Футболка One Day RZ1000005 L/48-50 Черная (7900000013716)

Отзывы покупателей о Футболка One Day RZ1000005 L/48-50 Черная (7900000013716) 12

Хорошенькая футболочка, но ещё не стирали, как там будет дальше, посмотрим!) Шовчики аккуратные, нитки нигде не торчат, дырочек нету!) Довольно приятная к телу, сильно не облегает! Всё гуд, пока всё нравится!)
#46720240
Общее впечатление
Хлопок легкий, мягкий. Качество хорошее. Приятненько к телу . На XS - объем 84, точно по фигуре. После стирки чуть " села". Простенько, но со вкусом! Хороших продаж!
Достоинства: Футболка лёгкая, качественная
Недостатки: Немного " села" после стирки.
Общее впечатление
Звичайнісінька футболка, але виглядає на фігурі добре. Розмір ношу L, але глянула порозмірній сітці що M як 48-50 розмір і добре, що взяла її. Хоча якщо хтось любить вільні футболки, то буде облягати. Нічого особливого нема, але я хотіла просту футболку, тому тут все влаштовує. Єдине,що не сподобалось, під рукавом шов трохи розійшовся. На пошті на жаль не помітила,бо не здогадалась ще під рукавом оглянути. Підшила вже сама,але розетці це мінус,що не оглядають перед відправленням. Після таких нюансів пропадає бажання купувати одяг онлайн.
Достоинства: Нормальна футболка, гарно підійшла по розміру
Недостатки: Одна дірка по шву під рукою
Доброго дня, Ольга! Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. Дякуємо за надану інформацію. Ми вживатимемо заходів для поліпшення якості роботи нашого магазину і недопущення подібних ситуацій у майбутньому.
Отличная базовая футболка. На размер 50-52 XL хорошо села.
Достоинства: Натуральная, приятная к телу, плотная
Розмір S - чудовий на 44 розмір) Йде трішки в обтяжку (Груди 90, талія 65).
Якісна, не просвічується
Достоинства: Ідеальна на кожен день
Хорошая футболка, приятная на ощупь
Достоинства: Качество, цена
Недостатки: Пока не обнаружила
Мне понравилось. Цвет глубокий черный, не которая, по длинне идеально подошла. Рекомендую!
Достоинства: Хорошая
Хорошая футболка с нормальными рукавами и горлом, отлично села
Достоинства: Приятный материал
Можно размерную сетку Определить м или л брать размер?
Валя
Есть общая - https://rozetka.com.ua/wear_info/#a3