Отзывы покупателей о Телевизор Philips 55OLED706/12 8

Общий рейтинг

4,4
8 отзывов

Фотографии и видео покупателей

Оставьте свой отзыв об этом товаре

Все отзывы 8

 • Максим
  • Продавец: Rozetka

  Сервіс Розетки - як завжди 5 зірок, все бездоганно.
  Телевізор:
  1) Вбудований програвач не дуже зручний, але якщо встановити KODI (прямо з анроід-маркету) то все супер
  2) Пульт: непотрібні мені кнопки (ефірне і платне стримінгове ТБ не дивлюсь) займають занадто багато місця, а потрібні - навпаки - розташовані занадто щільно (в темряві дуже легко переплутати і, наприклад, після паузи замість play натиснути вихід на головний екран)

  Достоинства:
  Все супер
  Недостатки:
  Трохи неергономічно розташовані кнопки на пульті
 • Віктор Погорілий
  • Продавец: Rozetka

  Користуюсь декілька днів, після звичайного led цей просто мегакрутий.

  Достоинства:
  Контрастність
  Насичені кольори
  HDMI 2.1
  Швидкість роботи
  Google TV
  Досить якісний звук, 2.1.
  Ambilight
  Недостатки:
  Пульт
 • Сергей Чалей
  • Продавец: Rozetka

  Телевізор просто супер. Кольори, яскравість, контраст, звук, швидка та гнучка ОС - усе на висоті. Ambilight вище усяких похвал. Телевізор однозначно вартує своїх грошей.

  Достоинства:
  OLED, зображення, звук, ОС, Ambilight.
  Недостатки:
  відсутність голосового вводу на пульті.
 • Віктор Погорілий
  • Продавец: Rozetka

  Все супер

 • Павел
  • Продавец: Rozetka

  Відмінний телевізор за свою ціну. Якість зображення - IPS, VA і близько не стоять. Через, практично, нескінченну контрастність будь-які спалахи, тобто, блискавка, вибухи, світло - сприймаються саме як світло, а не пласка картинка. Ambilight, звичайно - це щось. На додачу абсолютно плавно працюючий Android TV.
  Звук з трьох динаміків, як для штатної акустики телевізора дуже потужний. Звичайно, повної глибини саббасів вы тут не отримаєте, та тим не менш, із задачею відтворювати необхідні ефекти при перегляді фільмів акустична система справляється на всі 100. Також дуже гарно звучить музика. Якщо ви замислюєтесь над покупкою саундбара, то на підставку для телевізора вы його не поставите, бо ніжки низькі.
  Дуже приємний на дотик матеріал пульту. Єдине - він не має мікрофона, тому Google Assistant можна користуватись лише якщо підключити смартфон через Android TV remote.
  Для тих хто замислюється над купівлею 706 чи 806 моделей, вам треба замислитись, чи важливо для вас мати пульт із вставками шкіри і мікрофоном і нижню підсвітку Ambilight. У всьому іншому телевізори цих двох серій абсолютно ідентичні. Тож недоліки, швидше відмінності від старшої моделі, яка відчутно дорожча за усього деякі переваги.

  Достоинства:
  Якість зображення OLED
  Ambilight
  Вбудована акустика
  Витончений надтонкий дизайн
  Android TV
  Недостатки:
  Пульт без вбудованого мікрофону
  Наявність Ambilight тільки з 3-х сторін
 • Павел Гусев
  • Продавец: Rozetka

  Поки що тільки но почали користуватись. Дуже якісний товар, як на мене. Картинка вражає, дуже насичені кольори. Головне - покриття матриці дуже добре - не блікує. Попередній телевізор дуже сильно відбивав будь-яке світло через що було не комфортно дивитись. Зараз, навіть при увімкненому за спиною світлі, відбиття майже не видно. Дуже якісна збірка. Жодних люфтів, чи недоліків не знайдено.
  Ніжки металеві з прорезиненою нижньою частиною.
  Пульт доволі зручний. Нажаль, не Bluetooth. Апаратне забезпечення, включно з матрицею таке саме, як і в 806 моделі при значно нижчій ціні.

  Достоинства:
  Насичена, та в той самий час натуральна картинка;
  Висока якість зборки;
  Дуже тонкий, мінімальні розміри рамки;
  Апаратна начинка ідентична старшій моделі.
  Недостатки:
  Ambilight тільки з трьох сторін. Якщо ви будете вішати телевізор на стіну, то краще брати 805 чи 806 серії, де підсвітка з 4-х сторін.
  • Анатолій Фегер

   Іменно коли вішається на стіну то нижній ембілайт щільніше прилягає до стіни, хто вішає на стіну сміло брати 706.

 • Владимир Климов
  • Продавец: Rozetka

  В целом вроде не плохой телевизор ..но есть жирное НО ... Плавность процессара это катастрофа какая-то ..Настраивал не один день, ..почти под каждое видео нужно ползти в настройки тв...Для игр хороший тв ..Для просмотров фильмов ожидал лучшего ..олед от лж ок ..плавность и настройки это печаль .. При просмотре хдр и всех плюшек как-то темная картинка ...

  Достоинства:
  Звук , симпатичный , олед от LG , сборка .
  Недостатки:
  Отвратительная плавность ..проблемы с настройками яркости и темноват для хдр фильмов ..
 • Андрей
  • Продавец: Rozetka

  Покупал не на розетке. Пользуюсь неделю и уже устал его настраивать, слишком замороченные настройки. Торенты больше 4 гигов на жесткий диск грузить не хочет, по умолчанию диск только для чтения, чтобы был для записи нужно форматировать на тв, но грузит до 4 гигов. В меню андроида цвета кислотные и отрегулировать не получиться, все настройки примеряются только к видео. Уплавнялка везде включена по умолчанию, но работает просто ужасно. Чтобы настроить адекватную работу, ушло несколько дней. Пульт без голосового и плоские кнопки в темноте нажимать не удобно. Изображение идет на уровне сони ТВ с процессором x1 (сравнил с моделью 8096), хотя на олед экране картинка смотрится лучше. Но нужно настраивать изображение. Настройки очень неудобные, чтобы подкрутить яркость или цветность нужно заходить в одно меню, потом во второе и там искать нужные параметры.

  Достоинства:
  Хороший звук и подсветка понравилась