Отзывы покупателей о Аккумуляторная батарея Powercom 12V 7.2Ah (PM-12-7.2) 24

4,4

• Юрій Іваницький

Брав для PCM BNC-600AP, як рідну. Якісна фірмова батарея. Тримає порядка 15 хв. при 19" моніторі і блоці на 400 Вт, з включеними колонками на 18 Вт і ще й настольна лампа на 10 Вт.

Достоинства:
    Якість.
    Недостатки:
    Не виявлено.
  • Гаврилов Алексей

Замовляв для УПС , дуже задоволений , першу партію отримав чере НП , другу вирішив спробувати через магазин розетка....виявилось зручніше та швидше і трошки дешевше )

• Гаврилов Алексей

Придбав 4 ри штуки для УПС тієї ж марки , працює відмінно !

Недостатки:
    Немає .
  • Виталий Конюх

Аккумулятор сдох. Не прошло и пол года. Что делать не знаю. Пока работаю без ИБП. Розетка подвела .....

• Сергій

Не рекомендую цю акумуляторну батарею, придбав її 16.04.21, до джерела безперебійного живлення APC Back-UPS CS 650.
    В місті почали вимикати світло і виявилось що батарея тримає ледь витримує одну хвилину, навантаження сильного немає, до ДБЖ під’єднано лише системний блок, монітор, та роутер.
    На сайті сформував повернення по гарантії № AK064075 від 24.07.2021, відправив Новою Поштою, наступного дня, 26 числа надіслали СМС Товар отриманий. Прийом AK064075. По готовності з Вами зв’яжуться.
    Через деякий час мені передзвонили, уточнювали в чому використовувалась батарея, та модель ДБЖ, потім 17.08.21 мені знов дзвонять, та задають майже ті самі питання.
    Потім почав вже дзвонити я, подзвонив 19.08.21 на номер телефону 044 537 02 22, мені відповіли що питання по Вам вже вирішене, чекайте на дзвінок, мені так і не передзвонили, дзвоню наступного дня, вже кажуть геть інше, що питання ще не вирішене.
    Потім дзвоню вже сьогодні 26 серпня, мені кажуть сервісний центр зі мною не згодні, наче з батареєю все гаразд, тоді виникає декілька питань, чому батарею так довго тримали в сервісі?
    Друге питання, чому батарея тримає ледь хвилину?
    До цієї батареї, стояла Sven SV 1272 (12V 7.2Ah) теж куплена на Розетці, прослужила вірою і правдою майже два своїх терміни.
    Відповідно до ст. 8 Закону виконавець повинен усунути недоліки товару протягом 14 днів з дати пред’явлення вимоги споживачем. Зазначений строк може бути збільшений лише за згодою сторін. Тому, якщо в квитанції про прийом товару в ремонт зазначено термін ремонту 28 днів, споживач має право не підписувати її і вимагати усунення недоліків у строк, що не перевищує 14 днів. Звертаємо увагу споживачів на те, що Законом встановлено відповідальність виконавця за несвоєчасне усунення недоліків. Так, згідно зі ст. 8 Закону, за кожний день затримки усунення недоліків понад установлений строк (14 днів) споживачеві виплачується неустойка в розмірі 1% вартості товару.
    До цієї ситуації, проблем з Розеткою не було, був всім задоволений.

Достоинства:
    Недостатки:
    Тримає ледь одну хвилину, через 4 місяці єксплуатації

• Сергій

Сьогодні повернули кошти, але осадок залишився, від цієї ситуації.

• Євген Чимшит

Всё отлично, покупал для powercom bnt-800 ap

Достоинства:
    Качество, производитель тот же что и ИБП.
  • Владимир Грузький

29.03.2021 сделал заказ, получил по Укрпочте 01.04.2021. Сразу же после получения замерил зарядку: 13,92 V. Всё отлично!!!

• Дмитрий Насонов

За 5 минут поменя аккумулятор в моем Powercom BNT-800A, подошел отлично просто, сразу после подключения пикнул, что значит заряд уже был.
    Без первичной подзярядки сразу нормально продержал "стресс-тест" без подачи электричества!) Рекомендую к покупке!))

Достоинства:
    Идеально подошел, работу сразу проверил - держит порядочно!
  • Макс

Взял 2шт для Powercom KIN-1000AP, который служит с 2013 года.
    Оба производства 150920. Напряжение перед установкой 12.89 и 12.90. Нагрузку "с коробки" без до зарядки в виде компа продержали больше 20-ти минут, больше не было времени ждать.

• Олександр Волошин

Брал для APC 500. Перед этим такой же отработал около пяти лет. Дата производства 15.09.20. Пришел полностью заряжен. Упакован хорошо.
    Будем тестировать.

Достоинства:
    Проверенный бренд.
    Недостатки:
    Необнаружено.
  • Олександр Волошин

Будем тестировать.

Достоинства:
    Проверенный бренд.
    Недостатки:
    Необнаружено.
  • Ярослав

В ДБЖ Powercom Black Knight BNT-600A цей акумулятор став ідеально. Як буде працювати ще побачимо, але рідний пропрацював років п'ять, дешевих виробників на кшталт Logic Power вистачало на півтора-два з половиною роки.

• Юра Конев

доставка быстрая.качество на вид хорошее.цена тоже.брал не раз этой фирмы.

Достоинства:
    качество хорошее.
    Недостатки:
    не выявлено
  • Вячеслав

АКБ Февральский 2019 года. Выдал мультиметр сразу после распаковки 12.8v. Вес не замерял. Плотно зашёл в PowerCom bnt - 800 ap. Поставил в ИБП на зарядку, на сутки, без нагрузки. Потом дам нагрузку с ПК и засеку время до полного разряда...понаблюдаю, отпишусь вдруг что не так.

• Юрий Николаевич

Купил 2 шт. для UPS. Дата выпуска 02.19.
    Поставил, всё заработало.

Достоинства:
    Время покажет.
    Недостатки:
    Цена.Пока не выявил.
  • Алексей Кривошея

Купил 2шт. для UPS Powercom
    Пришли свежие 19г. выпуска с вольтажем 13В оба АКБ. Поставил, всё заработало. Держат не хуже заводских.

Достоинства:
    Качество

а эти не заводские ??

• Алексей Кривошея

Заводские - те, что стояли с завода при покупке.

• Ира

Досить свіжа, сім місяців. Вчора замовлена- сьогодні вже забрали з НП.

• Назар Волокітін

Заявлена вага відповідає дійсності,що вселяє оптимізм!
    Маю надію що працювати буде на порядок ефективніше ніж його дешевші аналоги!

Достоинства:
    Важкий,виробництво 2019 рік
    Недостатки:
    Не зауважив
  • Анатолий

Скажите дату производства этой батареи?

• Юрий Крепак

последние были февраль-март 19

• Алег

#моєрозпакування.

Це краще що є на Розетці за ці кошти. Рекомендую!

Достоинства:
    Якість
    Недостатки:
    ЦІНА.
  • Олександр

Вага: 2165 г.

Вага: 2165 г.
    Внут.опір: 22 мОм
    Напруга: 12.85В
    Дата виготовлення: 15.09.2020

Додайте будь ласка самі посилання на відео: ссылка
    А то у мене пише що відео не існує.

Достоинства:
    ЦІНА-Якість
  • Sergey Tarasenko

Добрый день подойдет для модели wow 500U ?

• Валерий

Подойдёт для bnt 800 ap powercom?

• Вячеслав

Подойдёт. После установки данного АКБ возмущений от ИБП PowerCom 800 ap не поступало.

• Анатоль Кедис

Добрый день. Конечно подойдет. Рекомендовано использовать с упсами Powercom фирменные батареи