Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Подростковые кеды для девочки Puma Puma Club II Era Jr 40148904 37.5 (4.5UK) Бирюзовые (4067983984426)

Код:  483864384
Оценка пользователей 3.83/5
на основе 6 отзывов
  • 5 звезд
    4 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    1 оценок
  • 1 звезд
    1 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Отзывы про товар у других продавцов
  • Віталіна М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Розовый. Размер: 38

    Кросівки взагалі не рекомендую. Носила всього тиждень вже порвалися .Якість дуже погана, матеріал слабкий

    Недостатки:
    Порвалися за тиждень
  • Альона Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Розовый. Размер: 36
    • Общее впечатление

    • Рекомендуете данный товар?

    • Соответствие фото

    Брали на подарунок племінниці. Розмір підійшов, вибирали по розмірній сітці. Виглядають гарно і на нозі сидять добре. Каже, що дуже зручні

  • Тетяна Ц***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Розовый. Размер: 37

    Дуже гарні кеди.Повністю відповідають фото.

  • Маргарита Є***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Розовый. Размер: 37
    • Общее впечатление

    Хороші кеди на кожен день. Легкі, акуратно виглядають на нозі, ніде не тиснуть. Поки все подобається, подивимось як будуть носитися!)

  • Аліна З***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Розовый. Размер: 36
    • Общее впечатление

    • Рекомендуете данный товар?

    • Соответствие фото

    Купили доньці на школу. Кеди виявились дуже зручні, м’яка устілка і нога не втомлюється навіть після цілого дня. Донька каже, що ходити комфортно і нога не париться

  • Татьяна З***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Бежевый. Размер: 39
    • Общее впечатление

    • Рекомендуете данный товар?

    • Соответствие фото

    Давно таку погану якість не купувала. Загальне враження повністю зіпсоване. Кедам біля 3 місяців, а вони вже протерлись до дірок. Це при тому, що взуваються рідко, бо ще й натирають дуже.
    Дірка з'явилась на згибі замші та відчувається, що всередині під великими пальцями теж вже протерти місця. А другому - верх відходить від підошви.
    Просто жах! Є кілька пар від Пуми, але таке вперше. Або на знижки хлам дали, або Розетка не Пуми продає.

    Питання до Розетки та представників Пуми, через таку неякість це повернення чи обмін взуття буде?

    Недостатки:
    Просто повністю один недолік це взуття
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.