Лише 4 години вражаючих знижок!

Отзывы покупателей о Разветвитель питания PcCooler ARGB Hub-H01 для вентиляторов и подсветки

Код:  442696007
Оценка пользователей 4.44/5
на основе 19 отзывов
  • 5 звезд
    12 оценок
  • 4 звезд
    4 оценок
  • 3 звезд
    1 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    1 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Ілля
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Краще що можна купити за ці гроші, багато слотів і тримається на магніті не займаючи багато місця тому вже другий купив

    Достоинства:
    Розмір,Кріплення, кількість роз'ємів
    Недостатки:
    -
  • Олександр К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Не шарю по збірці, але в цілому працює

  • Євген Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Відразу про те про що не пишуть. Розгалужувач має комбінований роз'єм pwmargb. Тобто якщо зламається чи ще щось, то нового кабеля ви не знайдете. А він дійсно дуже тонкий. Тако ж в комплекті немає sata кабелю. Мабуть розробник думає що без подовжувача можна через увесь корпус тягнути кабель від самого блоку. Ну і якість збірки ну дуже китайська. Навіть страшно підключати, щоб не спалив нічого.

  • Сергей Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Двічі дав КЗ на блок живлення

    Недостатки:
    КЗ
  • Кирилл
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    топ заб только магниты слабоватые и прикрутить нельзя

    Достоинства:
    топ
    Недостатки:
    слабые магниты и прикрутить нельзя
  • Максим Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Гарно все працює, підключив 7 вентиляторів, та усе бездоганно працює

    Достоинства:
    Ціна. Магніти
    Недостатки:
    Не знайшов
  • Андрій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Нарікань на роботу немає. Магніт заслабкий. Якість виконання портів посередня. Якщо порти на живлення питань не викликають, то порти для ARGB викликают питання, оскільки майже кожний другий підключається не дуже впевнено, трошки можуть хитаться, але контакт не втрачається.

  • Євген В***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Мені не поставили кабель для регулювання підсвіткою

    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.

  • Игор Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Свої функції повністю виконує.

    Достоинства:
    Працює)
    Недостатки:
    Прийшов з дефектом
  • Дмитрик
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Гарний хаб. Працює без нюансів. В корпусі Lancool 207 не помістився позаду материнки - довелось ставити під нижніми вентиляторами

  • Анатолій Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Непоганий магніт, товар рекомендасьон

  • Василь Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Набір з 7 вентиляторів з підсвіткою підтримує без проблем, працює стабільно

    Достоинства:
    Підтримує багато вентиляторів з підсвіткою
    Недостатки:
    Доволі слабкий магніт для кріплення на корпус, але це дрібниці
  • Владислав
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Свої функції виконує

    Достоинства:
    Багато слотів,живлення від SATA
    Недостатки:
    Магніт трохи слабуватий
  • Богдан К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Легко підключив, все працює, магніт хороший.

  • Эрик П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Удобный и простой в использовании

  • Валерій Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Хороша штука, підбключив 6 вертушок, все працює і регулюється

    • Роман Б***

      Как регулируеться подстветка через этот хаб?

    • Володимир К***

      Подсветка контролируется через любой софт по типу Gigabyte Control Center

  • Михайло В***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Просто помилився, купував тільки щоб підсвіти куллер процессора, бо моя мат.плата немає роз'єму argb, але не плутати це хаб, а не контролер. Буду далі щось шуати

    • Олег М***

      І щось знайшли?

    • Михайло В***

      Так, материнську плату з аргб, можна було б і не використовувати , але вирішив зменшити навантаження на аргб порт матплати. А у мене 6 корпусних і один процесорний кульки, тому знадобитися.

  • Віталій О***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Як на мене все просто, це мій перший досвід з таким девайсом, нарікань немає ні на роботу ні на синхронізації, монтаж без зауважень монтування до корпуса на магніт, єдине що якщо великий корпус трішки може бути дискомфорт з довжиною кабелів

    Недостатки:
    Не виявлено
    • Віталій К***

      А кнопку на корпусі підключили для перемикання режимів підсвітки? Є там такий штекер?

    • Владислав Н***

      Вы используете переходники для hhd в крепления ssd ? Или как вы закрепили два hhd в слоты ssd 2.5?

    • Александр П***

      Ты в курсе что HDD так нельзя крепить им будет конец,они должны работать горизонтально!

  • Володимир
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Дуже непоганий, працюючий хаб. По інструкції потрібно обовязково підключати Fan 1, потім всі інші. В мене 7 кулерів, arctic та montech. Підсвітка працює правильно, оберти регулюються з мат плати правильно. Прога для обертів: Fan Control, підсвітка - фірменна утиліта AsRock. Звісно мат плата з підтримкою PWM.

    Достоинства:
    Нормальна ціна, якість виконання.
    Недостатки:
    Не виявив