- Петро Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Проробив 3 місяці та почав видавати помилку «03» висока напруга на акумуляторі. З акумулятором проблем 100% немає перевіряли з іншим інвертором.
На акумуляторі 13.6в на інверторі 15В після чого він відключає акумулятор. Знову підключає і все по колу.
Завтра поїде в ремонт. Доповню після того як отримаю відповідь.- Недостатки:
- Швидко вийшов з ладу.
- Петро Г***
Після 3 тижнів повідомили що повернуть кошти - кошти прийшли на карту на наступний день.
- Юрій Я***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Користуюсь вже місяць, батарея Lifepo4 320 Ah, купував комірки і збирав сам, BMS JK-200A. У мене тепер світло є завжди, перемикається на інвертор чи мережу автоматично, заряду вистачає на годин 10-14 і більше, в будинку вмикаємо все що потрібно, окрім пральної машини. Робота інвертора відмінна.
- Достоинства:
- Чудова якість на ці гроші, дуже тихий.
- Недостатки:
- Поки не виявив
- Вадим Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
через три недели перестал работать
- Александр А***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Підключив акумулятор літій фосфат , постійно горить помилка 64. Буває працює нормально а буває бистроскідає напругу на інверторі при тому на акумуляторі напруга 13:3
- Достоинства:
- Покі нема
- Недостатки:
- Помилка 64
- Володимир К***
помилка 64 -низький заряд батареї
- Денис
Скорее всего вы выставили слишком высокое значение в пункте 20. поэтому он предупреждает 64 ошибкой о низком заряде батареи.
- ВячеславОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Купив цей інвертор і є проблема. Інвертор заряджає батарею до 100%, а потім інвертор під'їдає 10-30вт і заряд за півдоби-добу падає до 65%, після чого знов відбувається зарядка до 100%. В налаштуваннях є пункт (програма) 21 (Low DC warning recover and battery stop charging voltage when grid is available), яку не можна виставити вище 13,3В, хоча в інструкції максимальне значення 14,5. Чи є тут представник постачальника?
- Достоинства:
- Тихий
- Недостатки:
- Під'їдає батарею на холостому ходу (10-30Вт)
Експерт RozetkaДоброго дня! Рекомендуємо для консультації звернутися в сервісний центр.
- Юрій Я***
Любий інвертор буде споживати батарею, тому що він у режимі очікування, хочите щоб не споживало то потрібно вимикати. У вас батарея мала, якщо так швидко на халастому ходу розряджає, у мене на халастому споживає 1.8 А. це десь 23 Вт.
- Вадим С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Інвертор працює добре, нарікань немає, єдине питання, чи правильно розумію що друга лампочка індикації повідомляє про заряд, і коли батарея заряджена, вона має не горіти зовсім, якщо так прошу підказати як саме це налаштовується, тому що цей індикатор блимає постійно
- Достоинства:
- тиха станція, швидке переключення
- Недостатки:
- поки не виявив
- Владислав Н***
Акб при наявності міста, постійно заряджається…
При зарядці горить чардж. - Представник постачальника
Дякуємо за ваш відгук, приємного використання!
- Андрій Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Інвентор не поганий має невеликі габарити трохи шумний тільки при зарадці. Меню трохи спіцифічне потім переклав інструкцію тоді стало зрозуміліше. Інвентор підключив тільки до котла для опалювання на заряді акамулятора вистачає 3-3,5 години.
- Достоинства:
- Заряджається від генератора. 80А зараджального струму.
- Недостатки:
- Шумний
- Олександр Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дуже тихий інвертор. Його роботу майже не помітно. В порівнянні з аналогічним інвертором Anern, небо і земля. Швидкий струм заряду, що дуже актуально в наш час, коли електроенергію вмикають в інтервалі 7 годин без і 3 години з електрикою. Використовую з 12в Lifepo4 100А акамулятором. Двохконтурний газовий котел працює 24/7 без проблем.
- Достоинства:
- Тихий, швидка зарядка, якісна збірка
- Недостатки:
- Інструкція тільки на англійській мові
- Владислав Н***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Отримав через добу після замовлення, мав в наявності 300,12в, сенсу брати 24в не було.
З плюсів, якщо навантаження до 600ватт він періодично вмикає вентилятори.
На зарядці 60а, шумить досить суттєво.
Бокс на ввід зробив так як мав в наявності автомати та реле, гібридними бояться низької напруги.
Поки ще адаптуюсь до налаштувань зарядки акб. В цілому апарат не поганий.- Достоинства:
- Можливість заряджати 80а.
При навантаженні 600ватт тихий (періодично себе просуває). - Недостатки:
- Інструкція тільки на англійській мові. Вайфай модуль окремо ~1900грн (ще не купував)
- Владислав Н***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Прислали на ранок, доставка швидка. Поки тестую в різних режимах. Зробив в форматі розетка, переноска, в квартирі маю заземлення тому через вилку дав і землю на інвертор. Акб 300, струм заряду 60а, при цьому споживання з розетки 4,7а(близько 1050 ватт, що дорівнює 80а, але не маю токових кліщ, по борту заряджає 55-60а).
Струм заряду 14,1
Флоат 13,6
Струм відключення акб від навантаження 12
Струм низького заряду акб 11,7
Користуюсь батареями давно, рахую оптимальним режимом, поки все в тестовому стенді. (Можливо флоат зміню на 13,7, все підбирається в тестовому форматі)
В кого будуть запитання звертайтесь.- Достоинства:
- Все в одному.
- Недостатки:
- Поки не виявлено.
- Олег Д***
Яке максимальне навантаження з нього можна забрати при роботі з батареї, поки в захист не піде?
- Владислав Н***
Більше 800ватт на нього не даю, 12в система при термонавантаженнях розрахована на навантаження до 800ватт на постійній основі.
В основному користуюсь телевізором, пс5, комп, котел та зарядки для телефонів, сумарне навантаження в піку 800ватт, на постійній основі середне 150ватт.
Якщо вам потрібен фен та все інше розглядайте системи на 48в. Мінімум 24в.
Якщо цікаво чи буде підтримувати вайфай модуль, придбав в Китаї все працює нормально!
По системі охолодження вона доволі гучна, але враховуючи що він не крутить не на постійній основі вентилятори це гуд. На інверторі стоїть 2 радіатори на лінію постійного струму, та перемінного. Приблизно при 65-70 градусів по вайфай модулю він включає вентилятора на продув до 45-48градусів. Враховуючи те що я бачив на ринку норм апарат, заряджаю 60а, перевірив кліщами не бреше!
Кому цікаво як працює байпас? Безшовно, при переході не батарею не помітно. - Олег Д***
Дякую за відповідь. Чи є можливість перевірити, чи витримає 1900-2000Вт?
Потрібно інколи включити мікрохвильовку на 2-3хв (біля 1600Вт), хотілось би зрозуміти, чи потягне сумарно 1800-1900Вт на пару хвилин. Решта весь час, 200-300Вт достатньо
- Юрій Я***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Замовив інвертор 15 числа, мав прийти 21, прийшов раніше. Товар був добре упакований, та у відмінному стані. Сподобалось замовляти на Rozetka, безкоштовна доставка, гарантія, обслуговування на вищому рівні.
- Достоинства:
- Задоволений товаром та сервісом
- Недостатки:
- Інвертор трохи дорожчий ніж у інших продавців
- В'ячеслав Ц***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Приобрёл сие чудо и ни разу не пожалел. Почему именно это, потому что до него был logic power 1500 va на 1 кв и был уже акум lifepo4 300A, так что переходить был смысл только на 12v инвертор, а докупать 2ой акум для последовательного использования для цепи в 24v - дороговато. Так же добавлю фото продидущего инвертора.Что я получил по факту пеоехода, это:
1. Больший запас мощности;
2. Быстрый регулируемый (10~80А) заряд акб;
3. Тишину на фоне предидущего;
4. Возможные перспективы для солнечных панелей, в чем я сомневаюсь).
5. Возможность подключения по wifi.
Из недостатков могу подчеркнуть, это:
1. Комплект поставки (Коробка, ирвертор, инструкция стандартная и на англ. языке, защитная плашка для кабелей запитки и заряда, клемма на землю), благо всё было подготовленно до приобритения;
2. Ограниченная установка (только крепление на стену, может кому на потолок, я не знаю)));
3. В комплекте поставки так же отсутствует wifi донгл. Нужно докупать отдельно.- Достоинства:
- 1. Запас мощности как для системы в 12v;
2. Регулируемый (10~80А) заряд акб;
3. Тишину эксплуатации;
4. Возможные перспективы для солнечных панелей.
5. Возможность подключения по wifi. - Недостатки:
- 1. Комплект поставки Коробка, ирвертор, инструкция англ.;
2. Ограниченная установка,
3. В комплекте поставки так же отсутствует wifi донгл.
- Ян В***
Вітаю!
Підкажіть, будь ласка, ток зарядки 10-80а він видає від розетки чи від розетки+сонячні батареї?
Планую придбати для акумулятора lifepo4 на 100Ah (можливо докупити ще потім додатковий), і коли світло є по 3 години в день хотілося б мати можливість зарядити цю батарею за 2-3 години.
Завчасно дякую за відповідь! - Денис
Он может к солнечной энергии подмешивать от городской сети? В настройках в пункте 01 есть режим SUB? Или только SBU, SOL, UTi
- В'ячеслав Ц***
Только те, что вы написали. У меня то отсутствуют солнечные панели, и я не смогу этого узнать впринципе.
- Владимир Х***Продавец: Rozetka
Купил инвертор, стал тестировать его, отключая подачу энергии в квартиру. После разряда батареи до 13.3 а произошло аварийное отключение инвертора с кодом 07. Теперь при выключении света прибор сразу аварийно отключается и показывает ошибку 07
- Недостатки:
- аварийно заканчивает работу
