Отзывы покупателей о Кроссовки Puma Anzarun Lite 37112805 44.5 (10) 29 см Peacoat-White (4062451652784) 88

Ношу их ежедневно почти месяц, все классно. На лето то что нужно, ногу не парят.
Достоинства: Качественно проклеены. Мягкая подошва и стелька. Красивые, удобные, лёгкие, хорошо проветриваются...
Недостатки: Очень скользкие на болоте.
рекомендую
#46819389
Общее впечатление
Комфорт
Удобные, комфортные, отлично сидят по ноге, нигде не трут и не давят. Покупкой очень доволен.
Достоинства: Удобные, сидят по ноге
Общее впечатление
Комфорт
Дуже гарні кросівки, на нозі сидять супер, легенькі, добре провітрюються. Лише треба брати на розмір більші, я спершу не вгадав, хоча до них ще були кросівки "PUMA" і теж брав 43 на мій 42, але вони осінні, подумав що літні підійдуть 42. Не вийшло, треба 43. Але то не псує гарні відчуття від кросівок.
Достоинства: комфортні, легкі
Недостатки: не виявив
Це другий відгук.
Перший був два місяці тому.
Красовки для бега супер. Бігаю два місяці.
Трошки протерся матеріална п'ятці. Легкі та зручні.
Для бігу супер. Рекомендую.
Достоинства: Легкі і зручні.
Недостатки: Немає.
Общее впечатление
Комфорт
проносив неділю, стопа "стала на міце".
дуже легкі, навіть не відчуваєш на ногах, і саме головне - в них не спекотно !
якось з Пумою не дуже "товаришував" раніше, але ці кросівки мене порадували
Достоинства: легкі, комфортні, ну і ціна по промо коду просто супер :)
Недостатки: немає
sid hatchet
не знаю чому в коменті 42,5 розмір, брав 43.
#МійЛук
Дуже зручні та якісні кросівки
Достоинства: Легкість, зручність
Недостатки: Немає
Общее впечатление
Комфорт
#МойЛук
Очень даже позитивные шузы. Все проклеено грамотно. Выглядят супер. Легкие на ноге и довольно хорошо проветриваются. Размер соответствует заявленному. Брал 45,5 стелька 29 см - так и есть. На средней полноты ногу. Рекомендую к покупке!!!
Достоинства: Качество, цена по акции
Недостатки: Пока нет
Общее впечатление
Комфорт
Досить нормальні тапки. Брав по акційній ціні тому задоволений. Але маломірки тому беріть на розмір більші.
Достоинства: Досить комфортні.
Недостатки: Маломірки тому чуть не вгадав з розміром.
Общее впечатление
Комфорт
В мене повномірний укр. розмір на літо- 41, а європейський - біля 42. Тому я завжди беру Пуму 42 р. В цей раз знову не помилився. Сіли як треба. Проте і запасу практично немає. На ногу середньої ширини, тому на широку ногу можуть тиснути з боків. Побачимо, наскільки надійна сітка. На 30 градусів взувати не ризикнув.
Достоинства: Легкі, гарний вигляд на нозі, створюють відчуття комфорту
Недостатки: за пару днів не виявив
Общее впечатление
Комфорт
Общее впечатление
Комфорт
Достоинства
Недостатки