Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Укрепляющий дневной крем NIVEA против морщин Q10 Power 50 мл (4006000022222)

Код:  9238485
Оценка пользователей 4.93/5
на основе 35 отзывов
  • 5 звезд
    25 оценок
  • 4 звезд
    2 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • AI аналіз відгуків
    29 відгуків:  позитивний — 93%, нейтральний — 7%, негативний — 0%
    Всього проаналізовано 29 відгуків. Клієнти дуже схвально відгукуються про крем Nivea, підкреслюючи його ефективність, якість і гарне співвідношення ціни та якості. Особливо відзначають хороше зволоження для сухої й чутливої шкіри, приємну текстуру, швидке поглинання. Деякі респонденти зауважують, що крем трохи жирнуватий, але зазвичай це не заважає користуванню. Окремі користувачі відзначили приємний запах та ефективність взимку. Побічних негативних коментарів щодо якості продукту практично немає. Невелике зауваження стосується випадкового отримання не того товару від магазину, але це не пов’язано напряму з кремом.
    Виберіть, щоб дізнатися більше
  • Оксана
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Гарний зволожуючий крем.

  • Іван Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Крем чудовий

  • Марина З***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Добре

  • Марина З***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Гарного дня Мирного неба

  • Ірина С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Користуюсь багато років,мені подобається марка Нівея,головне,правильно підібрати

  • Маргарита П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Купую не вперше. Мамі сподобалося

  • Ткачук Ю***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Цей крем дуже подобається моїй мамі. Замовила на Розетці бо була найбільш приваблива ціна. Усе прийшло дуже швидко, терміни придатності в порядку.

  • Светлана Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Очень понравился крем, покупала дневной и ночной, отличные. Благодарю!!!

  • Катерина М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Класний крем. Багато хто писали, що він дуже жирний. Особисто в мене він дуже швидко вбирається, можливо суха шкіра і нема жирної плівки і тд. Сподіваюсь, що він допоможе зі зморшками. Аде в цілому дуже сподобався

  • Світлана Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Хороший крем, мені подобається

    Достоинства:
    Немає все до
    Недостатки:
    Немає
  • Роман М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Дружина задоволена

  • Завертаная И***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Ніжний, майже невловимий запах
    Вбирається легко, проте лишається відчуття крему на шкірі

    Недостатки:
    Шкіра не дихає, дуже пітніє, з крапельками поту, коли жарко
  • Елена Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Отличный крем

  • Анастасія Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Гарний крем, але не на літо. Чудово лягає на шкіру

    Достоинства:
    Ціна, шкіра м'яка та догоянута
    Недостатки:
    Надто важкий, як для літа, а на інші пори року- добре
  • Тетяна П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Добрий крем для сухої і чутливої шкіри, прекрасно зволожує, не пече, користуюсь два роки, ще беру нічний цієї серії

  • Елена Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Это мой любимый крем

    Достоинства:
    Хорошо впитывается
    Недостатки:
    Нет
  • Дмитренко М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Крем чудовий, підійшов. Трошки жирнуватий, але бистро вбирається.
    Нічний з цієї серії здається легшим.

  • Тетяна Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Мені сподобалося.

    Достоинства:
    Шкіра стає приємною на дотик. Зменшилися зморшки.
    Недостатки:
    ще не знаю
  • Тетяна Д***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Кремом задоволена. Купую постійно.

  • Марина Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Чудовий крем, мені підійшов

  • Наталія М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Повністю задоволена цим брендом. Замовила вдруге. Доставка, як завжди, на висоті

  • Людмила Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Дуже хороший крем, поживний, для зими саме те. Але це для нормальної та сухої шкіри. Пахне приємно, вбирається повністю.

    Достоинства:
    Добре розгладжує шкіру, живить.
    Недостатки:
    Треба хвилин 10 для поглинання шкірою
  • Наталія М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Для моєї шкіри підходить

  • Світлана М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Дуже хороший крем , приваблива ціна, дякую

  • Оксана Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Замовила крем....він чудовий, приємно пахне

    Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Немає поки що
  • Руденко Р***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Покупала для мамы, пользуется давно, отличный крем. Заказ обработали быстро и запакован отлично)

  • Лариса Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
  • Лариса Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Кремом пользуюсь постоянно дневным и ночным, очень нравится, не жирный, впитывается, не оставляет блеска, рекомендую.

    Достоинства:
    Хороший крем
    Недостатки:
    Нет
  • Наталья С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Покупка этого крема в "Розетке" не была произведена по причине - на пункт выдачи "приехал" совсем другой крем для лица (а также другой крем д/глаз из этой серии).

    Достоинства:
    -
    Недостатки:
    -
    • Эксперт Rozetka
      Эксперт Rozetka

      Добрый день, Наталья! Спасибо за обращение, Ваш отзыв передан ответственному сотруднику для уточнения информации и решения вопроса.

  • андрей д***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    покупается для мамы и все оценки с ее слов

    Достоинства:
    хороший крем
    Недостатки:
    без особых
  • Василий В***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Покупайте обязательно.

    Достоинства:
    Хороший крем.
    Недостатки:
    Нет.
  • Шолох Т***
    Продавец: Rozetka

    дуже хороший

  • Anna P***
    Продавец: Rozetka

    Мама пользуется этой серией давно, чередуя его с другими кремами, потом опять возвращается к своему Q10)) ей очень нравится ощущение на коже после крема. Кожа после нанесения крема мягкая, более упругая и свежая. Приятный лёгкий запах. Крем не очень плотный, хорошо ложится.

    • Валерия К***

      А Вашей маме сколько лет? Я бы своей торже заказалА?

  • Лена
    Продавец: Rozetka

    Покупкой осталась довольна. У него приятный запах, легко наносится и хорошо впитывается. После нанесения лицо не блестит, становится гладким и светлым. Пользуюсь недолго, реакция нравится. Посмотрим, что будем дальше.

  • Таня
    Продавец: Rozetka

    В целом, я довольна кремом. Приятные ощущения, кожа стала более гладкой. По консистенции хороший - жирный и густой. Для моей комбинированной кожи полностью подходит.