• Артем
    • Колір: Білий

Напишу невеликий відгук про придбання цього товару. Оглядів в інтернеті досить багато, проте хочу поділитися щодо експлуатації пристрою у воєнний час. До розетки немає питань, доставлено все чітко та з повною комплектацією. Тепер про пристрій. Зверніть увагу, що компанія Нінтендо не має українського магазину. Раніше користувачі купували ігри через магазин Нінтендо, який був в ерефії. Однак з моменту війни вони призупинили продаж ігор, тому вам доведеться вирішити, через який магазин ігор вам варто купувати цифрові ігри (картриджі окрема ситуація). Зверніть увагу, що на приставці немає української мови. Є лише російська. І якщо в обліковому записі ви вкажете магазин наприклад США, то товари представлені там будуть англійською мовою і не всі ігри підтримують іншу мову, зокрема російську. Мій вибір зупинився на магазині США для покупки електронних ігор, проте безпосередньо через карту ви купити ймовірніше не зможете гру. Виключення це покупка через систему Пейпал, але зверніть увагу, що не всі карти українських банків приймають покупку в цій системі. Особисто у мене Приватбанк відмовився проводити платежі, проте Абанк ухвалив. Загалом враження чудові.

Достоинства:
    Чудовий пристрій, гарний час роботи акумулятора.
    Недостатки:
    Дорогі ігри в офіційному магазині
  • Максим
    • Колір: Білий

Отримав свіч Олед з першої офіційної партії. Раджу брати саме офіційну сертифіковану техніку. Так ви показуєте що наша країна платіжоспроміжна та отримуєте офіційну гарантію. Доєднуйтесь до української спільноти нінтендо - «ніненька» в телеграм та твітер.

Достоинства:
    Ультимативна ревізія консолі
    Недостатки:
    Нема гадовару
    • Максим Пеня

А браузера тоже нету, ведь мы только ради него покупаем консоли

• Валентин

В комлеті є ігри?

• сергій

а у інших рітейлів 420 евро, + додайте 20% НДС від держави

• Максим Инютин
    • Колір: Білий

Купував не на розетці, але відгук зроблю і тут. Ця консоль просто відвал башки. Всім рекомендую, особливо коли на пека або інших ігрових платформах ігри вже набридли і хочеться чогось нового.

Достоинства:
    Портативність, екран бомба. Працює від акб години 4-5.
    Недостатки:
    Ціни на ігри це просто відвал
  • СергійК
    • Колір: Білий

Оновився після звичайного 2гої ревізії, дуже порадував екран, нормальна підставка. З проблем білі джойкони - це жах за 1-2 місяці роздовбались консоль не тримається взагалі на них але дрифту немає. В деяких людей стокові з першої ревізії 2017 не так люфтять. З старими джойконами, консоль монолітна.

Достоинства:
    Екран
    Недостатки:
    Білі джойкони