Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Мыло-крем для рук Optimal Pro аромат Кашемир без фосфатов 5 л (4820186670608)

Код:  329498161
Оценка пользователей 2.71/5
на основе 8 отзывов
  • 5 звезд
    0 оценок
  • 4 звезд
    3 оценок
  • 3 звезд
    1 оценок
  • 2 звезд
    1 оценок
  • 1 звезд
    2 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Олександр М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Так спочатку рідке, але не саме рідке, яке я зустрічав і застаріле, а потім густе, якби щось схоже на крем, і нейтральне. Питання у тому, як його вимішати.

    Достоинства:
    Нібито миє. Як такої алергії не помітив.
    Недостатки:
    Спочатку рідке і трохи є якійсь ... запах, застояне, потім нейтральне. Якесь дивне.
  • Юрій Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    також алергія між пальців, як в попередньому коментарі, не міг зрозуміти чому. а ще з часом почало неприємно пахнути з каністри під час наливання. мило неоднорідної консистенсії, наливати не зручно.

    Недостатки:
    алергія, з часом почало смердіти, не однорідної консистенсії
  • Наталія Ш***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    І в доповнення... Після цього горе мила алергія на руках, не користувалась ним 4 дні, присохло, залишила, щоб подивитись чи на нього реакція, от сьогодні знову помила (фото додаю). Не купуйте це жахливе мило, не робіть виручку цьому виробнику!!!!

    Достоинства:
    Не має
    Недостатки:
    Алергія
  • Наталія Ш***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Це найжахливіше мило, яке коли небудь купувала, консистенція спочатку тягуча, випадає кусками, день побуде у тарі, і рідке, як вода, ним митися не можливо, воно бризкає із дозатора, це страхіття якесь, викинуті кошти на вітер, в Україні буде колись контроль якості? Що в складі тієї консистенції, не відомо... Але мило однозначно в смітник, замовила інше, дякую недобросовісному виробнику, і Розетці, яка продає всякий непотріб...

    Недостатки:
    Не зрозуміло, з чого воно зроблено
  • Олена П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Подобається запах, руки не сушить. Але якась дивна консистенція, коли наливаєш кудись випадає, якби купками.

  • Сергій Я***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Мило дуже рідке, на мило- крем не схоже, консистенція не така як у мила Frosch

    Достоинства:
    Бруд змиває
    Недостатки:
    Дуже рідке
    • Олександр М***

      Так спочатку рідке і застаріле, а потім густе і нейтральне. Питання у тому, як його вимішати.

  • Ткачук К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Мило має дивну структуру та запах. Воно ніби желейне. Запах став досить різкий, ніби з ацетоном

  • Лілія
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Звичайне мило, з нейтральним ароматом. Консистенція нормальна, не рідка але і не дуже густа. Використовуємо як мило для рук і гель для душу. Не сушить, не алергенне.

    Достоинства:
    Ціна по акції та об'єм