Отзывы покупателей о Мышь Redragon Titanoboa 2 Chroma RGB IR USB Black (78346) 30

4,8

• Игорек Ко

Мышка полная ерунда КЛИК ужасно громкий и неудобный

• Олександр Шаховський

фонарик , для любитей китайских фонарей. Ничего особенного в ней нет, только светится как елка, и цена на сее чудо завышена только из-за светодиодов, они составляют ровно полцены

• Юра Картопля

Це дуже крута, справжня геймерська мишка. У неї набагато більше переваг, ніж недоліків. Їх лише два. Ціна заданто завелика, але все компенсується її прекрасною якістю, всі деталі дуже хороші та надійно зібрані без люфтів, зазорів та виступів. Високий dpiта довгий, прекрасний кабель нажаль не компенсують її дротовий тип підключення. Однак мені дуже сподобалося її приємне на дотик покриття. Крутий дизайн, що доповнюється різнокольоровою підсвіткою. Вбудована пам'ять для збереження всіх налаштувань та регулювання ваги. Додаткові кнопки для функцій в іграх. Я купував цю мишку у звичайному магазині мого міста, обслуговування та сервіс там жахливі, на ROZETKA все набагато кращі, тому купуйте її лише тут.

Достоинства:
    1) Дизайн 2) Гарантія 3) Якість 4) Покриття 5) dpi 6) Підсвітка 7) Пам'ять 8) Вага 9) Кнопки
    Недостатки:
    1) Ціна 2) Дротова
  • angel alex

купился на дизайн. о покупке на жалею) космическая подсветка, настраивается. очень функциональная, все в буквальном смысле под рукой. есть грузики и можно настроить вес индивидуально. невероятно удобна, рекомендую к покупке.

• Микола Коберник

Мишка просто бомба. Від одного її вигляду стає зрозуміло наскільки вона крута. Дуже добре, що можна запрограмувати кнопки, це дуже зручно. Правда вона є дротовою, за таку ціну можна купити й безпровідну. Є вбудована пам'ять, що дозволяє зберегти всі налаштування. Підсвітка по всій поверхні та дуже крутий дизайн. Можливість регулювати вагу. Я купував цю мишку не на ROZETKA і тепер дуже жалкую, якість сервісу та обслуговування у магазині де я її брав жахлива. Тепер купую лише на цьому сайті. Вона має велику ціну, але дуже якісна та надійно зібрана. dpi та гарантія у 18 місяців - це однозначні плюси. Я дуже задоволений моєю покупкою та вам також рекомендую її купити.

Достоинства:
    1) Кнопки 2) Пам'ять 3) Якість 4) Дизайн 5) Гарантія 6) Вага 7) Підсвітка 8) dpi
    Недостатки:
    1) Дротова
  • Алекс Як

Отличная мышь для профи игроков , мастер своего дела .Имеет множество преимуществ .Есть усиление сцепления при захвате мыши благодаря прорезиненному покрытию с добавлением мелкодиcперсного песка , интересная и нужная функция .Мне нравится в мышке все.

• Андрій Мальчук

Искал долго себе приемлемую по цене и функциональности мышь для своего компьютера. Проблема пришла незаметно, так как в интернете их большое количество и различие по цене, цвету и другим модификациям. Мой выбор пал на эту модель. После полугода использования никаких нареканий. Провод довольно прочный, средней длины. Колесико ребристое, поэтому не проскальзывает, что очень важно во время просмотра длинных страниц. Рука лежит очень удобно и не устает. Даже при длительной работе за компьютером!
    Щелчки клавиш не громкие. Ну и наверное самое главное-это то что она прекрасно работает почти на любой поверхности, даже на стекле! Я лично не очень люблю коврики, поэтому для меня это один из наибольших плюсов. Мышка понравилась!

Достоинства:
    Качество, хорошо лежит в руке, работа без упреков, программируемые боковые кнопки
  • Вячеслав Гайвас

Отличная мышь за свою цену!

Достоинства:
    Подсветка
    Недостатки:
    ПО
  • Сергій Чмерук

Це просто прекрасна мишка. Так ціна в неї дуже велика, але за ці гроші ви отримуєте: божествену якість, що підтверджується гарантією в 18 місяців, просто космічний дизайн та круту, різнокольорову, яскраву підсвітку, високий dpiдля всіх швидких ігор, хороше та приємне на дотик покриття, вага, яку можна легко збільшити чи зменшити за допомогою тагарців, дуже довгий дріт, я проклав його під столом, щоб він не заважав та вбудовану пам'ять для збереження її різних налаштувань. У неї лише один мінус - вона дротова, це інколи дуже заважає, у 2020 потрібно всім переходити на безпровідні технології. Але цей недолік некритичний. Я вважаю, що моя мишка має набагато більше переваг, тому я задоволений покупкою і вам також рекомендую її купити!

Достоинства:
    1) Якість 2) Дизайн 3) dpi 4) Гарантія 5) Підсвітка 6) Ігрова 7) Покриття 8) Вага 9) Пам'ять 10) Кабель
    Недостатки:
    1) Дротова 2) Ціна
  • Алекс Як

Это моя идеальная и качественная мышь . Кабель защищен тканевой оплеткой , удлиненный и прочный . Игровая мышь с RGB подсветкой , это очень удобно .При переносе мыши на другой ПК сохранятся. Очень комфортная в игре. Всем советую .

• Влада Ятчук

Покупала эту мышку давно. Пользуюсь уже больше пол года и все отлично работает. Очень быстрая настройка мыши. Открыла, подключила и уже можно пользоваться на всю. Мышка отлично скользит по коврику благодаря отличным ножкам. Шнур за стол не цепляется, как это бывает с некоторыми другими мышками. Сам шнур оплетен тканью. В руке лежит очень удобно. Поверхность мыши приятная на ощупь, а бока прорезинены. Было несколько падений довольно с большой высоты, но никаких поломок не было за это время. Довольна покупкой!

Достоинства:
    Длинный шнур. Скорость. Форма мышки и дизайн. Дополнительные кнопки.
  • Богдана Крук

Мишка дійсно дуже хороша, сучасний і стильний дизайн, розташовані кнопки зручно, відмінна у роботі, зручно лягає в руку, ковзається гарно, швидкість і точність на найвищому рівні, дуже багато додаткових функцій і команд. Виправдала себе навіть більше ніж я очікувала. Ця мишка, це моя мрія. Дякую Розетці за швидку доставку(за 2 дні у Львів доставили) Молодці!!!!

Достоинства:
    Відмінна у роботі, хороша збірка, стильна
  • Сергей Винниченко

Миша Redragon Titanoboa 2 Chroma - ігрова мишка з відмінним оптичним датчиком. Кнопки натискаються плавно, самі не спрацьовують. Дуже міцний подовжений кабель USB. Дуже багато всяких додаткових функцій і команд, які роблять поза конкуренцією дану миша в подібному ціновому сегменті. Дуже добре упакована. Гарантія в півтора року.

Достоинства:
    Якісна збірка, відмінний зовнішній вигляд і ціна
    Недостатки:
    Не виявив
  • ВИКА СЕРГЕЕНКО

Мышка очень приятная в руке , удобная , я привыкла к ней буквально за полчаса. Советую использовать не пожалеете . Очень достойная мышь, я рекомендую, мне нравится! Стильная, качественная, быстрая!

Достоинства:
    отличное скольжение
  • ВИКА СЕРГЕЕНКО

Мышь с быстрым откликом - мое отличное и удачное приобретение. Давно искала именно такую . Очень комфортно в игре. У неё удачная форма, благодаря которой рука не устает.

Достоинства:
    надежная и удобная
  • Тарас Себестянович

Купил себе эту модель. Мышь проводная. Хочу сказать что любая, даже самая лучшая мышка не сделает из рака киберспортсмена. Компьютер стоит далеко, поэтому хорошо что провод длинный. Одно удовольствие смотреть на эту мышку, уж очень она красивая стоит своих денег. В использовании удобная и приятная на ощупь, кнопки расположены также удобно. Доволен мышкой! Спасибо!

Достоинства:
    Удобная и легкая в использовании. Неплохая цена.
  • Антонина

Я бы сказала, что Redragon Titanoboa 2 Сhroma - вершина искусства её создателей. В таком случае получаешь не только удовольствие от и игры, но и кайф

• Іван Чмерук

Дуже хороша та якісна мишка. Купував її у звичайному магазині, якість сервісу мене не влаштувала, тому тепер купую та замовляю лише на ROZETKA. Я вважаю, що її ціна трішки завелика, але мишка добре зібрана з дуже якісних деталей. Крутий, космічий дизайн прекрасно доповнюється багатокольоровою підсвіткою. Мишка має дротовий тип підключення, але це не страшно, я легко проклав довгий кабель під столом і він не заважає. Багато кнопок, що можна легко запрограмувати, гарантія у 18 місяців, регулювання ваги та українська реєстрація бренду - неодмінні плюси. Якщо врахувати всі переваги та недоліки, то цю мишку можна спокійно купляти й не переживати. Однозначно рекомендую.

Достоинства:
    1) Якість 2) Підсвітка 3) Дизайн 4) Кнопки 5) dpi 6) Регулювання ваги 7) Кабель
    Недостатки:
    1) Дротова 2) Ціна
  • Степан Чмерук

Купував цю мишку у звичайному магазині, якість послуг та сервісу мене зовсім не влаштувала, тому тепер купую лише на ROZETKA. Вона має крутий космічний дизайн та сучасну різнокольорову підсвітку. Я вважаю, що у 2020 році потрібно переходити на безпровідні технології, мишка має дротовий тип підключення, а це не зручно. Вона трішки завелика для моєї руки, але це зовсім не критично. Високий dpi дозволяє комфортно використовувати її на великих моніторах та іграх. Мишка буде служити мені довго, тому що вона має гарантію аж у 18 місяців. Це дуже хороша річ, що підійде не лише геймерам. Однозначно рекомендую всім її купити.

Достоинства:
    1) Дизайн 2) Якість 3) Ціна 4) dpi 5) Підсвітка 6) Гарантія
    Недостатки:
    1) Дротова 2) Велика
  • Елена Евгеньевна

В цілому мишкою задоволена !!! Зручна настройка, приємні кнопки, зручна на дотик.Не радує тільки бічні кнопки занадто якісь м'які і провалеваются глибоко при натисканні а налаштування тільки на англискiй або китайській мові але це не заважає !!!

Достоинства:
    Ціна якість
    Недостатки:
    бічні кнопки занадто м'які
  • Юрiй Свiтлий

От покупки получили большое удовольствие.Современный дизайн....

Достоинства:
    Отличное качество,скорость,подсветка,большой функционал.
  • Лариса Себестянович

Прикупила себе эту мышку, очень приятная на ощупь, привыкла после своей старой мышки буквально за полчаса. Советую использовать коврик обязательно, если вы хотите что бы ваша мышка жила как можно дольше. В общем это достойная мышь, я рекомендую, мне нравится! Стильная, качественная, и очень удобная!

Достоинства:
    Быстрота, удобность, дополнительные кнопки
  • Сергей Днепр

Купив собі цю модель.
    Дуже радий покупці, все сподобалося!
    Мишка якісна, добре лежить в руці, стильна, красива.
    Величезне спасибі за якісний товар!

Достоинства:
    Дуже зручна, якісна, оригінальна
  • Андрій

Рекомендую эту игровую мышу. Уверенный коннект по проводу, приятное софт тач покрытие, рука не устаёт. Крутая сенса и настройка под себя, куча кнопок под макросы для нагиба.

Достоинства:
    : Настройка под себе дизайн удобность подсведка сенцор
    Недостатки:
    Ніяких
  • Дмитрий Кубрак

Крутой, футуристичный дизайн. Очень удобно лежит в руке. Крутая функция програмировния кнопок под свои потребности

Достоинства:
    Наличие RGB подсветки
    Недостатки:
    Ціна
  • Павло Чмерук

Купив цю мишку близько року тому. Брав у звичайному магазині, якість послуг та сервісу мене не влаштувала, тому тепер купую та замовляю лише на ROZETKA.
    Це дуже крута ігрова мишка, що прекрасно проявляє себе у будь яких шутерах. Функція самостійного регулювання ваги дозволяє швидко підлаштувати все під свої потреби. Є багато додаткових програмованих кнопок. Крутий, космічнтий дизайн, приємне на дотик покриття та сучасна , різнокольорова підсвітка прекрасно доповнюють хорошу якість. Гарантія вісімнадцять місяців та українська реєстрація бренду також є неодмінним плюсом. Але ціна є завеликою та те, що мишка дротова - мінус. Але незважаючи на ці недоліки, мишку можна купувати та спокійно використовувати. Однозначно рекомендую.

Достоинства:
    1) Ігрова 2) Регулювання ваги 3) Дизайн 4) Якість 5) Підсвітка 6) Гарантія
    Недостатки:
    1) Ціна 2) Дротова
  • Андрей Емцов

Хорошая мышка, сенсор не срывает, приятная в пользовании, с грузиками Достаточно тяжелая, что с одной стороны хорошо, делают, потому что дает ощущение более удобного управления курсором, но достаточно быстро устает рука, приятная подсветка, радует управления значение DPI.

Достоинства:
    Качественная, стильная, удобная, отличная цена
  • Антонина

Мой знакомый сказал, что недавно приобрел не мышь, а целое произведение искусства. И я тоже купила себе такую на Rozetka и не разочаровалась. Она действительно соответствует всем своим характеристикам. Ну, а то что в игре вы первым наводите прицел на цель - это действительно искусство

• Гость

Муперская мышь, дизайн - огонь! Количество кнопок - 11, Карл! Классная подсветка. Дпи и скорость срабатывания как у профессиональной геймерской. Надёжный коннект по юсб. Всем рекомендую!

Достоинства:
    Дизайн, возможность настройки, сенсативити.
    Недостатки:
    Откуда им взяться
  • Максим Шинкаренко

Ну миш как мишка но очень бальшая и мне не удобная