Отзывы покупателей о Дуо-капсулы для стирки Persil Эксперт 50 шт. (9000101094428) 181

• Дуо-капсулы для стирки Persil Эксперт 50 шт. (9000101094428)
  • Дуо-капсулы для стирки Persil Эксперт 50 шт. (9000101094428) фото от покупателей 2
  • Дуо-капсулы для стирки Persil Эксперт 50 шт. (9000101094428)
  • Дуо-капсулы для стирки Persil Эксперт 50 шт. (9000101094428) фото от покупателей 3
  • Дуо-капсулы для стирки Persil Эксперт 50 шт. (9000101094428) фото от покупателей 4
  • Дуо-капсулы для стирки Persil Эксперт 50 шт. (9000101094428) фото от покупателей 5
  • Дуо-капсулы для стирки Persil Эксперт 50 шт. (9000101094428) фото от покупателей 6
  • Дуо-капсулы для стирки Persil Эксперт 50 шт. (9000101094428) фото от покупателей 7
  • Дуо-капсулы для стирки Persil Эксперт 50 шт. (9000101094428) фото от покупателей 8
  • Дуо-капсулы для стирки Persil Эксперт 50 шт. (9000101094428) фото от покупателей 9
  • Дуо-капсулы для стирки Persil Эксперт 50 шт. (9000101094428) фото от покупателей 10

• Нина Карпенко

Хорошее средство.Очищает при стирке пятна.Рекомендую.

• Екатерина Маслова

всегда покупаю только эти капсулы для стирки
    запах очень приятный , не резкий
    радует что на них часто бывают скидки

Достоинства:
    запах приятный, не резкий, хорошо отстирывает
  • Михаил Ярмолинский

Отлично стирает.!!
    Удобно, даже инвалидам..

Просто, бросил капсулу и белье, в барабан стиралки.!!
    И всего делов.!!

Достоинства:
    работает отлично.!!
    Недостатки:

Михайло, дякуємо за коментар. Капсули Persil володіють технологією Deep Clean, яка видаляє навіть найскладніші плями, надаючи бездоганну чистоту, яскравість кольорів і тривалу свіжість білизні. Користуйтесь із задоволенням!

• Марина Гурская

Марина, дякуємо за високу оцінку.

• Оксана

Отстируют хорошо, но запах ядовитый

Недостатки:
    Из за запаха больше не возьму

Оксана, ми цінуємо кожного нашого споживача та дякуємо за відгук. Якщо у Вас виникають питання щодо якості і складу нашого продукту - Ви завжди можете звернутися на гарячу лінію компанії Хенкель за номером 0800501313.

• Надія Тафійчук

Капсули супер. Ціна адекватна. Завжди купляю коли акція. Перуть супер,білий одяг після прання капсулами Персіл- білосніжний. Мені підходять.

Достоинства:
    Нормальна адекватна ціна за 50 капсул.
    Недостатки:
    Немає.

Надія, вдячні за коментар. Капсули Persil володіють технологією Deep Clean, яка видаляє навіть найскладніші плями, надаючи бездоганну чистоту, яскравість кольорів і тривалу свіжість білизні. Користуйтесь із задоволенням!

• Юлия

Стирают хорошо, лёгкий приятный запах. Полностью растворяется. Пришла полноценная упаковка 50/50 штук. Единственное жестковаты вещи. В целом довольна

Достоинства:
    Стирает хорошо.
    Недостатки:
    Жёсткие вещи

Юлія, вдячні за відгук. Дуо-капсули для прання Persil Експерт - це потужна комбінація речовини для видалення плям і формули, яка зберігає яскравість кольорів. Для пом'якшення одягу спробуйте ополіскувач для білизни Silan.

• Надія Жук

Дуже якісні капсули для прання, приємний запах одягу після прання, добре виперають навіть дуже брудні речі, добре піниться, і звісно ціна по акції дуже радує

Достоинства:
    Ціна, якість, аромат.
    Недостатки:
    Немає.
    • Представитель поставщика

Надія, дякуємо за відгук. Дуо-капсули для прання Persil Експерт - це потужна комбінація речовини для видалення плям і формули, яка зберігає яскравість кольорів.

• Андрій Бакум

Нейтральний запах , добре справляється зі своєю роботою

Достоинства:
    Кількість ціна
    Недостатки:
    Нема
    • Представитель поставщика

Андрій, вдячні за Ваш відгук. Капсули Persil володіють технологією Deep Clean, яка видаляє навіть найскладніші плями, надаючи бездоганну чистоту, яскравість кольорів і тривалу свіжість білизні. Користуйтесь із задоволенням!

• Ольга

Не сподобалися ,дуже сильний хімічний запах!

Достоинства:
    Перуть добре,зручна упаковка
    Недостатки:
    Сильний хімічний запах !!!!
    • Представитель поставщика

Ольга, ми цінуємо кожного нашого споживача та дякуємо за відгук. Якщо у Вас виникають питання щодо якості і складу нашого продукту - Ви завжди можете звернутися на гарячу лінію компанії Хенкель за номером 0800501313.