.д хватало за глаза.
    отпишусь после месяца пользования.

Достоинства:
    Всё как всегда стабильно и банально)!
    Недостатки:
    Не заваривает чай)
  • Віктор
    Продавец: Rozetka

Виконує всі заявлені функції, налаштував все як мені потрібно, dual wan з робочим dst-nat'ом. З моменту покупки не перезавантажував ні одного разу. З wi-fi теж все легко налаштувалося і на 2.4 і 5 ghz. Едине якщо скидуєте його в нуль, треба буде пекеджі на wi-fi завантажити окремо і доти не пабачите у себе цих інтерфейсів.

Достоинства:
    Router OS
  • Олексій С.
    Продавец: Rozetka

Опис інтерфейсів вводить в оману. Я розумію, що мікротікбої можуть і погуглити, але писати що 1 ван порт і 5 ланів усе ж трохи не правильно, тут або 1ван 4лан або 5 ланів, а не 6, як можна подумати. Ще й картинку полінилися додати.

Продавец: Rozetka

Гарний маршрутизатор, але не для звичайного користувача.

• Ростислав Н
    Продавец: Rozetka

По работе часто сталкиваюсь с микротиками, уже лет 10 как, и до сих пор понять не могу зачем людих покупают их домой. Прошивка классная для тех кому нравится все держать на ручном контроле, но в 99% случаев это забивание гвоздей микроскопом. Наигравшись потом на Б/У месяцами валяются никому не нужные. Думай те.

• Ігор Манзій
    Продавец: Rozetka

Подключил гигабитный интернет и оказалось что мой предыдущий роутер ссылкане потянул его, как мне сказали изза 'слабого процессора'. Что ж, приобрел данное устройство и столкнулся с проблемами, вай фай сети через некоторое время тупо пропадали, иногда это сутки, иногда пару дней, хотя роутер продолжал функционировать и раздавать интернет по кабелю, в логах не было никаких ошибок. Поднять вай фай помогала только выключение/включение вай фай интерфейсов либо перезагрузка устройства. На форумах микротик обнаружил, что я не единственный с такой проблемой.
    Пока отложил до лучших времен, возможно с новыми прошивками исправят

Достоинства:
    Широкий спектр настроек, работа по Ethernet (LAN), внешний вид.
    Недостатки:
    Сырое железо или прошивка
    • Александр Выговский

Аналогичная ситуация, пока что лечится перезагрузкой)))

• Дмитро А

В прошивці 7.10.2 ніби вже виправили. Але я залишив авторебут кожні 2 доби

• Ігор Манзій

дякую, потестую

• Дмитро Гостренко

Поки що максимум на ньому бачив 860 коли мережа провайдера більш розвантажена

• Денис Б.

Видел и 900 и чуть выше.
      Пробовал разных провайдеров, не все обещанный гигабит выдают оказывается.

Продавец: Rozetka

Лучший роутер из ВСЕХ, существующих на сегодняшний день.

Достоинства:
    Качество, возможности.
    Недостатки:
    Ин нет.
    • Алексей Новиков

Сейчас владельцы SRX и ASA грустно пошли в направлении корабля(

И да, ради справедливости, комментарий отправлен через hAP ac3 LTE6.