Отзывы покупателей о Мобильный телефон Nokia C30 2/32 GB DS Green (286663573) 26

4,7

• Виктория Лагомина

Купували телефон для сина на Новий рік, наразі дуже задоволені. Екран великий, що від слова "дуже", працює без перебоїв, рекомендую всім!!!

Достоинства:
    Великий екран, зрозуміле меню, батарея
    Недостатки:
    Не виявлено
  • Анна Ковальчук

Брала бабусі новий телефон. Великий і зручний, все добре працює. Зручно переносити усі дані з старого смартфону

• Віта Горянська

Дуже хороший телефон

Достоинства:
    Довго тримає батарея
    Недостатки:
    Поки що не знайшла
  • Алена Бакинская

В жизни выглядит гораздо лучше, чем на фото. У меня тянет даже тайм-киллер простенькие шустро.

Достоинства:
    Не виснет, хорошая акционная цена
    Недостатки:
    Немного дороговат без спецпредложения как по мне
  • Аліна Кореновська

Телефон гарний. Екран, батарея все чудово працює.

Достоинства:
    Гарний звук
    Недостатки:
    Як на мене слабувата камера.
  • Тетяна Корчмид

Смартфон приятно лежит в руке, красивый,

Достоинства:
    За свои деньги хорош
    Недостатки:
    Камера не очень хорошая, и звук слабоват
  • Костя Паламарчук

Почитал комменты, что Нокиа уже не та, Китай пошел глубже вникать в историю и понял, что не все так критично как кричат, просто надо разобраться. Взял телефон для родителей, чтобы простой и интуитивный. За несколько минут перенес все данные со своего телефона и все, для звонков и мессенджеров подходит. В игры не играем, фоторедакторами не пользуемся

Достоинства:
    Любимый бренд с историей
    Недостатки:
    Жалко, что нет в другом цветовом решении
  • Ткачев Оксана

Святий Миколай приїхав до мене раніше і приніс новенький смартфон і беееезпровіііііідні навушники

Саме цю модель я рекомендую для подарунку дітям і їх бабусям і дідусям, можель ідеальна для спілкування і розваг: соціальні мережі, перегляди відео, кіно і ще один великий плюс він на 2 сім карти.

Достоинства:
    Tелефон радує не лише крутою батареєю, а й стильним дизайном, практичністю і ціною
  • Ирина Каленик

Дякую продавцеві. Рекомендую такий бюджетний і непоганий за функціями телефон.

Достоинства:
    Все працює, телефон непоганий.
    Недостатки:
    Мелодія дзвінка не надто гучна.
  • Leonova Lika

С дня рождения я несколько дней мучилась вопросом: Какой телефон купить на сумму от 3000 грн

Мой старый Redmi note 7 уже откровенно тупил и памяти почти не осталось - выбор пал на новый Nokia с30
    Заказала на Розетке с доставкою.
    Большой екран , 13 мп камера , батарея держит 5 дней .
    И блокировка отпечатком и Face

Достоинства:
    За такие деньги я в восторге , всего за 3.400 грн Быстро работает , рекомендую
  • Oksana Kobeletska

Нужен был надёжный телефон для мамы. Без наворотов и простой в использовании.
    Новая нокия понравилась тем ,что при бюджетной стоимости хорошие параметры хорошей рабочей модели.
    Широкий экран и тонкий, лёгкий телефон. Отлично для просмотра Ютуб и кино.
    Аккумулятор держит достаточно долго.

Достоинства:
    Андроид без лишних наворотов. Есть защита и по отпечатку и по распознаванию лица.
    Недостатки:
    Из недостатков , при первом запуске включилось обновление, которое казалось зависло. Камера с кучей опций, но для работы слабая. На главном экране нет виджета с погодой, для моей мамы это важно. В общем все недочёты которые нашла.
  • Евгения Улитенко

Отличный телефон, минусов пока не нашла. Рекомендую!

• Михайло Білан
  • Шепилов Алексей
  • Игорь

Простота настройки, а также простота переноса необходимых файлов со старого гаджета. Качество воспроизведения видео и аудио. Съемная задняя крышка, Надеюсь что прослужит долго.

Достоинства:
    Простота настройки.
    Недостатки:
    Пока не обнаружил .
    • Вячеслав

Подскажите, а сколько у вас занимает места система 11 go на телефоне? Эту информацию можно найти в данных о хранилище. Спасибо.

• Сергій Данилюк

Все Ок! Величенька, важкенька робоча конячка, в ігри не гуляюся, а фільми дивитись одне задоволення, захисна плівка вже на екрані, чохла в комплектації немає, решта характеристик вже є в блогерів Ютуба )

• Зинаида

Мне очень нравится, что за такую цену я получаю инструмент с огромным экраном, модуль на 2 сим-карты и 3 дня без зарядки! Идеально на подарок свекрови)

Достоинства:
    Огромный экран, долго держит батарея
  • Світлана Пархомчук

Хороший вибір серед бюджетних смартфонів! Обирала на подарунок і все сподобалось. Величезний екран, що якраз підходить для переглядів відео.Це був важливий критерій при виборі подарунку.
    Ну і не можна не відмітити об‘єм акумулятора, який є найбільшим саме в цій моделі у лінійці смартфонів Нокіа.

Достоинства:
    великий екран, хороша батерея.
    Недостатки:
    Не відмічено
  • Валентина Дейнека

Придбала у вас телефон. Попросила відразу підібрати чехол, але чехол прийшов маленький. Питання : ви ж бачили , що телефон завеликий для чехла, то нащо мені оця клопота їхати в райцентр , щоб новою поштою зробити відправлення чехла назад?

• Валентина

Відправили?

• Влад Дацюк

Купляв не тут. Хотів на заміну Сяомі щось простіше.

Телефон реально крупний - для моїх великих лап якраз те, що треба. Особливо подобається те, що присутня умовно широка бокова рамка, тому немає випадкових натискань долонею на екран.

Камера так собі. Вона існує, але не для інстаграму. Може варто поставити шось замість стокової камери - не знаю, треба тестувати.

Екран гарний. З фулл-хд сяомі на просто-хд перехід не відчувається (це був ще один з факторів спрощення гаджету, бо на таких діагоналях той фулл-хд йде до дідька, бо лише батарею садить).

2 гіга ОЗУ достатньо для роботи, програм типу google docs/sheets, фільмів, музики, чатів, або просто беззмістовного спалювання часу в інтернеті. В ігри не граюся.

32 гіга ПЗУ поки що достатньо. Встановив всі потрібні додатки - залишилось ще 15 гіг вільного простору. Всякий несистемний мотлох лежить на sd-картці. Сподіваюся, що 32 вистачить. Майбутнє покаже.

Зв'язок - норм. Мікрофон і динамік - норм.

Батареї вистачає на дві доби точно (з переглядом 2-3 годин відео, але з офлайну, з активними робочими дзвінками і чатами, з фотографуванням). На ранок третього дня залишилось ще 10%. Тобто, теоретично, якщо просто використовувати смартфон як телефон, то три дні тримати буде.

Ну, в цілому, отримав те, що очікував за 3000. Майже.

Окрема історія - чистий андроїд. З одного боку, це добре, я задоволений. З іншого - бісить те, що я не можу прибрати оту стрічку-віджет з пошуком з головного екрану, яку ніколи в житті не використовував, а вона мені ще й постійно підсовує якісь трешеві пропозиції пошуку на кшталт Григорія Лепса чи футбольних матчів. Пишуть в інеті, що в чистому андроїді її прибрати неможливо. Шкода.

Достоинства:
    Великий екран, чистий андроїд, ностальгія за брендом.
    Недостатки:
    Камера, чистий андроїд.
    • Віктор Хацкевич

Хороший відгук, детально описаний.

• марина панченко

При первом взгляде на устройство в глаза бросается огромная 6,82-дюймовая ЖК-панель. Одним из главных достоинств смартфона является батарея, ёмкость которой составляет 6000 мА·ч. и поддержка функции Face Unlock для разблокировки по лицу.
    Муж очень доволен подарком, телефон покупали для работы, так как много разговаривает и загружает файлы. А большой экран то что нужно для работы

• Заец Лика

Заказала на Розетке с доставкою.
    Большой екран , 13 мп камера , батарея держит 5 дней .
    И блокировка отпечатком и Face
    За такие деньги я в восторге
    Быстро работает , рекомендую

Достоинства:
    Экран , Камера , 2 сим карты , батарея , цена
  • Наталія Купцова

Взяли на подарунок братові і залишилися дуже приємно здивовані, телефон не дорогий а на скільки він класний та якісний. Великий дисплей дає змогу передивлятися файли відео з великим задоволенням, слот на дві сім карти дуже зручно. Батарея яка тримає до тижня, ну і камера яка дуже якісно знімає. Телефоном задоволені і вам рекомендуємо.

Достоинства:
    Великий дисплей, потужна батарея, слот на дві сім карти, хороша ціна.
    Недостатки:
    Відсутні
  • Алина Кузимович

Купила телефон папе, выбирала соотношения цена - качество. Выбор пал на Nokia C 30. Так как он имеет большой экран - очень удобно смотреть фильмы, читать. Не плохая камера и зум. Звук в телефоне на достаточно хорошем уровне. Заряда телефона при использовании в обычном режиме (звонки, просмотр фото, видео, интернет) - хватает на 3 дня.

Достоинства:
    Большой экран, долго держит заряд, стоит 11 Андроид
  • Миша Мид

Мне очень понравилась съёмная крышка. Если бы ещё и АКБ была съёмная!..

• Анна Бутрій

Основна камера так собі, пямять звичайно хороша, як варіант більш менш нормальний