Перше враження дуже позитивне, черевики виглядають якісними та красивішими, ніж на фото. І ця якість відчувається у всьому (на відміну від китайський товаришів), навіть коробка зроблена з міцного цупкого картону, знизу якої розміщена розмірна сітка, що стане в нагоді для майбутніх покупок. Не стримався та після отримання в пункті видачі назад повертався вже в них. Пересуватись по втрамбованому снігові було зручно та приємно, ноги не відчували жодного дискомфорту. Взуття безсумнівно тепле (вовняна підкладка та устілка роблять свою справу добре), при температурі повітря на вулиці -10 відчувалося, що і -20 для них не буде проблемою (якщо ви в теплих шкарпетках, звичайно). Я здивований, що за таку ціну може бути настільки хороша якість, та ще більш здивований, що дану якість забезпечив український виробник. Однозначно рекомендую для придбання, але врахуйте, що це відгук на щойно придбаний товар, тому про довговічність поговоримо іншим разом:).
Прикольні тяги. Класичний зовнішній вигляд, стриманий. Пошито якісно. Розмір підбирав по таблиці, все підійшло. З приводу якості матеріалів - важко сказати, час покаже, трохи насторожує оте "частково виготовлено з перероблених матеріалів". Виходив на прогулянку в них хвилин на 45 в -15 градусів, по снігу - все ок. Підошва наче не дуже слизька.
Відходив в таких більше 5 років , зимою, осінню і весною. Черевики топ, взяв їх знову) В старих ще міг би ходити думаю не один сезон, ніде не порвались ( крім шнурків), дуже якісні, але зовнішній вигляд трохи зносився(