Отзывы покупателей о Лосьон MinoX 15 для роста волос и бороды 50 мл (4820146410237)
- Олександр Ж***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Количество в упаковке: 1. Объем: 50 мл
Користувався 7% три місяці , потім купив цей і проблем не було , сьогодні відкрив банку , на піпетці і в банці якісь кристали і утворився осад , так наче зіпсувався , і перестав пекти після дермолоррера. Тепер не знаю чи безпечно далі ним користуватись , більша половина банки залишилась , колір доречі теж змінився ..
- Достоинства:
- Не встиг зрозуміти , так як товар зіпсувався
- Недостатки:
- Товар сумнівної якості , зіпсувався , не використав і пів банки.
- Виктор К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Количество в упаковке: 1. Объем: 50 мл
Товаром доволен. Спасибо
- Анатолій Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Количество в упаковке: 1. Объем: 50 мл
Нічого не дає після 7%, як і писав що і 7% це як у кіркланда 5% теж саме, тільки це дорожче
- ВладОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Количество в упаковке: 1. Объем: 50 мл
За три недели результат нулевой. Скажу больше, от 5% киркленда результат был уже спустя неделю настоящий моноксидил сушит кожу и лицо начинает немного облазить, с вашей ерундой ничего подобного не происходит. Запах миноксидила присутствует, но скорее всего это просто обычный 5% киркленд разведенный с водой и продаётся типа как 15% и по завышенной цене. Бутылочка реально - дешевый Китай с красивой наклейкой, крышка (пипетка) закручивается криво. Деньги на ветер
- Достоинства:
- Нет
- Недостатки:
- Не работает, обычная бодяга
- Анатолій Б***
Тоже нулевой був результат від 7% декілька тижнів, зараз 30% розлив і ще на декілька днів залишилось, волосся на щоках вже чорне
- Анатолій Б***
А спустя більшеь3 тижнів ефект є?
- Станіслав Н***
Сушить шкіру спирт! Причому неякісний товар,а міноксидил забезпечує покращення кровопостачання,через що стимулюються волосяні фолікули. Все залежить від концентрації,яку ви побачите у вигляді покращення
- Оксана Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Количество в упаковке: 1. Объем: 50 мл
Моєму чоловіку допомогло. Результат було видно після першої ж баночки.(купляли комплекс на офіційному сайті) другу баночку вже купили тут.
Після нього дуже багато зьявилося пушкового волосся.результатом задоволенні.
все це індивідуально,комусь може і не підійде,але спробувати треба.- Достоинства:
- Дієвий
- Недостатки:
- Незнайшли
- Виталий Г***Продавец: Rozetka. Количество в упаковке: 1. Объем: 50 мл
Гарна реклама і коменти НЕ СПРАВЖНІ - пуста трата грошей і часу. Купили 2 набори ( вітаміни, шампунь і спрей) , абсолютно відсутній результат у нас обох... Ми не маємо проблеми тотального облисіння, чи ще щось.. Окрім яскравої реклами , ніякого результату + сумнівний виробник (схожий на розлив в підвалі), одноразові баночки з Китаю і наклейки ручної роботи. Явно виробник ДЕЛЕТАНТ.
- Достоинства:
- Досвід
- Недостатки:
- Без результату
- Анатолій Б***
Це треба міноксидилом мазати, а шампунь це точно не мінокс який виросте з нічого
- Микита К***
ну я не знаю що у вас не так)
У всіх є результати
у когось більше у когось меньше
може генетично не закладена борода )
