Nokia 230 Dual Sim Silver White

Отзывы покупателей о Nokia 230 Dual Sim Silver White 242

Да, це вже далеко не та Nokia, яку можна було взяти в руки і отримати приємні відчуття від дизайну, матеріалів та якості виконання... Це навіть не індійська сборка - це вже відвертий "китай"...
Хвилин 10 пішло на те, щоб відкрити кришку акумуляторного відсіку. Встановив сім-картки, акумулятор, закрив кришку (теж не з першого разу). І тут перше розчарування: кришка щільно не прилягає, випираючи гострими металевими кутами. Між кришкою і корпусом досить помітна щілина...
Тепер по експлуатаційних особливостях.
Ми розуміємо, що за ці гроші можливо вже придбати дуже бюджетний смартфон, тобто телефон явно орієнтований на літніх людей (на мій погляд) і молодь він навряд чи взагалі зацікавить, навіть школяра молодших класів. Придбав його в подарунок мамі (ну не можуть освоїти вони сучасні гаджети).
І тут друге розчарування - клавіші душе пласкі, людям похилого віку складно в них попадати, "качелька" багатофункціональної клавіші навіть мені підкорилась не з першого разу, попасти в її грані задача не с простих.
Але є і приємні враження: великий екран, можливість встановити великий шрифт, гучність. Все це як раз і орієнтовано на старших споживачів даного продукту. Якби ще виробник зробив до нього силіконовий бампер (я вважаю, що це абсолютно можливо) - був би гідний апарат для свого контингенту.
Достоинства: Великий екран, дві SIM-карти (стандартний розмір), голосний, можливість встановити дуже великий шрифт
Недостатки: Низька якість матеріалів та сборки, явно завищена ціна для свого класу.
Андрей Ефремов
Отзыв очень раскрытый и полностью соответствует данному телефону.
Единственное что хотел уточнить, на этот телефон есть и силиконовый бампер и чехол-книжка и чехол-флип. Поэтому неровные, острые края задней крышки скрываются.
Еле продал этот ужас
Достоинства: Нет
Недостатки: Дорогой и не нужный
Добрый день,скажите есть ли в телефоне возможность занесения номеров телефона в чёрный список?если да то сколько штук?
Телефон постійно зависає , при будь яких діях ( зайти в файли карти пам'яті, відкрити годинник... , при відкриванні буль яких програм) Як можна його вернуть або замінить на інший??? Куди звернуться для цього?
Достоинства: -
Недостатки: -
Вітаємо, Андрій Дяченко! З умовами та правилами повернення ви можете ознайомитись за посиланням https://rozetka.com.ua/warranty/ .
#36198477
Достоинства: Все влаштовує
Недостатки: Немає
Очень жалко выброшенных денег
Достоинства: Нет
Недостатки: Сам телефон - недостаток
Подскажите, почему телефон иногда сам отключается? Батарея заряжена
Хочу взять для бабушки, есть возможность установить Вайбер или Вотсап??????
Ира Стоянова
Нет.
Татьяна Град
прошу меня извинить, та же беда... Вы нашли?
Не Вказано Ім'я
Це Ява. Який вайбер?)
Вайбер на Андроїд чи ІОС іде
Автофокус у основной камеры есть?

Достоинства
Недостатки