Картка Rozetka
Бесплатная доставка

Популярные отзывы в категории мужские ботинки, сапоги

Дмитро К***
Черевики топ , попередні , придбані в 2019 тут же , досі придатні до використання , раджу усім
сергій к***
файні чузи,дуже сподобались...
Тарас
Дуже зручне та якісне взуття. Тільки уважно з розмірами: майже завжди беру 43, але тут підійшов 44, причому впритул.
Сергей Б***
звичні, зрозумілі, в кого були, то все як завжди. зношуєш чи продавлюєш одні, купуєш інші і маєш те саме в це добре!!!
Олександр
Перше враження дуже позитивне, черевики виглядають якісними та красивішими, ніж на фото. І ця якість відчувається у всьому (на відміну від китайський товаришів), навіть коробка зроблена з міцного цупкого картону, знизу якої розміщена розмірна сітка, що стане в нагоді для майбутніх покупок. Не стримався та після отримання в пункті видачі назад повертався вже в них. Пересуватись по втрамбованому снігові було зручно та приємно, ноги не відчували жодного дискомфорту. Взуття безсумнівно тепле (вовняна підкладка та устілка роблять свою справу добре), при температурі повітря на вулиці -10 відчувалося, що і -20 для них не буде проблемою (якщо ви в теплих шкарпетках, звичайно). Я здивований, що за таку ціну може бути настільки хороша якість, та ще більш здивований, що дану якість забезпечив український виробник. Однозначно рекомендую для придбання, але врахуйте, що це відгук на щойно придбаний товар, тому про довговічність поговоримо іншим разом:).
Сергій
Прикольні тяги. Класичний зовнішній вигляд, стриманий. Пошито якісно. Розмір підбирав по таблиці, все підійшло. З приводу якості матеріалів - важко сказати, час покаже, трохи насторожує оте "частково виготовлено з перероблених матеріалів". Виходив на прогулянку в них хвилин на 45 в -15 градусів, по снігу - все ок. Підошва наче не дуже слизька.
Тимур
Відходив в таких більше 5 років , зимою, осінню і весною. Черевики топ, взяв їх знову) В старих ще міг би ходити думаю не один сезон, ніде не порвались ( крім шнурків), дуже якісні, але зовнішній вигляд трохи зносився(
Егор Д***
Взагалі нема питань до кросівок... Але опис звичайно невірний, матеріали всі синтетичні використані під час виробництва)