- Максим М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black. Встроенная память: 512 ГБ
Чудовий смартфон за свої кошти
В іграх та в програмах все літає - Михайло Ю***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: White. Встроенная память: 512 ГБ
До заліза питань немає, все літає. Якість зборки на огляд та дотик - чудова. Кольори ок, фото-відео - ок. Якщо вам просто щоб був гарний сучасний смартфончик і грошей вистачає - беріть, не пошкодуєте.
Але чим далі я з цим телефоном розбираюся, тим більше сумно від налаштувань. На перший погляд все чудово, параметрів - купа. А на практиці гнучкість налаштування тих параметрів - взагалі ніяка, бери що дають, зробити максимально зручно під себе - зась. Типу ми краще знаємо, що тобі, дурнику, треба - сиди і не вимахуйся.
Дуже дивно. Попередній мій Poco X3 Pro і перед попередній Xiaomi Redmi Note 5 були більш в цьому плані адекватні. Кудись явно не туди повернув прогрес...- Достоинства:
- Хороше залізо, яке буде актуальним ще багато років, камера непогана як для Poco
- Недостатки:
- Налаштування - не для тих, хто любить контролювати та зручно підлаштовувати свої гаджети
- Євген
В мене теж сама еволюція девайсів, зараз на x3 pro. Можеш детальніше описати, що тобі не подобається?
- Михайло Ю***
Якщо коротко, через місяць щось стало менше дратувати (скажімо, неможливість налаштувати звичний з Poco X3 Pro масштаб іконок), але кілька важливих нюансів залишилися.
1. Робота з блютуз-гарнітурою. Телефон при увімкненому екрані перебирає запис на свій мікрофон з гарнітури. Тобто при запису голосового, або голосовому наборі він пише не через мікрофон під'єднаної гарнітури, а через свій. Дуже "зручно" в шумному місці або в мотошоломі. Не виправляється ніяк, сподівання на те, що колись, можливо, пофіксять оновленням.
2. Вайфай періодично відпадає, при цьому імітуючи, ніби він є. Тобто телефон робить вигляд, що вайфай працює і не перемикається на мобільну мережу. І ти, якщо цього не побачив, не отримуєш важливих меседжів по роботі, скажімо. Окремо стаються короткочасні вимкнення Вайфая, після яких він вмикається сам. Бісить, коли дивишся відео, чи спілкуєшся онлайн голосом/по відео. Сподівання ті ж самі - що колись-то пофіксять. Продовження в наступному коментарі. - Михайло Ю***
3. Окрема фішечка - заряджання. Телефон дуже розумний і дуже береже вашу батарею. Тому ніяких 100 Вт заряджання ви тут не побачите. Точніше, телефон вам бадьоро відзвітує про "100 Вт", але ватметр покаже, що це просто брехня. В реальності якщо під час заряджання телефоном не користуватися, можете в середньому на дистанції 0-100% отримати десь 35 Вт від фірмової зарядки на 120 Вт. Детальніше про цей маркетинговий "розводняк" написав у коментарі до зарядки, яку повернув, бо сенсу в ній за таких обставин немає - ссылка
4. Іноді стається "залипання" яскравості. Я не люблю авто і виставляю руками. Але в нього іноді, коли розблоковуєш, на якийсь час екран залишається занадто темним (3-5 секунд), так що надворі вдень не видно нічого. Звучить ніби й нічого страшного, але коли це стається періодично - підбішує.
Додам, що це мій четвертий сяомі-смартфон (і найдороджчий) - і вперше я отримую такий негативний досвід зі старту. =(
- Олександр П***Продавец: Rozetka. Цвет: Green. Встроенная память: 512 ГБ
Купував не тут. Чудовий смарт. Маю глобальну версію, 8500 махів батарейка. Зарядка у комплекті, і звонилка не від гугла, маю повноцінний запис розмов. Якось так.
- Достоинства:
- Всьо чотко.
- Недостатки:
- Не має.
- Юрий С***Продавец: Rozetka. Цвет: White. Встроенная память: 512 ГБ
Почитал коммент Михайло.Какой вы капризный! При разговоре в шумном помещении естественно лучше использовать микрофон смартфона,а не наушников-что ближе к губам?!!! Потому смарт и переключаеться на свой микрофон!!! По поводу зарядки-ее Сяоми перестали включать в аксессуары для европы и Украины уже 2 года,огрызок-4,такова цена "дружбы" с ними.А в глобалке-для Беларуси,России,Казахстана она есть!Поэтому про жалобы на чью зарядку вы пишите?! А зарядить смарт с 0 до 100% за 45-60мин-быстро и отлично,какую бы мощность не прказывал ваш ваттметр.Я всегда ставлю на ночь и не слушаю некоторых "экспертов"!По поводу яркости-да,возможно глюк,будет исправлен.Смартфон по характеристикам,возможностям и за такие(да немалые деньги)-супер!!! Что вы купите за 21000 с памятью LPDDR5 , UFS4.1 ?!!!
- Достоинства:
- Память,батарея,энергоэффективный процессор,очень красивый,наконец более компактный,куча настроек(мне например очень понадобилась возможность "второе пространство").
- Недостатки:
- Отсутствие зарядки,спрятанная настройка перехода с "безграничного пространства"-жесты на обычные "кнопки"!
- Максим
Скажите, у вас экран желтит или по белому все хорошо?
