Отзывы покупателей о Настольное крепление для монитора OfficePro MA101 17-32" Black

22 отзыва Код:  383083518
  • Писаренко Олександр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Чудовий кронштейн, швидко зібрав. монітор діагональю 27'' тримається без люфтів, та звільнилося місце на столі.

• Сергій Миськевич
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купив для монітора 23.8", загалом дуже задоволений. Збирається за 3хв та легко кріпиться, всі рухомі з'єднання вміру жорсткі, без люфтів, тримає монітор надійно. Кріплення важкеньке, з товстого металу. Гачки для кабель-менеджменту з простого пластику, на вигляд норм. Свої функції добре виконує, можу рекомендувати до покупки.

Достоинства:
    Надійне, функціональне.
    Недостатки:
    Пластикові гачки для кабелів

Доброго дня, Сергій! Вдячні за ваш відгук. Ми дуже раді, що ви залишились задоволені кріпленням для монітора OfficePro MA101. Бажаємо гарного досвіду та зручності у користуванні нашим товаром.

• Алексей Хмельницкий
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Згідно з інструкцією у комплекті, болт J (m10x20) має спокійно закручуватись в отвір даної трубки. Фактично, він просто крутиться і різьба ніяким чином не спрацьовує. Тому фактично прикрутити цим болтом ще 2 плоскі деталі не є можливим. Додаю фото без тих 2 пласких елементів які згідно інструкції мали б триматись.

Достоинства:
    Не встиг помітити
    Недостатки:
    Проблеми з комплектуючими

Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням ссылка

Доброго дня, Олексій! Вдячні за ваш відгук. Для вирішення ситуації з комплектуючими, , бренд OfficePro надає обмінну гарантію на усі товари протягом 12 місяців з дати покупки. Ви можете в будь-який час звернутися до магазину Розетка, щоб скористатися гарантією. Менеджери магазину Розетка у найкоротші терміни з любов'ю допоможуть вирішити ваше питання, відповідно до експертного рішення сервісного центру.

З повагою, OfficePro!

Доброго дня! Дякуємо за допомогу у вирішенні питання.

• Владислав

чудове кріплення

Доброго дня, Владислав! Вдячні за ваш відгук Ми дуже раді, що вам сподобалось кріплення OfficePro MA101. Бажаємо гарного досвіду та задоволення у користуванні.

• Володимир Полішко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Все интуитивно понятно, собрал без проблем. Все супер.

Достоинства:
    Супер
    Недостатки:
    Нема

Доброго дня, Володимир! Дякуємо за ваш відгук. Ми дуже раді, що ви з легкістю зібрали кріплення OfficePro MA101. Бажаємо гарного досвіду та зручності у користуванні.

• Едуард Рибалко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Отличная штука для организации рабочего пространства. Сразу освободилось кучу места на столе, которое отнимала массивная нога монитора.

Достоинства:
    Качество отменное, приятная мелочь - органайзер для прокладки кабелей

Доброго дня, Едуард! Вдячні за ваш відгук. Ми дуже раді, що вам сподобалось кріплення OfficePro MA101 та його якість. Користуйтесь з легкістю та задоволенням.

• Олег Сімагутін
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Кріплення дуже класне але хотілося би щоб зробити більш універсальним не тільки для монітора але й для не дуже важкого телевізора.

Достоинства:
    Зручність кріплення

Доброго дня, Олег! Дякуємо за ваш відгук. Ми дуже раді, що вам сподобалось кріплення для монітора OfficePro MA101 та ви отримали зручність у користуванні. Бажаємо гарного досвіду та задоволення з нашим товаром.

• Наталія Д.
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дякую Розетці за повернення коштів за бракований кронштейн. Той, що вдалося зібрати, тримає добре. Зручно обертати монітор, якщо треба під кутом чи вбік, щоб кіно дивитися, наприклад) Монітор 24" тримає на ура, багато вільного місця на столі. Ще треба стільницю нормальну, щоб кронштейн добре кріпився, щоб було достатньо глибини під нею.

Достоинства:
    міцна штука, добре обертається
    Недостатки:
    з двох один прийшов бракований

Доброго дня, Наталія! Дякуємо за ваш відгук. Ми дуже раді, що вам сподобалось кріплення OfficePro MA101 та зручність у користуванні. Ми постійно працюємо над покращенням якості товару. Бажаємо гарного досвіду та сподіваємось надалі ще будемо радувати вас.

• Валера Рожок

чудове кріплення

Доброго дня, Валерій! Дякуємо за ваш відгук. Ми дуже раді, що вам сподобалось кріплення OfficePro MA101. Бажаємо зручності та легкості у користуванні.

• Василь
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дуже міцний та якісний..збирається дуже легко, єдине деякі гвинти аж дууже затягнуті..а так все супер

Достоинства:
    Якість
    Недостатки:

Доброго дня, Василь! Дякуємо за ваш відгук. Ми дуже раді, що вам сподобалось кріплення OfficePro MA101 та її якість. Бажаємо гарного досвіду та зручності у користуванні нашим товаром.

• Андрей Недашковский
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Выбирал между этим (висилицей) и геобразным с газлифтом (которые сейчас в моде) но почитав отзывы сравнив, понял, тут все на ботах, не заклёпках подчёркиваю, болтах. Значит можно заменить починить ослабить и ТД. И решил почитав отзывы брать именно этот. В правду тяжёлый метал на удивление очень толстый.

Достоинства:
    Толстый тяжёлый метал, внушает доверие, на болтах, а не заклёпках.
    Недостатки:
    Зачем, ну зачем так туго затягивать болты?? Не смог пока что открутить, не сильно давил, ТК пока что нету необходимости, но всё же, хочется поворачивать Моник не прикладывая несколько килограм усилий.

Доброго дня, Андрій! Дякуємо за ваш відгук. Ми дуже раді, що вам сподобалась якість матеріалів кріплення OfficePro MA101. Кріплення може утримувати до 9 кг рекомендованої ваги, ви можете послабити кріплення за необхідності. Впевненні ви отримаєте гарний досвід та зручність у користуванні нашим товаром.

• Артем Чернов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Чудовий кронштейн, шкидко відправили, все чудово. Всім раджу!

Доброго дня, Артем! Дякуємо! Вдячні за ваш відгук! Ми дуже раді, що вам сподобалось кріплення OfficePro MA101 та ви можете його рекомендувати. Бажаємо гарного досвіду та задоволення з нашим товаром.

• Віталий Осьмак
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Якісна штука із заліза не за всі гроші світу. Рекомендую

Доброго дня, Віталій! Дякуємо за ваш відгук. Чудово, що вам сподобалась якість настільного кріплення для монітора OfficePro MA101. Бажаємо гарного досвіду та легкості у користуванні.

• Іван Єрмолаєв
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Якість матеріалу чудова, міцно тримається на столі. Тепер зовсім інша справа — зараз багато вільного місця. Мені дуже подобається.

Доброго дня, Іван! Дякуємо за ваш відгук. Чудово, що кріплення OfficePro MA101 підійшло для вашого столу. Користуйтесь з легкістю та отримуйте задоволення з нашим товаром.

• Ігор Мовчан
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дуже якісний тримач монітора. Звільнив багато місця на столі. Можна повертати монітор за необхідності. В наявності регулювання наклона монітора. Без проблем тримає монітор вагою 5,5 кг (30 дюймів)

Доброго дня, Ігор! Вдячні за ваш відгук. Чудово, що якість кріплення OfficePro MA101 відповідає вашим очікуванням.Ми дуже щасливі, що допомогли звільнити місце на вашому столі. Сподіваємось надалі ще будемо радувати вас нашим товаром.

• Виталий Гончарук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Якісно виготовлений. З міцного заліза. Пофарбовано якісно. Монітор 27 дюймів. Місця стало врази більше для роботи. Товаром задоволений, навіть можу порекомендувати тим кому не вистачає місця на столі.

Достоинства:
    Кріплення зручне в регулюванні відносно стола, якість настільного кріплення, є можливість регулювання по горизонталі, по вертикалі та повертанні в книжний варіант.
    Недостатки:
    Недоліки взагалі відсутні, від слова взагалі!!!

Доброго дня, Віталій! Дякуємо за ваш відгук. Ми дуже задоволені, що вам сподобалось кріплення. Чудово, що ви відчули якість та отримали задоволення. Бажаємо гарного досвіду у користуванні.

• Дем'ян Марчук

Який зазор виходить між задньою стінкою монітора та стіною?

Доброго дня, Дем'ян! Вдячні за ваше питання. Максимальна відстань від руки основи кріплення до монітора на ньому становить 441 мм. Бажаємо гарного досвіду та зручності у користуванні.

• Ростислав Кротов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Звільнилось багато місця на столі. Кріпленням вдоволений

Достоинства:
    Дуже зручне кріплення
    Недостатки:

Доброго дня, Ростислав! Вдячні за ваш відгук. Нам дуже приємно, що вам сподобалось кріплення та ви збільшили вільний простір на вашому столі. Бажаємо приємного досвіду та задоволення у користуванні нашим товаром.

• Имя Фамилия

good

Доброго дня! Дякуємо за відгук. Нам приємно, що ви обрали OfficePro. Користуйтесь із задоволенням! З повагою, OfficePro!

• Кравченко Володимир

Крутий і якісний кронштейн

Достоинства:
    якість, матеріали
    Недостатки:

Добрий день, Володимир! Дякуємо за корисний відгук та вибір OfficePro. Користуйтесь із задоволенням! З повагою, OfficePro!

• Михайло Лесюк
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дуже міцний та якісний кронштейн. Легко регулюється

Достоинства:
    Товстий метал та якісна покраска
    Недостатки:

Добрий день, Михайло! Вдячні вам за відгук та вибір OfficePro. Користуйтесь із задоволенням. З повагою,OfficePro!

• Ирина Старченко

Крепкий, качественный кронштейн

Достоинства:
    Минималистичный, крепкий, качественный
    Недостатки:

Добрий день, Ірина! Вдячні вам за відгук та вибір OfficePro. Користуйтесь із задоволенням! З повагою,OfficePro!

• Єгор Домбров
    Продавец: Rozetka

Класс

Доброго дня, Єгор! Дякуємо за ваш відгук. Ми дуже раді, що вам сподобалось кріплення OfficePro MA101. Користуйтесь з легкістю та задоволенням. Сподіваємось надалі ще будемо радувати вас нашим товаром.

• Антон Борщ

Вітаю. Підкажіть будь ласка де ви брали коврик для мишки?