Отзывы покупателей о Парфюмированная вода Morale Parfums Angel Sheree 30 мл (4820269862159)
- ЮЛІЯ М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Все супер! Доставка на висоті! Парфуми також!Рекомендую!
- ІннаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Стійкий, насичений, ніжніший ніж оригінал
- Дарья С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Запах непоганий, але з оригіналом схожості майже нуль. Якщо не порівнювати, то приємний, коричний, зимовий аромат.
- ОльгаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Купую вдруге. В перший раз аромат був мало схожий на AS, але теж класний, солодкий і приємний. Цього разу аромат здивував - вже ближче по нотах.
Також помітила, що під кінець флакону (через рік) аромат став стійкішим і більш шлейфовим (не очікувала, що і в бюджетній категорії таке буває)- Достоинства:
- Флакон, аромат
- Недостатки:
- В різних партіях може відрізнятись запах
- Наталия М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Мне пахнет вишней и йодом.запах меняется,и переходит в не приятный.но не душит.мне не понравился.стойкий
- Достоинства:
- Акция
- Недостатки:
- Не понравился
- Лилия П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Шикарний аромат! Дуже шлейфовий!
- ОльгаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
На Angel Share аромат не схожий - кориці з яблучним штруделем та рому тут не шукайте.
На старті це жуйка з дитинства, потім довго звучить ледь підкопчена ваніль, на фоні трохи квіткових нот та приглушена нота свіжого зеленого яблука. В базі нагадує базове молочко для тіла.
Відчуваю на собі вже 5 годин.
Наступного разу буду обирати щось з арабських аналогів, там зазвичай ноти співпадають з вказаними виробником.- Достоинства:
- стійкість, флакон
- Недостатки:
- оманлива назва
- Оксана П***
Ну взагалі в піраміді нот не ром , а коньяк, кориця, праліне, дубова кора. Тому він приємний , солодкуватий і ніжний. Дуже схожий до оригіналу Kilian Angel's share ( "Частинка ангела"). А от арабська репліка на даний аромат Khamra від Lataffa звучить дуже грубо , як на мене, так як в ній переважають мускусні і деревні ноти.
- Владислава К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Парфюм очень стойкий.достаточно одного пшика.с оригиналом не знакома.
- Достоинства:
- Стойкие
- Недостатки:
- Нет
