Отзывы покупателей о Сварочный инверторный аппарат Патон PRO-200 (1014020012)

9 отзывов Код:  46977832
Оставьте свой отзыв об этом товаре
 • Анатолий Сыпало
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  В первый день работы обнаружился заводской брак. Не работает вентилятор охлаждения. Придётся отсылать в сервис.
  Не заполнили гарантийный талон и не положили чек!!!

  Достоинства:
  Варит очень хорошо.
  Недостатки:
  Брак.
  • Експерт Rozetka

   Доброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось.
   У разі виникнення додаткових питань, Ви можете скористатися довідковим центром

 • Андрей Мищенко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Апарат супер Патон есть патон, а вот Розетка облажалась выдали чемодан весь в пыли такое ощущение что он на складе был лет 10

 • kvova25
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Пройшло біля півроку як я купив даний апарат і вирішив знов написати відгук. Апарат класний, видає чесний ампераж, багато "понтів" в настройках, особливо форсаж дуги від 1 до 100 (це просто жах, хай хтось розрізнить дугу при наприклад 90 і 95 в настройках )))))), але держак в комплекті хоч і пише Бінзель (може і справді бінзель), але жахливий!!!! Варив УОННІ 1355 тройкою при 100амперах - він аж задимів - водою охолоджував, це при 100 амперах, а що було б при 160 чи 200? Сьогодні варив АНО 21 4-кою на 130 амперах, 5-10 хвилин вариш і студиш водою, все аж димить, це жах якийсь!!!!!! (держак і кабелі закріплені нормально!!!). Правдо сама зварка вела себе нормально в защиту по перегріву не вимикалась!!! 4 зірочки ставлю через кабелі!

  Достоинства:
  Сварка класна, правда з маркетинговими "понтами"
  Недостатки:
  Кабеля і держак і вомплекті хоч і Бінзель но ЖАХЛИВІ!!!!!!!
 • kvova25
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Купив апарат нової версії (з російською менюшкою), удобно настроювати різні режими - зразу бачиш, що налаштовуєш, бо в минулих версіях всі ці настройки писались якимись буквами, ієрогліфами... Зварка варить нормально, ампераж - чесний (на китайській варив на 140-150амперах - то цією 85-90 ампер при такому самому горіння електрода. Є регуліровка ВАХ - міняється жорсткість дуги, а от форсаж дуги якось слабо виражений, що зовсім без нього - що він на всі 100% - чуть-чуть жорсткість міняється. Варю безперервно електродом 3мм, деколи 4мм - захист по перегріву ніразу не спрацьовував. Варить трохи жорсткувато навіть при ВАХ 1,8 і без форсажа, але електроди уоні на ній горять набагато ліпше ніж на попередній зварці. Навіть знайшов на дворі старі мокрі електроди 4-ку невідомої марки і виробника і на диво зварка варила ними і шов був досить непоганий. Моя думка така - це нормальна Українська зварка, не китайський жах (крім jasic) і не німецьке Pico. Нормальна зварка за адекватні гроші хоча і є до неї зауваження: Як на мене то настройки форсажа дуги і ВАХ мали б бути набагато більше виражені, щоб можна було дугу зробити як м'якшою, так і дуже жорсткою, там градація від 0 до 100, чому б не зробити це все дуже відчутно регулюєме, а то таке відчуття,що там більше маркетингу ніж реальної регульовки...!!!! (я грався китайською профі зваркою шось типу jasic і пробував варити на 30 амперах 3-кою, коли форсаж скручував на "0" - тримати дугу було неможливо, коли форсаж накручував на максимум - втуплював електрод силою в метал, але дугу не міг потушити, а в даній зварці такого нема...)

  Достоинства:
  Нормально варить, правдиві ампери, всередині все добротно складено, 4 конденсатори, дросель, варить жорсткувато, але горять любі електроди...
  Недостатки:
  Ціна трохи кусається, слабовиражена регуліровка ВАХ і форсаж дуги
 • Женя Гужва
  Продавец: Rozetka

  Спасибо за ответ, но уже купил, согласен очень слабая масса и держак. Уверен что зря переплатил за этот бинзел ...

  • Представитель бренда Патон

   Сожалеем, что Вы остались недовольны покупкой. Данные аппараты комплектуются сварочными аксессуарами производства компании Abicor Binzel (Германия), которые считаются одними из лучших в этой категории. Рекомендуем Вам обратиться в наш сервисный центр для определения возможных неисправностей аксессуаров и решения проблемы.

 • Женя Гужва
  Продавец: Rozetka

  Кабеля какой фирмы?

  • Володимир Кучерук

   Кабелі фірми Бінзель, держак на 200ампер, але або то вже китайський бінзель або той бінзель "спортився" , але я варив електродами 3-ка УОННІ 1355 на зворотній полярноста при 100 амперах - держак чуть не задимів!!! Якби варив 4-кою при 140-150 амперах - було б тому держаку!!!! А сама зварка поводила себе адекватно! Держак до цієї сварки потрібно серйозніший!!!!!

  • kvova25

   Кабеля фірми Бінзель, але кабеля до даної зварки в комплекті йдуть погані!!!! Держак дуже гріється навіть при 100 амперах, як варю 4-ю на 130 амперах - спалюю електрод - ллю воду на держак, спалюю інший - знов ллю воду, це просто капець. Задумуюсь щоб поміняти кабеля і дкржак, от так.

  • Представитель бренда Патон

   Данные аппараты комплектуются электрододержителем и зажимом клеммы "масса" от компании Abicor Binzel, со сварочными кабелями от украинского производителя - компании КРОК.

 • Юрий
  Продавец: Rozetka

  Цифровым индикатор, удобная настройка.
  К кейсу с которым поставляется с аппаратом нареканий нет. Покупайте патон 200 и варите. Было несколько вопросов с настройками, но при обращении в чат на их сайте, помогли! Розетке спасибо за классную сварку Патон

  Достоинства:
  Работает 4 года как часы! Ребя та в чате на сайте помогают по всем вопросам
  Недостатки:
  нет
 • Глинський Андрій
  Продавец: Rozetka

  Цікавить яка саме кутова шліфувальна машина буде в комплекті із зваркою. А також якщо купляти ВДІ-250 чи також буде шліфмашинка в подарок?

 • александр
  Продавец: Rozetka

  У меня такой апарат вот уже третий год .Варит замечательно.куча регулировок.возможность подключения полуавтомата.На просаженной сети варит замечательно(от квартиры протянутый кабель100 метров в гараж ).

  Достоинства:
  Классно варит
  Недостатки:
  Кнопочная регулировка как по мне не очень.крутилкой удобней
  • Роман Борисенко

   Здравствуйте! Скажите, можно таким аппаратом варить от сети в 5КВт или будет выбивать автомат?

  • Олександр Жвалюк

   Если на максималке варить продолжительно -то наверное выбьет.если варить 3 или четверкой где то. до 160-170 ампер то выдержит ваша сеть. У меня в гараже атомат на 16 ампер 100 метров переноска сеть слабенькая-варю до 120 ампер и автомат ни разу не выбил .