Все підійшло , дякуємо.
Джинси темно-сірого кольору, не чорні, та колір гарний. На заміри:вага 93кг, зріст 185см, навіть в поясі є місце, хто любить плотніше, то можна і 34/34 брати. Довжина супер, ще трохи і з запасом. Тягнуться.
Штани не погані, але, я писав питав який розмір мені взяти на зріст 182 і вагу 92кг. Сказали ХЛ. Взяв, і вони широкуваті, не так сидять як на фото тут. І ще один нюанс на них було багато ниток ворсу білих коли отримав, дуже все липне до них треба буде завжди чистити клейким валиком, особливо у кого тварини вдома.
Джинси темно-сірого кольору, не чорні, та колір гарний. На заміри:вага 93кг, зріст 185см, навіть в поясі є місце, хто любить плотніше, то можна і 34/34 брати. Довжина супер, ще трохи і з запасом. Тягнуться.