Отзывы покупателей о Nokia WiFi Beacon 1.1 (3FE49234BC) Easy Mesh система

• Олег Черкасов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Всё понятно и по принципу "plug and play", единственное, если у вас не подключен интернет и нет линка, те, вы хотите подготовить условно квартиру и вай фай, а потом подключить интернет или заранее настроить точку без подключения интернета к ван порту, то не получится настроить её заранее, приложение для настройки не пустит дальше к настройке названию сети и паролю или же подсети, имейте ввиду

Достоинства:
    Стильно, свежо, простая и понятная настройка и управление точкой, цена
  • Андрей Ковтунович

Працює добре, рекомендую.

Достоинства:
    Простий у налаштуванні
  • Павло
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Топ штучки. Дві покривають сто квадратів два поверхи. Mesh легко налаштовується, треба вписати серійник другого у веб-інтерфейс, що доступний за адресою 192.168.1.254. Smart TV Philips підключається

Достоинства:
    Ціна, швидкість
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Глючное приложение, но когда настроил - на телефоне работает - на компютере - нет. потом чуть позже заметил - браузеры не работают, а телега работает. Был в полном ступоре.. Потом в виндовс заменил днс на другой - заработали браузеры...
    странные танцы с бубном в 2024 году...

Достоинства:
    Отменная скорость, стильный вид
    Недостатки:
    Настройка - танцы с бубном
  • Інна
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Звернула увагу на цей маршрутизатор через його вигляд, бо не хотіла з рогами. Але мені підійшли й технічні характеристики. Зручно, що є застосунок, можна навіть надати гостьовий доступ.
    У нас був якийсь дешевий tp-link до цього, були проблеми зі швидкістю, коли всі сусіди починали користуватись інтернетом. Але з цим модемом ця проблема відпала, хоча з'єднання було на швидкості 100Мб/с. Зараз працює через оптику 300Мб/с, взагалі ідеально. Тому підійде будь-яким користувачам.

Достоинства:
    Швидкість передачі даних, зовнішня вигляд, є застосунок
    Недостатки:
    Не можна підвісити, лише поставити
  • Анон Анон
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Возможно проблемы в настройке но роутер не хочет выходить в сеть.
    мак адрес со стороны провайдера вписан
    но как пишут мой роутер просто не работает

как мне писали
    Бачимо, що роутер не реєструється в мережі, отже проблема саме в ньому.

и что делать ? конечно я поменяю коментарий если проблема будет исправлена но роутер не хочет просто конектиться с интернетом

Недостатки:
    проблемы с подключением, приложение неполноценное

у вас горела лампочка бирюзовым цветом? или красным?

• Віталій Ковтун

Відмінна якість

• юра чуприна

Бомба-ракета

• Искренко Оксана
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Вибирала між td link M 4 ! Покупкою задоволена ! Єдиний мінус що мало гнізд для підключення їх всього 3 але поки достатньо ! В користуванні звучна !

Достоинства:
    Хороша зручна в настройці вайфай система
  • Олексій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Сьогодні тільки отримав. Спочатку хотів лаятись, бо він не хотів нормально працювати. А потім виявив, що погано під'єднав кабель інтернету... Зараз літає мов реактивний. Вже другий сьогодні тестю купив.

Достоинства:
    Легке налаштування, наявність додатку для мобільного. Шалена швидкість за такі гроші..
  • Євген Щукін
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Роутер - ок. Є мобільний застосунок для налаштувань та моніторингу + веб інтерфейс для більш тонких налаштувань. Інтернет в мене десь 400 мегабіт. +/- стільки ж роутер і видає через стінку в іншій стороні кімнати. Трошки незвично щоб перезавантажитись (чи, наприклад, увімкнути гостьову мережу) в нього займає десь до 5 хвилин, але це не критично, ніяких збоїв в роботі я не помітив. Якщо у вас багато пристроїв що працюють в 2.4 ГГц і їм потрібна велика швидкість, то мабуть цей роутер не для вас. Максимальна швидкість яку я бачив в цьому діапазоні - 30-50 мегабіт. В діапазоні 5 ГГц - все літає

• Василь Тарасенко

Де Ви його купили?

• Вадим Струтовський

Мабуть для 2,4 дуже багато завад зараз, мені довелось міняти на цей якраз по цій причині, щоб був 5гц

• Дмитро

В мене споживання до 10вт, міряв через розумну розетку.
      В діапазоні 2.4Ггц, це нормальна швидкість якщо ви в квартирі, там де багато мереж 2.4Ггц діапазону. В теорії 2.4ГГц може і до 100 мбіт давати, спробуйте в веб інтерфейсі виставити 40МГц полосу, а не Авто (але роутер в такому випадку займе 2 канали по 20МГц, тож подивіться більш незайняті і виберіть середній канал). На 5ГГц я навіть бачив 600 Мбіт О_о

• Володимир
    Продавец: Rozetka

Згоден, з попереднім відгуком, роутер не бачить кабель. Якщо підключити його через мій старий Тп-лінк, все працює. Тобто проблема не в кабелі. Можливо він позиціонується як пристрій в тандемі зі звичайним маршрутизатором, в інструкції саме так і описано налаштування (підключення через маршрутизатор) Купував не тут, повернув через 2 дні, після "танців з бубном".

Достоинства:
    Стильний дизайн.
    Недостатки:
    Не працює напряму, як маршрутизатор. Скоріше як "репітер".
  • Евгений Шархун
    Продавец: Rozetka

Вопрос к представителю NOKIA. Не видят его телевизоры со смарт тв. в чем может быть проблема?

Відео з налаштуванням

Достоинства:
    Пакування українською, інструкції та застосунок теж.на відміну від тих же тп лінків. Ну і дизайн свіжий
    • Віктор

Часом не тестували від павербенку? Так розумію, що в нього більше енергоспоживання чим в інших "плоских" роутерах

• Дан Дуліда

Підкажіть будь ласка характеристики його блоку живлення

• Вадим Струтовський
  • Роман Мороз

рекомендую

Достоинства:
    легкий в налаштуваннях, порівняно з попереднім сяомі більша площа покриття квартири, відпала потреба в репітері, чудова стабільність і швидкість ось вже другмй місяць
    Недостатки:
    технічно не виявив
    • Дан Дуліда

Як він себе поводить через півроку використання?