Молочная смесь Milupa Детское молочко 3 600 г (5900852025532)

Отзывы покупателей о Молочная смесь Milupa Детское молочко 3 600 г (5900852025532) 38

прекрасная смесь
Смесь очень хорошая. Малышу очень нравится и не вызывает алергии. Пользуемся 3-й до этого использовали 2-ку. Будем переходить через месяц на 4-ку.
По параметру цена/качество конкурентов нет.
Достоинства: пользуемся с 3 месяцев,очень неплохая и цена устраивает
Пользуемся етой смесью с рождения.. Нам она подошла, пожалуй единственная от которой нет аллергии
Достоинства: Быстрая доставка хорошее качество.. Все упаковано аккуратно, без разрывов)))Заказываю уже более пол года всем довольна
Дитині 1,3 роки. Вже три місяці малюк споживає це молочко. Їсть із задоволенням з ним засинаємо. Стул нормальний проблем немає.Рекомендую!!!!
Достоинства: Ціна. Якість
Недостатки: Не знайшла
Дякую продавцеві за оперативність. Все добре, якісне, і дешевше як в магазині.
Достоинства: Суміш хороша, швидко готується, моєму малюку 1 рік та 3 місяця, і на цій суміші майже з народження. Добре перетравлюється та не викликає алергії.
Недостатки: На мою думку не має недоліків, хіба ціна...
Користюємось цією сумішшю постійно, доступна ціна, малюк їсть із задоволенням. В останньому замовлені одна коробка була продерта, але всередині все ціле. Доставка швидка
Достоинства: Ціна, якість, не викликає алергію
Недостатки: Нема
спочатку замовляли Хіпп, потім перейшли на Мілупу, бо таки дешевше. Якість хороша, замовляю напевне раз сьомий по 5-6 пачок. Ціна нижча, ніж в наших торгових мережах і в нас є тільки 1 і 2, а 3 і 4 для старших діток немає. Рекомендую.
Достоинства: ціна, завжди в наявності, якість
Недостатки: немає
Хороша суміш, малому підходить. Брали, коли була безкоштовна доставка, та й ціна менша, ніж у місцевих магазинах.
Достоинства: Нам підходить
Недостатки: -

Достоинства