Отзывы покупателей о Упаковка влажного корма для взрослых кастрированных кошек Purina Pro Plan Sterilised С тунцом и лососем 24 шт. х 85 г (7613033568565)

✔️✔️✔️✔️

• Татьяна
    • Количество предметов, шт: 24

Привезли ЭТОТ КОРМ СОМНИТЕЛЬНОГО КАЧЕСТВА! Кошка не есть его!

Или корм испортился или это подделка! Не СОВЕТУЮ !

Добрий день, Тетяно! Дякуємо за Ваш відгук.

Нам шкода чути про ситуацію, яку Ви описуєте. Компанія Nestle піклується про те, щоб продукція, яку ми виготовляємо, була високої якості та повністю відповідала вимогам та інтересам наших споживачів. Зазначимо, що всі корми проходять ґрунтовну перевірку, перш ніж отримати реєстраційне свідоцтво.

Ми б хотіли детальніше розібратися в даній ситуації. Просимо Вас звернутися з даною проблемою за телефоном безкоштовної гарячої лінії:0 800 50-09-50, або надіслати Ваші контакти на сторінку Purina у Facebook та наш представник зателефонує до Вас.

• Анастасия Горовая

Котику очень нравится

• Маряна Стецько
    • Количество предметов, шт: 5

Кіт взагалі його не їсть, навіть якщо підмішувавати туди якісь вкусняшки чи улюблений корм. Дуже розчаровані, брати більше не будемо.

Добрий день, Мар'яно! Нам шкода чути про ситуацію, яку Ви описуєте. Ми розуміємо, що в кожного домашнього улюбленця є свої особливі вподобання, тому завжди стараємось приготувати корм смачно, аби цей продукт вподобали якомога більше котиків. Та причини, чому корм може не подобатись, бувають різними. Якість продукції є одним з пріоритетів нашої компанії, тому ми використовуємо лише високоякісну сировину та дотримуємось усіх необхідних стандартів та вимог при виготовленні цього продукту. Заохочуємо Вас звернутися до ветеринарного спеціаліста, оскільки, лише він зможе підібрати оптимальний раціон, у якому будуть враховані усі харчові потреби та особливості здоров'я Вашого котика. Дякуємо за Ваше звернення!

• Людмила
    • Количество предметов, шт: 5

Корм хороший, кошка привередлива я, но этот ест с удовольствием

Достоинства:
    Кошке нравится
  • Руслан Когут

Клиент доволен

• Дмитро Горенко

чудовий корм

• Анастасия Кравченко
    • Количество предметов, шт: 24

Корм хороший, кошка 14 лет ест с удовольствием. Берём в паучах, решили взять в баночках, но кошке и такой нравится.

• Оксана Гулик
    • Количество предметов, шт: 24

Брала раніше цей корм, все було добре, дуже киці подобався. Партію з останнього замовлення не їсть. Навіть для експерименту дала котам в селі, які не такі перебірливі в їжі, також не їдять. Строк придатності в нормі. Умови зберігання також.

Оксано, нам шкода чути про ситуацію, яку Ви описуєте. Ми знаємо, що в кожного домашнього улюбленця є свої особливі вподобання, тому ми завжди стараємось приготувати корм смачно, аби цей продукт вподобали якомога більше котиків. Та причини, чому корм може не подобатись, бувають різними. Якість  продукції є одним з пріоритетів нашої компанії, тому ми використовуємо лише високоякісну сировину та дотримуємось усіх необхідних стандартів та вимог при виготовленні цього продукту. Заохочуємо Вас звернутися до ветеринарного спеціаліста, оскільки, лише він зможе підібрати оптимальний раціон, у якому будуть враховані усі харчові потреби та особливості здоров'я Вашого котика. Також, щоб детальніше з'ясувати дану проблему, просимо Вас написати нам у приватні повідомлення на сторінку Purina Україна у Facebook. Дякуємо!

• Лариса Гладуш
    • Количество предметов, шт: 24

У меня кошка привередливая,ест под настроение

Достоинства:
    Отличный корм по акционной цене.
  • Клименко Анжелика

Всегда покупаю,качество отличное....рекомендую

Достоинства:
    Качество,цена.
  • Diana Tymoshchuk

Товар відповідає опису

• Светлана Иванченко
    • Количество предметов, шт: 24

Все отлично. Кошечка очень любит этот корм

• Эдуард Протасов
  • Наталія Яківна Пулык
    • Количество предметов, шт: 5

Моїм котикам подобається цей корм, хоча вони віддають перевагу Purina Pro Plan Delicate. Як правило, додаю до основного харчування.

Достоинства:
    Консистенція паштету, відсутність різкого запаху, зручна упаковка.
    Недостатки:
    Невелика упаковка
  • Светлана Шаповал
    • Количество предметов, шт: 24

Очень хорошая добавка к основному рациону.

Достоинства:
    Корм вкусный, баночка удобная
    Недостатки:
    Порцию корма желательно сделать в 2 раза больше (содержимое баночки съедается быстро)
  • Рыжова Тамара
    • Количество предметов, шт: 24

Раньше покупала другой корм. недавно перешли на Пурину, и могу сказать что коту корм нравится, поедает с хорошим аппетитом. И корм пахнет приятно и вкусно. И по качеству Пурина для стерилизованных один из лучших кормов. Кот вес не набирает и выглядит здоровым. и активный.

• Клименко Анжела
    • Количество предметов, шт: 1

Питомец доволен.

Достоинства:
    качество
  • Влад Семенов
    • Количество предметов, шт: 24

Коту подобається, їсть, аж за вухами лящить, постійно просить добавки, але обмежую, щоб потім ожиріння не лікувать. Мені не жалко, але нашкодить не хочу

• Карина Максимова
    • Количество предметов, шт: 24

Раніше купувала звичайні консерви тунця, половину сама з салатом з"їдала, половину кішці віддавала. Потім натрапила на Про План для стерилізованих кішок з тунцем і лососем і зрозуміла, що це воно! Даю не кожен день, бо накладно виходить, але кілька раз в тиждень балую

• Іра Сідач
    • Количество предметов, шт: 24

У мене з дитинства тверде пперконання, що кіт без риби жити не може. Тому не дивуюсь, що саме рибну лінійку любить найбільше. В цілях економії беремо рідко, але по багато на акціях.

• Ольга Тимошина
    • Количество предметов, шт: 24

У меня хоть и не катсрированный, но этот корм даже не любит - он его обожает!!!! Две рыбы в одной банке - интересное решение!

• Денис
    • Количество предметов, шт: 24

Мой кот больше по мясу, но этот корм с лососем и тунцом тоже понравился. Ветеринар советовал также для стимуляции работы мочевыводящего тракта. Состав хороший, доставка быстрая. Мы довольны

• Марина
    • Количество предметов, шт: 24

Цей корм - просто подвійна користь. Два вида риби (лосось та тунец) дає ще більше омега3 і інших ненасичених жирних кислот та ще й користь для сечовивідного тракту. Про План взагалі фаворит для нас. Тільки смаки час від часу змінюємо

• Валентина Солоп-Чернова
    • Количество предметов, шт: 24

За таку ціну чудова якість.

Достоинства:
    Досить приємний запах, консистенція густа. Рекомендую для юних кошенят, які привчаються до харчування
    Недостатки:
    Не всі види корму хочуть їсти
  • Сергій
    • Количество предметов, шт: 5

На протязі двох років на розетці постійно брав даний корм, але після останнього разу кіт відмовляеться їсти, навіть не пробуючи. Вже відкрив декілька консерв, реакція кота однакова. Скоріш за все консерви зіпсувались, але строк придатності нормальний. Ціла пачка зіпсованих консерв...

Достоинства:
    До останього замовлення все було добре
    Недостатки:
    пачка з 24 консерв зіпсованні, кіт відмовляється їсти

Добрий день, Сергію! Нам шкода чути про ситуацію, яку Ви описуєте. Ми знаємо, що в кожного домашнього улюбленця є свої особливі вподобання, тому ми завжди стараємось приготувати корм смачно, аби цей продукт вподобали якомога більше котиків. Якість продукції є одним з найголовніших пріоритетів нашої компанії, тому ми використовуємо лише високоякісну сировину та дотримуємось усіх необхідних стандартів та вимог при виготовленні цього продукту. Хочемо теж зазначити, що подібна реакція може бути викликана різними факторами й не обов'язково може бути пов'язана з харчуванням улюбленця. Саме тому ми завжди заохочуємо наших споживачів, які є власниками домашніх улюбленців, звернутися з подібними проблемами до лікаря-ветеринара у місцевій клініці, аби детально з'ясувати точні причини виникнення подібних проблем в улюбленців. Дякуємо за Ваше звернення!

• Сергій

Доброго дня Представник бренду!
      Хочу доповнити свій відгук. В мене залишався кілька консерв зі старої партії, а також ціла пачка нової(про яку згадував вище). Так спочатку я теж вирішив щось трапилось з котиком, але коли я давав йому зі старої партії, він їв без вагань, а з нової відмовляеться. Можливо змінились інгридієнти, можливо ще щось, мені не відомо, я тілька повідомляю що кіт відмовляється їсти з нової партії, а з ним таке було тільки один раз коли консерва була зіпсована.

• Ніка Собченко
    • Количество предметов, шт: 24

Раніше купувати корм , теж для стерилізованих котів (з етичних норм не будемо говорити виробника ) і вважали що він є досить поживним та корисним . Але після того як ми почали давати корм Purina ONE стало відчутно різницю .
    Наш улюбленець став енергійний , у весняний період дуже сильно негативно відбувається процес линьки. Цього разу стара шерсть вилізла , а на зміну їй дуже швидко виросла нова , чого ніколи не було раніше .
    Мені , як власниці персидського стерелізованого кота, дуже сподобався склад корму . В ньому є всі необхідні пробіотики та клітчатка . В його складі багато білка та вітамінів , а також що дуже важливо для стерелізованих котів він забезпечує рН баланс мочі , тим самим підтримує здоров'я сечивипускної системи , на чому завжди акцентував увагу ветеринар , при провальному виборі харчування.
    Також не можна не помітить з яким апетитом він біжить до своєї миски і як смакує , що аж "за вухами лящить" . Особливістю нашого кота є те , що він не може їсти корм великими шматочками , тому це ще один плюс Purina ONE , адже гранули маленькі та зручніші для споживання саме нашому домашньому улюбленцю.
    Йому подобається і вологий , і сухий корм , що є важливо для збалансованого харчування .

Тому я рекомендую всім , для кого ваш улюбленець є частинкою сім'ї , всім хто хоче для свого кота найкраще купувати вологий та сухий корм Purina ONE! Для найкращих - найкраще!

• Natali

Purina Pro Plan – кошачье счастье и здоровье
    Уходя на работу, смело насыпаем целую миску корма для котофейчика. Главное, чтобы рядом всегда была свежая вода.
    Наш австралийский котик очень активный, жизнерадостный и здоровый.
    Поэтому я рекомендую всем любителям котиков переходить на качественный корм Purina Pro Plan.

Достоинства:
    Качественный корм
  • Ирина Леонидовна
    • Количество предметов, шт: 24

Покупаем только самое лучшие корма своему другу ( кот Мартин). Умерено заявляю что это лучший корм! Перепробовали очень много, и дорогих и супер пупер дорогих и все без толку. Этот готов есть всегда и при любых обстоятельствах! В кота нет проблем с шерстью и желудком. Вес много не набирает, для нас это плюс и так уже слишком большой

Достоинства:
    Все в отзыве